Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    292
    Cytat Zamieszczone przez pola55
    no ja też właśnie nie rozumiem...czyli nie chcesz oceny czy nadawałabyś się na modelkę...no to na kogo? bo jako dziewczyna to uważam, że jesteś ok:)
    Oj nie łapiesz większość dziewczyn chce podnieść swoije IMAGE a tylko 0,1% ewentualnie ma siłę ochotę i chęci zostac FOTOMODELKĄ a 0,001% ma siłę przebić się na MODELKĘ a reszta lubi sobie pomarudzić podyskutować ale jak powiesz żeby zrzuciła 2 cm w tali czy zadbała o to czy o tamto to poprostu za duzy wysiłek musiałaby włożyć a to się po prostu nie chce a gdyby KTOŚ zapłacił to .........może ..............

  2. #22
    Pierwsze kroki Awatar 19sylwusiaaa89
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Częstochowa
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez abbozzo10
    Oj nie łapiesz większość dziewczyn chce podnieść swoije IMAGE a tylko 0,1% ewentualnie ma siłę ochotę i chęci zostac FOTOMODELKĄ a 0,001% ma siłę przebić się na MODELKĘ a reszta lubi sobie pomarudzić podyskutować ale jak powiesz żeby zrzuciła 2 cm w tali czy zadbała o to czy o tamto to poprostu za duzy wysiłek musiałaby włożyć a to się po prostu nie chce a gdyby KTOŚ zapłacił to .........może ..............
    haha :P ja nie chce byc MODELKA tylko EWENTUALNIE FOTOMODELKA... I dlatego pytam czy sie w ogole nadaje i czy warto probowac...

  3. #23
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    Cytat Zamieszczone przez antusia
    sorry, że się czepiam .. ale - "czy do czegoś bym się nadawała?" :neutral: do CZEGOŚ na pewno
    tylko do czego...uhuhu;P
    zresztą to 'ewentualnie' mnie rozwaliło..:neutral:
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  4. #24
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    40
    moim skromnym zdaniem, po tych dwoch zdjeciach nie da sie wiele powiedziec

  5. #25
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    40
    ojc sorki...nie zauwazylam dodanych zdjec figury :) Wg mnie jestes okej :) Talia w porzadku ;) za chuda tez nie mozna byc ;] jestes szczupła, zgrabna dziewczyną :) Jedyne doc zego mam zarzut - brak uśmiechu na twarzy. Na zadnym zdjeciu sie nie usmiechasz.

  6. #26
    ..I am what I am.. Awatar antusia
    Dołączył
    08.2007
    Posty
    280
    Cytat Zamieszczone przez salsowiczka
    Talia w porzadku ;) za chuda tez nie mozna byc ;]
    co do talii to się nie zgodzę, ja widzę coś innego.. a w modelingu (fotomodelingu) im chudsza = lepsza

  7. #27
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    więc teraz małe co nieco ode mnie :)

    twarz wydaję się być w porządku- moim zdaniem nadajesz się... tylko właśnie na co... bo na modelkę nie ze względu na wzrost. na hostessę też nie, również ze względu na wzrost. na fotomodelkę? powiem tak: albo będziesz działać na własną rękę, zrobisz sobie portfolio i będziesz sama szukać informacji o castingach... jednak licz się z tym, że będzie strasznie ciężko cokolwiek w ten sposób zdziałać, bo takich dziewczyn są tysiące, a może i setki tysięcy... albo schudniesz i wtedy możesz próbować wysłać zdjęcia do agencji, które przyjmują również niższe dziewczyny właśnie do fotomodelingu np. GAGA. jeśli wybierzesz drugą (bardziej opłacalną) opcję, wtedy nie ma zlituj, Twoja talia musi mieć ok. 60cm w obwodzie.

  8. #28
    Pierwsze kroki Awatar 19sylwusiaaa89
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Częstochowa
    Posty
    13
    No wreszcie się czegoś dowiedziałam... :) dzięki :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •