Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2007
    Wiek
    30
    Posty
    59

    Co byście zrobili na moim miejscu ..?

    Witam.
    Mam na imie Patrycja i mam 13 lat. od dłuższego czasu moim celem jest fotomodeling, z całych sił chce zostać fotomodelką i nie traktuję tego jak zabawy.!

    Obecnie jestem w Anglii dostałam o ile się nie mylę 5 wiadomości e-mail z prośbą o spotkanie i zrobienie próbnych sesji zdjęciowych.
    Nie odpisałam ani nie zadzwoniłam to był mój bład, jak sądzicie skontaktować się z tymi agencjami czy zastawić to i próbować dalej .. ?
    proszę o pomoc.!

  2. #2
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    sama napisałaś, że chcesz zostać fotomodelką i nie traktujesz tego jako zabawy, więc powinnaś skontaktować się w tymi agencjami...
    a możesz dodać swoje fotki... z wielką chęcią zobaczyłabym jak wyglądasz ;)

  3. #3
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    Nie rozumiem czemu nie odpowiedziałaś tym zainteresowanym osobom, skoro chcesz zajmować się modelingiem. Ale odpisz, jeżeli byli zainteresowani jakiś czas temu to teraz też pewnie będą. Tylko uważaj tam na siebie, bo młodziutka bardzo jestes jeszcze.
    Pozdrawiam

  4. #4
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2007
    Wiek
    30
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez pola55
    Nie rozumiem czemu nie odpowiedziałaś tym zainteresowanym osobom, skoro chcesz zajmować się modelingiem. Ale odpisz, jeżeli byli zainteresowani jakiś czas temu to teraz też pewnie będą. Tylko uważaj tam na siebie, bo młodziutka bardzo jestes jeszcze.
    Pozdrawiam

    nie skontaktowalam sie poniewaz jestem obecnie w anglii nie zdazylabym byli w trojmiescie tylko przez jakis czas.

  5. #5
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    Ok, zrozumiałam, że to w Anglii szukasz sobie zleceń i tam znalazłaś tych zainteresowanych. W każdym razie na pewno się coś jeszcze trafi i to nie raz, jeszcze młoda jesteś, wszystko przed Tobą

  6. #6
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2007
    Wiek
    30
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez aleksandra295
    sama napisałaś, że chcesz zostać fotomodelką i nie traktujesz tego jako zabawy, więc powinnaś skontaktować się w tymi agencjami...
    a możesz dodać swoje fotki... z wielką chęcią zobaczyłabym jak wyglądasz ;)

    aleksandra295 obecnie nie mam zdjec na, ktorych moglabys mnie ocenic dodam je jutro a jak narazie mozesz zajrzec na strone:
    http://models.yiang.pl/modelki/unreliable.html

    (wiem ze nie widac dokladnie mojej twarzy i sylwetki, ale tak ogolnie co bys powiedziala)

  7. #7
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    Cytat Zamieszczone przez unreliaBle
    aleksandra295 obecnie nie mam zdjec na, ktorych moglabys mnie ocenic dodam je jutro a jak narazie mozesz zajrzec na strone:
    http://models.yiang.pl/modelki/unreliable.html

    (wiem ze nie widac dokladnie mojej twarzy i sylwetki, ale tak ogolnie co bys powiedziala)
    jak zobaczyłam Twoje zdjęcia to od razu sobie skojarzyłam, że miałaś już swój wątek.. i dobrych opinii nikt nie miał, bo z tych zdjęć nic nie można zobaczyć!! Czekam w takim razie do jutra, jak będą nowe... i naturalne

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    5
    a kto Ci pępek w wieku 13 lat przekuł to mi sie pierwsze w oczy rzucilo;/ wrzuc foty bez makijazu a nie obrobione na wszystkie sposoby w ps

  9. #9
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2007
    Wiek
    30
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez aleksandra295
    jak zobaczyłam Twoje zdjęcia to od razu sobie skojarzyłam, że miałaś już swój wątek.. i dobrych opinii nikt nie miał, bo z tych zdjęć nic nie można zobaczyć!! Czekam w takim razie do jutra, jak będą nowe... i naturalne

    te osoby ktore byly mna zainteresowane widzialy inne moje zdjecia ... dlatego powiedzialam ci ze na tych zdjeciach nic nie odczytasz ..
    jutro na 100% powinnam zrobbic nowe i oryginalne fotki :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •