Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    Pierwsze kroki Awatar sylwia
    Dołączył
    12.2005
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    26

    tipsy w Krakowie?

    Macie kogoś godnego polecenia (mam na myśli fachowca) od tipsów. Nie wiem czy to dobrze, ale staram się wypróbowac każdą możliwość (od salonu, poprzez dziewczyny z ogłoszenia). Ostatnio wpadłam też na pomysł, że sama, na własny użytek mogłabym zacząć sobie robić pazury. Co wy na to?

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar jimena
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    36
    Posty
    209
    ja nie zrobilabym sobie tipsow bo
    1) niszcza plytke paznokcia
    2) paznokcie nie oddychaja
    3) sztuczne szpony sa okropne
    4) jedynym wyjsciem na usuniecie ich jest aceton ktory rowniez strasznie wysusza
    5) lepiej zainwestowac w dbanie o paznokcie niz tipsy

    p.s.
    paznokcie dane dziewczyny= jej sprawa. wiec jak chcesz robic tipsy to zlej to co napisalam :]

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    hmm
    ja chyba nigdy nie przykleję sobie tipsow, choc niektore są bardzo ładne i fajne. ale moze kiedys.. :)
    Ale mimo, że:
    Cytat Zamieszczone przez jimena
    1) niszcza plytke paznokcia
    2) paznokcie nie oddychaja
    3) sztuczne szpony sa okropne
    4) jedynym wyjsciem na usuniecie ich jest aceton ktory rowniez strasznie wysusza
    5) lepiej zainwestowac w dbanie o paznokcie niz tipsy
    to można zrobic sobie raz na jakis czas cos odlotowego typu tipsy... na jakies fajne okazje czy coś... np. na jakis bal, sylwester, ślub... :)
    :D:D:D
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  4. #4
    Wie o co chodzi Awatar kamila_sat
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    36
    TIPSY NIEEE
    po pierwsze jest bardzo malo osób które potrafią zrobic taki e pazurki które wyglądają naturalnie a cała reszta wygląda jak strasznie nie naturalnie
    Raz w zyciu zrobiłam tipsy to nie dosc ze laska wpusciła mi jakies swinstwo pod paznokiec leczenie kosztowało mnie mase kasy to moje paznokcie po zdjeciu wyglądały jak kupa. Były miekkie jakbibułka i doprowadzałam je do stanu uzywalnosci przez pół roku OSOBISCIE ODRADZAM

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    Samej ci nie radze sie za to brac, bo kosztuje to mase kasy (szkolenia, dobre jakosciowo produkty, itd), poza tym sobie nie zrobisz tak ladnie jak komus, a po trzecie potrzeba na prawde wielu kursow, lat cwiczen i ogromnej wprawy, zeby robic to na prawde dobrze.

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar jimena
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    36
    Posty
    209
    Cytat Zamieszczone przez daisy
    potrzeba na prawde wielu kursow, lat cwiczen i ogromnej wprawy, zeby robic to na prawde dobrze.
    to moja koleżanka po skonczeniu liceum została zatrudniona w centrum pielęgnacji dłoni i jest- jak twierdzi- wielką specjalistką od tipsów. Szczerze mowiąc bałabym się powierzyć jej swoje dlonie a dokladnie paznokcie.
    Za to inna nie rpzejmuje się tym że do szucznych paznokci potrzeba wykwalifikowanej osoby- kupuje plastikowe szpony w kiosku z promocji po 4zł i na korytarzu podczas rpzerwy sobie przykleja... Może jestem przwrażliwiona na punkcie mych dłoni ale jak można robić to swoim pazurkom.... w końcu jak już powiedziano
    Cytat Zamieszczone przez daisy
    potrzeba na prawde wielu kursow, lat cwiczen i ogromnej wprawy, zeby robic to na prawde dobrze.

  7. #7
    Pierwsze kroki Awatar esti
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez daisy
    Samej ci nie radze sie za to brac, bo kosztuje to mase kasy (szkolenia, dobre jakosciowo produkty, itd), poza tym sobie nie zrobisz tak ladnie jak komus, a po trzecie potrzeba na prawde wielu kursow, lat cwiczen i ogromnej wprawy, zeby robic to na prawde dobrze.

    Szczerze Wam powiem, że ja sama się tego nauczyłam. Ale nie nakładam tipsy lecz akryl. Koleżanka pierwszy raz zrobiła mi pazurki (miała kurs). Przyglądałam się temu,sama zakupiłam niezbędne preparaty. Na początku dosyć długo się je robi. Ale po miesiącu jest naprawdę dobrze. Preparaty nie są aż takie drogie. Cały komplet kosztuje od 100-200 zł i starcza na około 50 razy. Ale co jakś czas ściagam akryl aby pazurki odpoczęły. Lepiej jest robić samemu bo zawsze mozesz sobie pazurki dopełnić i doprobić jak się jakiś złamie.
    Spróbuj to nie takie trudne...:) Powodzenia

    Każdy ma swoje zdanie na temat tipsów i akrylu:)

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar esti
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez daisy
    Samej ci nie radze sie za to brac, bo kosztuje to mase kasy (szkolenia, dobre jakosciowo produkty, itd), poza tym sobie nie zrobisz tak ladnie jak komus, a po trzecie potrzeba na prawde wielu kursow, lat cwiczen i ogromnej wprawy, zeby robic to na prawde dobrze.

    Szczerze Wam powiem, że ja sama się tego nauczyłam. Ale nie nakładam tipsy lecz akryl. Koleżanka pierwszy raz zrobiła mi pazurki (miała kurs). Przyglądałam się temu,sama zakupiłam niezbędne preparaty. Na początku dosyć długo się je robi. Ale po miesiącu jest naprawdę dobrze. Preparaty nie są aż takie drogie. Cały komplet kosztuje od 100-200 zł i starcza na około 50 razy. Ale co jakś czas ściagam akryl aby pazurki odpoczęły. Lepiej jest robić samemu bo zawsze mozesz sobie pazurki dopełnić i dorobić jak się jakiś złamie.
    Spróbuj to nie takie trudne...:) Powodzenia

    Każdy ma swoje zdanie na temat tipsów i akrylu:)

  9. #9
    Pierwsze kroki Awatar esti
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    13
    ups...niechcący podwójnie się wysłało:)

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2006
    Wiek
    39
    Posty
    2

    Same bzdury

    Jimena,niestety jako doświadczona stylistka muszę zaoponować to,co napisałaś.
    Po pierwsze - tipsy nie niszczą płytki paznokcia. Ale o tym,że trzeba zmatowić a nie spiłować płytkę wiedzą tylko osoby po bardzo dobrych kursach
    Po drugie- paznokcie oddychają. Pomyliłaś chyba tipsy ze sztucznymi pazurkami typu AnnCo i Top Choice, które są przykeljane na MACIERZ paznokcia.
    Po trzecie- to nie muszą być szpony i wierz mi,że dobrze zrobiony tips nie wygląda nienaturalnie.
    Rozumiem Twoją frustrację,ponieważ dziewczyny,które przychodzą do mojego salonu robiły sobie tipsy u swoich koleżanek-amatorek. Dobre tipsy nigdy nie powinny kosztować mniej niż 90 zł. Same produkty są drogie, nie mówiac o sprzęcie i kursach. Niestety jest jeszcze jedna kwestia, jeżeli nieregularnie przychodzi się na uzupełnianie lub co gorsza- ściąga się je (czyli zgryza) samemu, to niestety robi się szkody w postaci siniaczków i osłabionej płytki.

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    krakow
    Wiek
    39
    Posty
    1
    tak oczywiscie tez sie z tym nie zgodze ze tipsy niszcza płytke sama od nie dawna ukonczyłam kurs i tez tak kiedys myslałam ale jak zaczełam sie zajmowac tipsami zmieniłam zdanie zapraszam dziewczyny z krakowa na tipsy :happy:

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2010
    Wiek
    38
    Posty
    3
    Polecam usługi pani Małgorzaty z firmy Mellea. Rezerwacji można dokonać przez internet tu. Usługa wykonywana jest w domu klientki, bezpłatny dojazd w obrębie Krakowa.
    Zachęcam też do zapoznania się z artykułem pt. "tipsy żelowe"

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •