Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    30
    Posty
    3

    Nadaje się czy nie??

    Mam 14 lat no prawie 15 i marze o tym by modelka i fotomodelka:)
    Wymiary:
    wrost-170cm
    biust-80cm
    boidra-90cm
    talia-67cm
    waga-47cm
    włosy-ciemne brązowe naturalne loczki do ramion
    oczy-niebieskie
    Czy nadaje sie z takim wyglądem. Dołaczam kilka fotek:
    http://pic4.piczo.com/xxangelika6xx/?g=27872569&cr=4

    Prosze wyrażcie swoje opinie:)Może tak na zdjęciach nie widać, ale ja jestem chuda wszyscy mi mówią, ze powinnam isc na modelke, a mama mi mowi ze nie dlugo bede wygladac jak anorektyczka. Noi niewiem czy sie nadaje wiec poradzcie :D

  2. #2
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    no więc tak:
    na modelkę się nie nadajesz bo jesteś za niska, w fotomodelingu też nie wróże Ci jak na razie kariery, jesteś jeszcze młoda, na pewno urośniesz i Twoje rysy twarzy się wyostrzą. Jak dla mnie to nie przyciągasz większej uwagi, jesteś normalną przeciętną dziewczyną... mi też wszyscy mówią że powinnam iść na modelką (jednak w grę wchodzi fotomodeling), ale zobaczymy czy coś z tego wyjdzie ;) a wracając do Ciebie to na początek powinnaś znaleźć sobie fotografa, który porobi Ci zdjęcia Typu "zdjęcia za pozowanie"

  3. #3
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    jejku nie wyglądasz na 14 lat^^
    tak jak mówiła koleżanka wyżej-poczekaj troche jak podrośniesz i wyostrzą Ci sie rysy twarzy:) Twoje oczy mi sie podobają,hehe:)
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  4. #4
    Ładna jesteś, nie nie nadajesz się na modelkę
    Wymiary to takie super nie są 67 w talii to za dużo, ja mam tyle, mam 180cm i wierz mi na anorektyczkę nie wyglądam, staram sie cos zrzucić, jestem wysoka i troszkę się to gubi u mnie, no chyba że źle zmierzyłaś
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  5. #5
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Masz dopiero 14 lat więc pewnie jeszcze urośniesz... popracuj nad talią 67 cm to stanowczo za dużo. Myślę, że spróbować nie zaszkodzi w końcu nic nie tracisz a kto wie może jakaś agencja będzie Tobą zainteresowana...

  6. #6
    Wie o co chodzi Awatar sonique
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    52
    Powodzenia

  7. #7
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    32
    Posty
    25
    Boże drogi, widzisz a nie grzmisz...Jeśli nie chce Ci się przed zamieszczeniem zapytania przeczytać regulaminu, to to już jest wystarczający argument na nie. Chyba wolałabyś gdybyśmy powiedziały Ci wszystkie że jesteś śliczna bo tak naprawdę chcesz się dowartościować...Gdybyś była poważna to zamieściłabyś chociaż foty na których Cię widać a nie jakieś żałosne glittery-to ukazuje Twój niepoważny stosunek do sprawy. A w talii zmierz się jeszcze raz, bo raczej 669cm nie masz, a jak się domyślam 69- a to i tak o 9 za dużo. Wzrostu 15 cm za mało. Rada na przyszłość- nie wysyłaj takich zdjęć do agencji jakie zamieściłaś tutaj bo żadna agencja nie będzie się wysilała żeby w Tobie odnaleźć na tym zdjęciu wspaniałą modelkę...

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2009
    Lokalizacja
    opole lubelskie
    Wiek
    36
    Posty
    1
    bardzo fajne zdjecia:)

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    a ja nie ogarniam, odpowiadamy do pierwszej notki tak.?
    bo ta eddysia mnie zbiła z tropu xO
    :hahaha:

  10. #10
    @kasiulka1988
    Chodzi Ci [o zgrozo] o zdjęcia
    czy może o postać na zdjęciach?

    btw Onegdaj sama podałam do oceny nieregulaminowe zdjęcia, jednak u mnie problem tkwił w kadrze/oświetleniu, moim ubiorze, itp.
    Zaś te przekraczają już wszelkie granice przyzwoitości :dead:
    Pieniądze są dla ludzi.

  11. #11
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2010
    Wiek
    27
    Posty
    94
    Cytat Zamieszczone przez eau_de_Monique Zobacz posta
    Boże drogi, widzisz a nie grzmisz...Jeśli nie chce Ci się przed zamieszczeniem zapytania przeczytać regulaminu, to to już jest wystarczający argument na nie. Chyba wolałabyś gdybyśmy powiedziały Ci wszystkie że jesteś śliczna bo tak naprawdę chcesz się dowartościować...Gdybyś była poważna to zamieściłabyś chociaż foty na których Cię widać a nie jakieś żałosne glittery-to ukazuje Twój niepoważny stosunek do sprawy. A w talii zmierz się jeszcze raz, bo raczej 669cm nie masz, a jak się domyślam 69- a to i tak o 9 za dużo. Wzrostu 15 cm za mało. Rada na przyszłość- nie wysyłaj takich zdjęć do agencji jakie zamieściłaś tutaj bo żadna agencja nie będzie się wysilała żeby w Tobie odnaleźć na tym zdjęciu wspaniałą modelkę...
    eee chyba coś ci się pomyliło .
    Pomyliłaś tematy czy coś . Ona ma napisane 67 cm w tali , a nie 669 :P:P:P
    Wzrostu o 15 cm za mało ?? Sądzisz że powinna miec 185 cm ???
    Na pewno ci się coś pokiełbasiło z tematami .

    A wracając do angeliki , no niewiem ( naprawde )

  12. #12
    Pierwsze kroki Awatar somuch
    Dołączył
    10.2011
    Lokalizacja
    Koszalin
    Wiek
    28
    Posty
    20
    "Prosze wyrażcie swoje opinie:)Może tak na zdjęciach nie widać, ale ja jestem chuda wszyscy mi mówią, ze powinnam isc na modelke (...)"

    wszyscy Cie oklamuja

  13. #13
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2010
    Wiek
    27
    Posty
    94
    zgadzam się .
    masz 90 w biodrach i mama ci mówi że wyglądasz jak anorektyczka .
    eh ...

  14. #14
    Pierwsze kroki Awatar zwierzynka_an
    Dołączył
    11.2011
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    4
    Niestety wiele osób tutaj ma rację, na bycie modelką i branie udziału w pokazach mogą iść dziewczyny od 175cm wzwyż niestety. Chociaż zdaję sobie sprawę, że czasem zdarzają się wyjątki, ale trzeba mieć wtedy nieprzeciętna urodę;)))) Jeśli mogę coś Ci poradzić to dbaj o swoją naturalność, nie farbuj włosów - dbaj żeby były zdrowe, staraj się również unikać kosmetyków mocno ingerujących na skórę twarzy. Przyjrzyj się najsłynniejszym modelkom, wiele z nich po zmyciu makijażu ma wręcz nieskazitelną cerę.

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2011
    Wiek
    27
    Posty
    13
    wiesz co kochana... Prawda jest taka na modelkę nie przyjma osoby z twoją figórą, lepiej jest ci to teraz uśiadomić niż potem... Gdybyś straciła 7cm w tali... Bo z tego co widzę ty niemasz talii!

    pooglądaj sobie foty sashy pivovarovej, młodej Carli bruni czy nawet anji rubik! One sa szczupłe...! A ci do ich figóry daleko !

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •