Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 94

Wątek: Rores Models?

  1. #1
    Pierwsze kroki Awatar sylwia
    Dołączył
    12.2005
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    26

    Rores Models?

    Ta agencja organizuje wybory regionalne w Krakowie. Kiedyś miałam doczynienia z człowiekiem, który ją prowadzi, ale nie wiem, może to tylko ja odniosłam takie negatywne wrażnienie. Piszcie co wiecie.

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Czytałam kiedyś w necie wypowiedź dziewczyny, która miała do czynienia z tą agencją. Nie wypowiadała się o niej pozytywnie, tak samo jak o jej właścicielu.

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    24
    Witam Ja Juz Wypowiadałam Sie Na Ten Temat Ale Napisze Jeszcze Raz Ja Tez Mialam Doczynienia Z Tą Agencją ----- I źle To Wspominam.
    Na Pewno Bedą Różne Opinie O Tej Agencji Bo Każdego Człowieka To Samo Nie Spotyka--ale Bądź Ostrożna
    Pozdrawiam

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar jimena
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    36
    Posty
    209
    ja kiedyś zostalam zaprosozna na casting i sądząc po wypowiedziach to chyba dobrze ze nie wzięłam udziału

  5. #5
    Pierwsze kroki Awatar Kasia861207
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    27
    ja tez nie mam dobrych wspomnien.. pracowalam dla nich

  6. #6
    Pierwsze kroki Awatar sylwia
    Dołączył
    12.2005
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez Kasia861207
    ja tez nie mam dobrych wspomnien.. pracowalam dla nich
    możesz podać jakies konkrety, oczywiście jesli to nie jest zabronione.

  7. #7
    Pierwsze kroki Awatar Kasia861207
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    27
    pracowalam dla nich na pokazie mody, obiecywali za to kase ktorej do dzisiaj nie dostalam

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar jimena
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    36
    Posty
    209
    Cytat Zamieszczone przez Kasia861207
    pracowalam dla nich na pokazie mody, obiecywali za to kase ktorej do dzisiaj nie dostalam
    a tak się reklamują i w mailach piszą jak to niby ulatwiają drogę do kariery....:devil:

  9. #9
    Wie o co chodzi Awatar Pączuś
    Dołączył
    12.2005
    Posty
    59
    Ja przez jakiś czas byłam u nich na stronce i nawet spotkałam się z panem Furą... Castingi odbywaja się w jakimś dosyć dziwnym pubie... Modelki były niskie i hmmm bardzo nietypowym wyglądzie jak na modelki... Pan Fura siedział z jeszcze jednym starszym panem i palili papierosy i prosili kolejne dziecwzyny aby wchodziły z karteczką ze swoimi wymiarami... A przy stolikach siedzieli normalni goście (hmm jeśli tak można nazwać innych podstarzałych panów:)). Późnie mnie nie chcieli jakiś czas ze strony usunąć;/ I stali się bardzo niemili;/

    A najlepsze jest to, że w mailach pisze, że strona jest regularnie oglądaną przez osoby z NEXT, WOMEN i innych agencji światowych i co ktoś ma nowe zdjęcie oni od razu są o tym informowani...

  10. #10
    Stary wyjadacz Awatar jimena
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    36
    Posty
    209
    Cytat Zamieszczone przez Pączuś
    A najlepsze jest to, że w mailach pisze, że strona jest regularnie oglądaną przez osoby z NEXT, WOMEN i innych agencji światowych i co ktoś ma nowe zdjęcie oni od razu są o tym informowani...
    jak mnie kiedyś zaprosili na casting to miał być to casting dla zagranicznych agencji, podobno renamowanych (jednak nazwy nie zostały podane). Casting miał się odbyć w jakimś barze, nazwa była dość prostacka. pewnie jakaś szpeluna
    nie chce mi się wierzyć by przedstawiciele wielkich agencji zgodzili się na oglądanie modelek w jakimś nikomu nie znanym bardzie w bocznej uliczce

  11. #11
    hmm a co powiecie na ich modelkę Annę Nacoń, która robi karierę na zachodzie?

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Bytom
    Wiek
    36
    Posty
    4

    Drogie Koleżanki nie zgodzę się z wami...

    Od jakiegoś czasu jestem w RORES i bardzo mi się podoba współpraca z tą agencją, a Pan Zygmunt to naprawdę bardzo miły człowiek. I nie wiem skąd macie takie błędne opinie... castingi są bardzo profesjonalne. Ja jestem bardzo zadowolona, że tam trafiłam. Pozdrawiam!:)

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Wiek
    43
    Posty
    1
    Witam wszystkie dziewczyny.
    Ja bylam w tej agencjii i widzialam na wlasne oczy co tam sie dzieje,dostalam niemoralne propozycje ze strony Fury,moja przyjaciolka stracila zdrowie przez niego,potem gdy przeniosla sie do innej agencjii on wydzwanial do niej i obrazal ja.Mnie raz zaprosil do swego "biura"aby pogadac na temat zdjec ktore mialam miec i tam okazalo sie ze to jego mieszkanie i pchal sie z rekoma..Dal mi do zrozumienia ze jesli stane sie jego osobista"asystentka"to zrobie kariere na caly swiat(smiechu warte)bo on tak na prawde mowi tylko i nic,nie placi nic,wykorzystuje dziewczyny i w swiecie mody jest nikim,nawet ostro obrazal wlascicielke innej firmy m.Kiedys poznalam wloszke dla ktorej pracowalam i nie bede mowila co ona o nim sadzi.Dziewczyny on zbiera z ulicy a ten "pub"o ktorym mowicie to zazwyczaj jest siedlisko gdzie spotykaja sie "starsi panowie"aby popatrzec sobie....Co to za casting za ktory musisz placic?(przynajmniej kiedys tak bylo)
    Poznalam opinie agencjii wloskiej na temat jego i bylam swiadkiem "rozczarowania"jednego przedstawiciela agencjii wloskiej(gosciu byl w szoku gdy zobaczyl dziewczyny ktore przyszly,powiedzial mu ze niepotrzebnie przyjechal i na drugi dzien sladu po nim niebylo)
    Nie wymienie imion bo pomimo uplywu czasu jaki minal niechce onim slyszec znowu.Ta jego firma to nic jak robienie dziewczynom zludnych nadziei,moja przyjaciolka byla z innymi dziewczynami we wloszech i tam byl jeden wielki skandal z mloda dziewczyna od nas ktora fura wyslal bez portfolia bez niczego a tam nawet nie chcieli na nia spojrzec bo niemiala zdjec itp.

    Malvinna,nie mow hop bo jestes tam krociutko ja w tym siedzialam 2lata i jestem szczesliwa ze uwolnilam sie z tego"horroru",teraz obecnie mieszkam we wloszech,pracuje jako fotomodelka i wreszcie po wejsciu do tej agencjii moge smialo powiedziec ze kocham to co robie,nie jestem ponizana i wykorzystywana jak on to robil ze wszystkimi dziewczynami.I nikt mi nie skladal propozycjii niemoralnych i niepcha sie z lapami.
    Wiec mowie wszystkim i ostrzegam bo to niejest zadna powazna agencja.
    A moja przyjaciolka ma problemy wielkie ze zdrowiem jak fizycznym tak i psychicznym.

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    .
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez sylwia
    możesz podać jakies konkrety, oczywiście jesli to nie jest zabronione.

    Sylwia podaj mi swoj nr gg to z Tobą pogadam bo wole nie pisać o tym tutaj. Pozdrawiam:)

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2006
    Wiek
    37
    Posty
    9

    rores

    Cześć dziewczyny
    Ja pracuje w RORES od prawie roku. I nie powiem żebym była szczególnie zadowolona. Na castingi przeważnie jeżdże z mamą, może dlatego niemoralne propozycje do mnie nie docierają...w każdym razie jestem skłonna w to uwierzyć, bo jedna "gwiazda" od nas która nie dość że jest gruba i ma niespełna 170cm wzrostu jest pupilkiem tego pana i słyszałam, że pare razy była u niego w mieszkaniu...dziwne prawda?!:] Byłam na kilku castingach, na kilku z nich nawet było mną zainteresowanie ale jakoś na tym się skończyło. Miałam robione zdjęcia w Krk niby miały być profesjonalne - dałam za nie naszczęśćie tylko 20 zł - więcej bym nie dała, ale i tak nawet za te 20 zł sama zrobiłabym sobie lepsze;/ są BEZNADZIEJNE. Nie wiem w ogóle jak można je pokazywać. Owszem castingi są dla WOMEN lub IMG - byłam na takich dwóch, tylko to i fakt, że jest stamtąd pare znanych modelek mnie tam jeszcze w ogóle trzyma. Najchętniej bym zmieniła agencję, ale w moim rejonie (krk-katowice) chyba nie ma lepszej...nie słyszałam bynajmniej. Z tym całym panem Furą nie ma właściwie żadnego kontaktu. Nie mówi jakie mamy szanse, co musimu w sobie poprawić, żadnych wskazówek, żadnych rokowań na przyszłość. Zorganizowanie jest poprostu żadne.
    To tyle mam do powiedzenia...

  16. #16
    ofca
    Guest
    ewcia probuj w no people!

  17. #17
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2005
    Posty
    42
    heh, a ja wlasnie otrzymalam od tego pana e-mail z podziekowaniami za zainteresowanie sie jego agencja:rolleyes: ciekawe, bo nie przypominnam sobie bym kiedykolwiek wysylala do niego swoje zgloszenie:confused: a jesli chodz o wszelkiego typu formularze to mam pamiec wzrokowa. A oto tres tego listu;) :
    "Witaj
    Dzieki za przesłane zgłoszenie i zainteresowanie agencją RORES MODELS.
    Twoje wymiary,wiek i przykladowe fotki pozwalaja sadzic o szansy w modelingu swiatowym.
    Wspólpracujemy z topowymi agencjami w roznych krajach a także kontynentach
    (Europa,Ameryka,Azja,Australia)
    Jestemy głownym partnerem na rynku polskim dla amerykanskiej agencji IMG MODELS,ktora ma pozycje nr 1 w świecie. Sposrod naszych modelek az 4 sa na kontraktach w tej sieci :.Ania Nocon,Kasia Jarosinska,ZAK,Klaudia Kret.
    Z naszymi modelkami wspólpracujemy na bardziej korzystnych( niska prowizja!!) warunkach finansowych niz czynią to np.agencje warszawskie
    W kraju fotki naszych modelek pojawiaja sie systematycznie w renomowanych magazynach modowych
    jak Twój Styl ,Pani,Elle, Cosmopolitan.
    Wiecej o nas mozesz przeczytac na stronie :: www.rores.pl. , na ktorej tez powinnas byc jak najszybciej aby realnie zaistniec w świecie mody
    W zwiazku z tym-jesli zdecydujesz sie na taka probę- pilnie będę oczekiwał na przeslanie nam fotek w miare dobrej jakosci-niekoniecznie muszą byc wykonywane w kosztownych studiach fotograficznych. Fotki prosze przesłać mailem-najlepiej w plikach max 150 kb lub w skompresowanych ..(min 12 fotek)
    W Krakowie wykonujemy takie sesje na potrzeby portfolio i stron u artysty fotografa za symboliczną odpłatnoscia.
    Jest ona minimalna (50 zł) :jak się zdecydujesz na sesje u nas prosimy o kontakt.
    Zainstalowanie u nas podstrony pozwoli Ci na szybka orientacje o mozliwosciach i ofertach pochodzacych od najlepszych agencji. Bedziesz tez automatycznie zapraszana przez te agencje na castingi ktore odbywaja
    się w wielu osrodkach jak Warszawa,Kraków,Wroclaw (czasem też Poznan,Gdansk)
    Jak dotychczas wiodace agencje światowe odwiedzaja tylko te osrodki.
    Aktualnie przygotowujemy liczna grupe naszych modelek na kontrakty w rozpoczynajacym sie od 20 maja sezonie letnim. Około 20 naszych modelek wyjedzie do Mediolanu,Paryza ,Londynu a nawet do Tokio,Hong Kongu,Singapuru
    Jesli postarasz sie szybko przyslac do nas fotki mozesz zostac uwzgledniona w przygodzie z modelingiem juz w czasie najblizszych wakacji.i.

    Wszelkie dodatkowe informacje mozesz zdobyc od nas na gg lub telefonicznie(skype itp..)"
    it's very interesting :rolleyes:

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2006
    Wiek
    37
    Posty
    9

    re:

    ofca a mogłabyś mi podać jakieś info na temat tej agencji no people :>? miałaś z nią jakiś kontakt?

  19. #19
    Pierwsze kroki Awatar Anjouka
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez Ewciaaa
    ofca a mogłabyś mi podać jakieś info na temat tej agencji no people :>? miałaś z nią jakiś kontakt?
    wystarczy wpisac w wyszukiwarce agencja no people i juz polowe info jest;)

  20. #20
    ofca
    Guest
    nie, nie mialam. ale wiem ze ich modelki robia kariere w polsce i za granica ;]

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •