Poka¿ wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Pierwsze kroki Awatar agusiawawa
    Do³±czy³
    10.2007
    Wiek
    34
    Posty
    20

    jaki jest naj³atwiejszy sposób na zostanie wiza¿ystk± ?

    Od nie pamiêtnych czasów interesuje sie wiza¿em.. jestem teraz w klasie maturalnej i nadszed³ moment wyboru co chce dalej robiæ...wiec odpowied¿ ju¿ znam-chce zostaæ wiza¿ystka, tylko niewiem jaki jest najlepszy spobób na spe³nienie moich marzen...
    Pytanie brzmi:
    -czy lepiej jest isc na studia kosmetoligiczne a potem na studium pomaturalne
    -czy te 3 lata spedzone na studiach kosmetoligicznych beda strata czasu i wystarczy isc na studium pomaturalne ?
    Poczytalam troche w internecie i zdania sa podzielone.. prosze o pomoc :)

  2. #2
    Jestem sek¶i=D Awatar Tatii
    Do³±czy³
    06.2007
    Lokalizacja
    Tczew
    Posty
    107
    Piszesz, ze chcesz zostac wizazystka....
    Dlaczego wiec piszesz o studium/studiach kosmetologicznych? Przeciez wizazystka a kosmetyczka to co innego, podobnie jak nie trzeba byc kosmetyczka aby byc wizazystka.
    Rewia mody na wysypisku ¶mieci

  3. #3
    innocent greed Awatar justyna_100
    Do³±czy³
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostro³êka
    Posty
    749
    wiza¿ystk± mo¿esz zostaæ po jakim¶ kursie lub szkole policealnej wiza¿u, jednak oprócz tego na Twoim miejscu posz³abym na jakie¶ studia, bo je¶li Ci siê nie uda z tym wiza¿em to lepiej, ¿eby¶ mia³a jakie¶ zabezpieczenie.

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    10.2007
    Posty
    6
    Justyna ma racje. Same checi nie wystarcza. Aby sie wybic w tym zawodzie trzeba miec talent i duuuuuuuzo szczescia. Moze najpierw skoncz jakis konkretniejszy kierunek, a potem zrob sobie roczna szkole wizazu. :)

  5. #5
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Do³±czy³
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostro³êka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    chcesz obraæ naj³atwiejszy sposób- tgz.najmniejsza linie oporu.. Ja przewa¿nie staram siê samej sobie fungowaæ drogi zakrecone i powywijane by potem czerpaæ satysfakcje z owej rzeczy

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •