Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 81 do 94 z 94

Wątek: Rores Models?

  1. #81
    Wie o co chodzi Awatar Klaudia.P
    Dołączył
    06.2008
    Wiek
    33
    Posty
    40
    Dziewczyny unikajcie tej agencji jak ognia !!!! Miałam z nimi do czynienia, na szczęście skończyło się tylko na kontakcie mailowym. W porę przerwałam kontakt z tym człowiekiem i jego "agencją". Facet jest chamem i z tego co wiem miał założone jakieś sprawy sądowe za molestowanie czy próby gwałtu. Jak każda lewa agencja wymagał ode mnie opłaty pieniężnej ( !!! ) za kilka zdjęć i umieszczenie ich na stronie rores models. Kiedy powiedziałam że dziękuję za taką współpracę, pan F. napisał mi że z pewnością kariery nie zrobię bez nich :) Obiecuje złote góry każdej dziewczynie, a tym które mają zamiar się wycofać, grozi.

  2. #82
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    taaa mną też był zainteresowany.Jak kazał mi zapłacić to szybko przestałam odpowiadać na jego maile,a po jakimś czasie otwarcie napisałam,że chce zrezygnować.Niestety on nie dał za wygraną i długo jeszcze dostawałam maile w których bulwersował sie,że stracił tylko czas na moje widzimisie i,że bez niego i tak nic nie osiągnę...
    szczerze ciesze sie,że nie jestem w żadnej agencji,bo wole nie być w żadnej niż w cudownej agencji Rores Models...bez komentarza.
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  3. #83
    Eh tragedia ta agencja, a przede wszystkim ten gość :| Dobrze, że nigdy nie miałam z nimi nic wspólnego i po przeczytaniu tego wszystkiego na pewno mieć nie będę.

  4. #84
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Kielce
    Posty
    22
    Wyjątkowo niepoważny i chamski właściciel. Pisał do mnie jakiś czas, wysyłał informacje o castingach o które nie prosiłam, zamiast odpowiadać na pytania wysyłał spam. Odczepił się dopiero kiedy podziękowałam za zainteresowanie zaznaczając, że już wstępnie jestem w innej agencji. Wtedy nareszcie raczył odpisać osobiście, oczywiście nie obyło się bez ubliżeń z jego strony. To chyba najwięcej mówi o jego stosunku do modelek i o tym, czy w ogóle warto brać pod uwagę propozycje tak niekompetentnej osoby.

  5. #85
    ..PRO.. Awatar XXmalenkaXXX
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    33
    Posty
    108
    dostalam od tej agencji e-mail i nie wiem co mam teraz zrobic/

    Witaj



    Pragnę poinformować ze po analizie fotek oraz danych wymiarowych istnieje mozliwość współpracy z RORES MODELS .

    Aktualnie prowadzimy nabór nowych twarzy na atrakcyjne kontrakty zagraniczne na trwający juz sezon..

    Aktualne kryteria naboru podyktowane są sytuacja jaka po sezonie wielkich pokazów mody(Fashion weeks) zaistniała w modelingu. Wzrost min 173 cm w agencjach europejskich..w agencjach azjatyckich już od 170 cm ..

    Agencja RORES MODELS poszukuje modelek przede wszystkim na atrakcyjne kontrakty zagraniczne, ale rozpoczynając współprace z modelkami prowadzimy ich promocje także na rynku krajowym.. w przypadku dziewczyn z warunkami na modeling zagraniczny staramy się jak najszybciej ulokowac modelki w agencjach prestizowych Paryza,Londynu,Mediolanu…czas w takich sytuacjach odgrywa istotna role..

    Przygotowując oferty zagraniczne staramy się wyjazdy pogodzić z nauka,studiami –wybieramy najbardziej optymalne rozwiazania.

    O naszej strategii i filozofii możesz przeczytac na stronie www.rores.pl w folderze O NAS



    Co należy zrobic aby podpisac kontrakt z nami ,kontrakt dający Ci status modelki profesjonalnej.?

    RORES MODELS podpisuje kontrakty wyłącznie w sytuacji kiedy uzyskuje gwarancje na karierę w modelingu zagranicznym..

    Sa 2 drogi prowadzące do kontraktu z RORES MODELS



    1)w sytuacji kiedy posiadasz już fotki : w miare dobre: wysyłasz je do nas 15-20 -po analizie w ciągu nawet tygodnia otrzymujesz odpowiedz :jaka jest reakcja w świecie ..czy są Tobą zainteresowane agencje w świecie. Razem z fotkami wysyłasz nam swoje aktualne wymiary..

    Z chwila kiedy jest akceptacja agencji zagranicznych; podpisujesz z nami kontrakt , dalej wspólnie pracujemy nad Twoim portfolio, w tym czasie bierzesz udzial w castingach dla agencji zagranicznych –topowych !!!! przygotowujesz się do wyjazdu zagranicznego

    2) nie masz zadnych fotek – nie masz także możliwości ich zrobienia u siebie .. ale wierzysz w siebie ze masz potencjalne warunki na modelke…

    W takiej sytuacji kontaktujesz się z nami i uzgadniamy sposób zrobienia poprawnych testów.

    Mamy liczna grupe znakomitych fotografow mody zobacz : folder Moda i Fotografia na stronie ; www.rores.pl

    Mozliwe terminy wyjazdu i kontraktow zagranicznych :

    Niektóre modelki są w stanie wyjechac szybko,-maja indywidualne programy nauki, inne wykorzystuja ferie ,inne wakacje.

    Wyjeżdżają już od 20 maja kiedy sa sklasyfikowane w szkolach,studentki najczęściej wyjeżdżają około 10 czerwca. Trzeba jednak stwierdzic ze okres wakacyjny to wzrost konkurencyjności na rynku modelingowym parokrotnie ze względu na dostępność bardzo dużej liczby modelek już doswiadczonych !!!.

    Terminy realizacji aktualnych kontraktow zagranicznych

    I )kwiecień-maj okres optymalny !!!!

    II) po 25 maja lub po 15 czerwca - z uwagami zaprezentowanymi na wstepie



    W momencie wyjazdu na kontrakt modelka musi mieć idealne wymiary wymagane przez agencje światowe ,dotyczy to :

    m.inn talii max 61 cm ,biodra max 91 cm…

    Zawód modelki to najbardziej elitarny zawód.. bardzo atrakcyjny finansowo.. stad możliwe sa rozne sytuacje i sposoby łączenia z nauka.

    Przykład naszych modelek to pokazuje ze można być … wysoko zarówno w modelingu jak i nauce…



    Na fotkach przesylanych do nas : wlosy musza mieć jednolity kolor;żadne balejaze,pasemka itp… nie pokazujemy tipsow,sztucznych paznokci

    Modeling wymaga naturalnego typu urody !!!!!









    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

    Jesteśmy jedna z najstarszych agencji w Polsce(od 1993 roku), w grupie 6-8 polskich agencji które maja respekt i uznanie w świecie.Pracujemy z modelkami które preferują określone wartości moralne(uczciwość,lojalność,życzliwość) ,sposób zachowania jak i tryb zycia na codzien(proekologiczny,zdrowotny,sportowy)



    Zobacz jake wypromowaliśmy już modelki znane w swiecie-przykładowo :



    Topowa modelka w Polsce i w świecie Ania Nocon : www.rores.pl/models/0013/ -przy okazji studentka amerykanistyki na UJ

    Iwona Kopeć www.rores.pl/models/0559/ łączy modeling z nauką w liceum aktorskim –elitarnej

    szkole w Krakowie ma za soba kontrakty w Taipei,Tokio-

    Katarzyna Jarosińska (rowniez studentka amerykanistyki na UJ) www.rores.pl/models/0001/

    Jolka www.rores.pl/models/0634/ –uczennica liceum plastycznego po pobycie w Singapurze przygotowuje sie do kariery modelki ,m.inn w Paryzu i Nowym Jorku...

    Teraz stawiamy na nowe twarze ,nie zmanierowane i naturalne-lecz swiadome drogi jaka ich czeka.Aktualnie swiat mody odchodzi od topmodelek-ciagle poszukuje nowych twarzy.Aktualna sytuacja globalnego kryzysu stwarza szanse na start młodych modlek-new faces.



    RORES jako jedyna agencja w Polsce stosuje najnizszą z mozliwych prowizji od zarobków modelki (10 procent),stad nasze modelki maja zdecydowanie lepsze warunki finansowe niż modelek w innych agencjach w Polsce , a zwłaszcza w Warszawie.... gdzie prowizja wynosi od 20-40 procent !!!!!!!

    Zainteresowanie nasza agencja w świecie jest bardzo duze… wybieramy najlepsze oferty zagraniczne.. jesteśmy selektywni..

    To jest nasze doswiadczenie zdobyte w ciągu 15 lat działalności –jesteśmy druga agencja w Polsce pod względem okresu działalnosci. Wiele agencji znika po paru miesiącach,zostawiając modelki w nieciekawych sytuacjach.

    Nasze kontrakty na wyjazdy zagraniczne są zweryfikowane i wiarygodne..

    W Krakowie organizujemy od 2-4 pokazów w każdym miesiącu !!!!!

    Próbkę naszych możliwości pokazowych możesz zobaczyc na filmiku –z pokazu jaki organizowaliśmy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

    Zobacz filmik na naszej stronie www.rores.pl folder O NAS lub fotki w folderze moda i Fotografia.

    Jako jedni z nielicznych pokazujemy też zagrozenia jakie w tej branzy mogą wystąpić.. demaskując także cienie .. modelingu co nie przynosi nam sympatykow.. Taki jest nasz wybor.Nasze modelki nawet po zakończeniu kariery potrafia się odnależć w zyciu zawodowym,osobistym.(np.Marzena Slupkowska nasza była modelka jest twarzą TVP- pogodynka.. inne aktorkami,dziennikarkami)



    Jeśli masz jakiekolwiek pytania ,lub Twoi rodzice ,opiekunowie prosimy o kontakt

    W korespondencji z nami wszelkie maile podpisuj imieniem i nazwiskiem( z podaniem województwa). To ułatwi nam szybki kontakt z tobą.

    Oczekuje na kontakt pilnie w celu określenia dalszych krokow-

    Krok I ) to wyslanie fotek minimum 15 !!!!

    pozdrawiam
    kazdy ma cos w sobie trzeba tylko umiec to odkryc:))

  6. #86

  7. #87
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Olać ich, wiele dziewczyn dostaje od nich maile. Bez względu na wiek i pewnie wygląd... A jak szef firmy jest dla was nieprzyjemny, to trzeba być dla niego jeszcze bardziej nieprzyjemną.
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  8. #88

  9. #89
    nie wiem co mam myśleć na temat Roresa oraz pana F jestem niby w tej agencji, miałam nawet dla tej agencji sesje zdjęciową i nie odbywała sie ona w komfortowych warunkach tylko w mieszkaniu w bloku. Robiła mi zdjęcia jakas dziewczyna i pytała sie mnie czy znam się osobiście z panem Furą i dowiedziałam się ze on jest włascicielem Rioresa tylko w Krk, czyli ze ta agencja ma jeszcze inne siedzimy w innych miejscach? nie rozumiem jej... nigdy nie słyszałam o tym...

  10. #90
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Posty
    1
    witam wszystkich "forumowiczow"
    "agencja" pana F. czytaj: fura wrazen stanowi kuriozum w znaczeniu slownika jezyka polskiego. najgorszym jest to, ze ta dziwna persona ktora ma pojecie o modelingu jak ja o uprwie kukurydzy trzyma sie jeszcze w jakikolwiek sposob na tym rynku. bak profesjonalizmu i znajomosci branzy jest porazajacy. organizowane przez niego tzw. pokazy to nie przygotowane przebiezki dziewczat w obojetnych dla niego warunkach, bez prob, przymiarek, koncepcji rezyserskiej, z przypatkowa muzyka. Towarzyszy temu na wskros prostacka niby konferansjerka, w ktorej padaja najczesciej zdania cyt:" dla panstwa wprost z Londynu albo Tokio, nie uczymy dziewczat chodzic bo dziewczyny maja byc naturalne- co za belkot-" calosc nadaje sie do programu "smiechu warte" a prowadzacy wlasciciel na leczenie psychiatryczne. Mam nadzieje ze taki dzien nadejdzie, kiedy z tego rynku znikna takie modlingowe "tworki potworki" a pan Zygmunt F. zajmie sie zajeciami spolecznie pozytecznymi np. koszeniem trawy lub odgarniamiem sniegu. O innych ciekawostach nie pisze potwierdzajac tym samym jak najbardziej krytyczne opinie tych dziewczat, ktore mialy te watpliwa przyjemnosc brania udzialu w paraartystyczno-modelingowych przedsiewzieciach Zygmusia. proponuje uwaznie sledzic dzialania tego Pana i przy najblizszej okazji wybrac sie na jego kolejny "pokaz" i wyklaskac te firme z naszego ryku.
    Pozdrawiam i dozobaczenia.

  11. #91
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2009
    Posty
    21
    Też dostałam od nich maila. I obiecywali złote góry. dobrze ze sobie odpuściłam.
    Dzięki temu forum zresztą, które czytam od dłuższego czasu.

  12. #92
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    33
    Posty
    1
    Witam. Widzę, że temat agencji Rores był wielokrotnie wałkowany.. i to nie tylko na tym forum...

    Wypełniłam fromularz zgłoszeniowy i na następny dzień odezwał się do mnie telefonicznie domniemany pan F. Zaprosił na wstępną rozmowę. Pojechałam tam. Zdziwił mnie fakt, że taka agencja działająca od kilkunastu lat nie posiada swojej siedziby tylko przyjmuje modelki w hotelu europejskim. Dziwnie się z tym czułam. Zostałam zaproszona na pokaz. Jednak nie poszłam z braku czasu. Dzień później sprawdziłam jak dziewczyny wypowiadają się o tej agencji i szczerze? Nie żałuję. :surprised

  13. #93
    Stary wyjadacz Awatar kasia1992
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Bytom
    Wiek
    31
    Posty
    144
    Witam:)
    tez wiele slyszalam na temat tej agencji, i powiem szczerze ze bedac na ostatnim pokazie z tej agencji bylam bardzo zaskoczona zachowaniem pana F. balam sie jak to bedzie a w sumie bylo naprawde bardzo fajnie. Byl casting do zagranicznej agencji metropolis, pozniej pokaz, pan Zygmunt w pewnym momencie nawet powiedzial ze on nie chce nas ogladac jak sie przebieramy na pokaz i kazal nam zamykac drzwi, nie wiem jak to bedzie pozniej ale narazie nie zaluje;)
    Pozdrawiam,
    Kasia

  14. #94
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1
    Ja też wyslałam zgłoszenie do Rores zanim zaczęłam czytać te wszystkie opinie na forach..
    Spotkałam się z panem F. OCZYWIŚCIE w hotelu europejskim, mówił coś o najbliższym pokazie, który mieli organizować itd, powiedział, że da znać. Ale nie dał, więc dałam sobie spokój, z czego dostalam maila, że chce umieścić moje zdjęcia na stronie rores i prosi o kontakt.
    W tym czasie wlaśnie zaczęłam czytać te wszystkie wasze opinie więc nie zadzwoniłam do niego. Dzień poźniej moje zdjęcia, BEZ MOJEJ ZGODY, pojawiły się na stronie RORES..są do dziś. Pytam, czy tak można?;/

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •