Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509

    znacie McDowell?

    witam! słyszeliście może o Agencji Promocji i Impresariatu McDowell s.c. w Warszawie?? wysłałam do nich zdjęcia, nawet rozmawiałam wstępnie z fotografem, i proponują mi wstępną sesje (za darmo)spośród której agencja wybierze te dziewczyny, które im się spodobają... tylko jakoś do końca nie mam przekonania, bo ich strona internetowa nie budzi pełnego zaufania. oto ona: http://www.mcdowell.getphoto.pl/
    czekam na wasze odpowiedzi
    Pozdrawiam!



    a jeśli ktoś chce zobaczyć jak w pełni wyglądam to zapraszam na www.aleksandra295.fotka.pl

  2. #2
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    fakt faktem na darmowej sesji nic nie tracisz, ale ta ich strona...i to jeszcze na getphoto.... Poza tym zdjęcia dziewczyn, które tam mają są beznadziejne, spokojnie znajdziesz fotografa na zasadzie pozowanie za zdjęcia, który zrobi Ci lepsze fotki. Ja bym sobie taką agencję na pewno odpuściła, w Warszawie jest tyle agencji...

  3. #3
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    choć właśnie z drugiej strony nie miałam jeszcze styczności z modelingiem i może to by mogłaby być pierwsza próba hmm...

  4. #4
    Miałam od nich propozycje , ale dała z nimi sobie spokoj . Zdjecia moim zdaniem w ich wykonaniu są beznadziejne .

  5. #5
    ..I am what I am.. Awatar antusia
    Dołączył
    08.2007
    Posty
    280
    do mnie też pisali i to nie jednorazowo, również dałam sobie spokój :neutral:

  6. #6
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez aleksandra295
    choć właśnie z drugiej strony nie miałam jeszcze styczności z modelingiem i może to by mogłaby być pierwsza próba hmm...
    Rozumiem Cię, ale czy podobają Ci się ich zdjęcia i wnętrza, w których są robione? Nawet zaczynać warto z głową. Jeżeli chcesz po prostu zobaczyć jak będziesz wyglądać na sesji, to możesz spróbować zdjęć za pozowanie i to co wyjdzie powysyłać do nieco lepszych agencji. W Warszawie jest wiele do wyboru od najwyższej półki poprzez te bardziej lub mniej średnie aż do tych najsłabszych. I chyba od tych ostatnich nie warto zaczynać
    pozdrawiam:)

  7. #7
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    no nie wyglądają na bardzo fajne... zdjęcia robione są w hotelu, widziałam nawet na aparacie u tego fotografa jedną dziewczynę, akurat to była sesja w bieliźnie i nie za bardzo mi sie podobało to wszystko..
    może macie rację, i będzie trzeba poszukać czegoś sensownego.. a może macie coś do zaproponowania? ;) Pozdro

  8. #8
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    zdjęcia są według mnie mało profesjonalne...jakoś nie wiem nie jestem przekonana co do tej agencji...
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar Jeanette
    Dołączył
    02.2007
    Posty
    146
    Ja uważam, że jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości to powinnaś zrezygnować.

  10. #10
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    dziękuje za wasze opinie!!

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2007
    Posty
    1

    ;)

    Moja Kolezanka brala udzial w sesji zdjeciowej .. i co sie okazalo , ze wcale nie byla "nie platna".. fotograf zarzadal 60 - 70 zl za sesje.. nie wytlumaczyl do konca o co chodzi w tej firmie /// jeszcze bym cos napisala, ale przemilcze..;)

  12. #12
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    Cytat Zamieszczone przez Natilove
    Moja Kolezanka brala udzial w sesji zdjeciowej .. i co sie okazalo , ze wcale nie byla "nie platna".. fotograf zarzadal 60 - 70 zl za sesje.. nie wytlumaczyl do konca o co chodzi w tej firmie /// jeszcze bym cos napisala, ale przemilcze..;)
    nie milcz, tylko powiedz.. jestem bardzo ciekawa!

  13. #13
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    myślałam, że będą w tym wątku jakieś newsy o Andie McDowell ;)

    dziewczyno, daj sobie spokój z tą 'agencją'. szkoda Twojego czasu.
    po pierwsze: strona internetowa - dno!
    po drugie: zdjęcia modelek - fatalne delikanie mówiąc.

  14. #14
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    Cytat Zamieszczone przez Kasia
    myślałam, że będą w tym wątku jakieś newsy o Andie McDowell ;)

    dziewczyno, daj sobie spokój z tą 'agencją'. szkoda Twojego czasu.
    po pierwsze: strona internetowa - dno!
    po drugie: zdjęcia modelek - fatalne delikanie mówiąc.
    spokojnie... już dawno sobie to odpuściłam, bo dla mnie to też jest dno!! zero profesjonalizmu, ale zawsze warto poznać przeżycia innych ;)

  15. #15
    Wie o co chodzi Awatar DeeDee
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    36
    zdjęcia w ich wykonaniu mnie nie przekonuja. :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •