Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Ehh stoje w miejscu...

A buuu wkoncu strace cierpliwosc.. powiedzcie mi co mam zrobic.... Zdjec od ponad pół roku jesze nie mam "obrobionych" Agencja do tej pory moze "dzwoniłą po mnie" z 5 razy.... ehhh szok...Czy mozna zerwac umowe??? Losie. mam tego naprawde dosc...

www.8AaaGggUuuSss8.fotka.pl (moje prywatne amatorskie foto)

Wie o co chodzi Awatar Mortal_Angel
    Cytat Zamieszczone przez Biedronka155
    A buuu wkoncu strace cierpliwosc.. powiedzcie mi co mam zrobic.... Zdjec od ponad pół roku jesze nie mam "obrobionych"
    Nie rozumiem tej obrobki zdjec? Zaplacilas im za foty??
    :angel: " Jak kochać to księcia. :angel:
    Jak kraść , to miliony!"

innocent greed Awatar justyna_100
    jaka to agencja?

umowe można zerwać za porozumieniem stron lub jeśli jedna ze stron nie wywiązuje się z tego co było w niej zawarte. jeśli np. agencja podpisała, że będzie o Ciebie dbać, wysyłać Cię na castingi itp. a tego nie robi to chyba jest wystarczająca podstawa do zerwania umowy, ale nie jestem pewna. nie znam się do końca na tych kruczkach prawnych

"fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    A co to znaczy że Agencja dzwoniła po Ciebie z 5 razy ?? Mieli dla Ciebie propozycje, a Ty nie chciałaś czy co ??
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

"Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

Stary wyjadacz
    Możesz zdradzić co to za agencja?

Wie o co chodzi Awatar DeeDee
    nie bardzo Cię rozumiem.
    rozwiń.

hm. a na Twoich zdjęciach tak szczerze nic nie widzę...:/

Cytat Zamieszczone przez Przemek Lipski
    A co to znaczy że Agencja dzwoniła po Ciebie z 5 razy ?? Mieli dla Ciebie propozycje, a Ty nie chciałaś czy co ??
    nie byłam moze na 4/5 castingach jak do tej pory.... Lo.. Ale dzis dowiedziałam sie ze wkoncu pojawią sie foty.

A ta agencja to adeli models w krk. Słycszałam ozytywne opinie o tej agencji...

Cytat Zamieszczone przez Mortal_Angel
    Nie rozumiem tej obrobki zdjec? Zaplacilas im za foty??
    Nie nie płaciłam za nic. ale z pierwszej sesji która była gdzies hmmm w marcu do tej pory je fotograf je poddawał obróbce.... Jestem początkująca wiec nie wiem czy to tak ma wyglądac

Stary wyjadacz
    Nie nie płaciłam za nic. ale z pierwszej sesji która była gdzies hmmm w marcu do tej pory je fotograf je poddawał obróbce.... Jestem początkująca wiec nie wiem czy to tak ma wyglądac
    czyli od marca nie widziałaś zdjęć i nie dostałaś żadnej propozycji zleceń, czy tak?
    bo jeżeli tak, to raczej poszukaj innej agencji:)

Cytat Zamieszczone przez pola55
    czyli od marca nie widziałaś zdjęć i nie dostałaś żadnej propozycji zleceń, czy tak?
    bo jeżeli tak, to raczej poszukaj innej agencji:)
    Poczekam jeszcze.Z jakis rok. I tak jestem daleko od krk a zamierzam isc do szkoły jescze dalej wiec chyba poszukam czegos blizej siebie...

Bad Cat Awatar Nikoshi
    :) dobre i polityczne ! niczym czekanie na autobus na zlikwidowanej lini :)

Wie o co chodzi
    hymmmmmm. szczerze ja tez nie rozumiem :(

Stary wyjadacz
    Poczekam jeszcze.Z jakis rok. I tak jestem daleko od krk a zamierzam isc do szkoły jescze dalej wiec chyba poszukam czegos blizej siebie...

chcesz czekać rok??? nie szkoda Ci czasu? jeśli zależy Ci na modelingu to raczej poszukaj jakiejś na prawdę dobrej agencji...

,,,

Cytat Zamieszczone przez Agaa
    chcesz czekać rok??? nie szkoda Ci czasu? jeśli zależy Ci na modelingu to raczej poszukaj jakiejś na prawdę dobrej agencji...

Heh,... tylko jak zerwac umowe.. zdjecia juz są... powiedzą ze o castingach mówili... ze to nie ich wina ze nie sa zainteresowani;/

Uprawnienia umieszczania postów