Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 46
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Lokalizacja
    Katowice
    Wiek
    35
    Posty
    8

    my first session- komentujcie :)

    Moja pierwsza sesja- wrzesień 2007r.
    Piszcie co sądzicie o zdjęciach.
    Pozdrawiam, Karolina :)

    http://www.digart.pl/zoom/1109264/feszyn.html

    http://www.digart.pl/zoom/1100619/Schodki.html

    http://www.digart.pl/zoom/1104547/fa...e_session.html

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Margaretka
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Kętrzyn
    Posty
    163
    Jak na pierwszą sesje nie jest źle ale nie zachwycają mnie. Powodzenia w dalszej karierze :)

  3. #3
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Wg mnie średnio...Z trzech spodobało mi się jedynie drugie- fajnie się na nim prezentujesz...1 jest takie zwyczajne,bez pomysłu..a trzecie...yyyyy...dla mnie dramat!

    Natomiast jak napisałaś-jest to Twoja pierwsza sesja- z każdą kolejną na pewno będzie lepiej...I może wstaw więcej fotek,być może przedstawilas nam te najbardziej niekorzystne.Pozdrawiam!;)

  4. #4
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378
    A mi się zdjęcia podobają - tak trzymaj i powodzenia!

  5. #5
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    uważam, że masz bardzo ciekawą twarz i jak na pierwszą sesję to jest naprawdę ok.
    pozdrawiam

  6. #6
    Wie o co chodzi Awatar gorskit
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Łodź
    Wiek
    43
    Posty
    54
    gratuluję początków ale chyba fotograf się nie spisał
    Zapraszam na sesje - Łódź

    Strona prywatna

    Fotografia ślubna

  7. #7
    Wie o co chodzi Awatar QumpelkA
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Lubuskie
    Wiek
    31
    Posty
    77
    jak dla mnie to fotki sa super! bardzo mi sie podobaja i jeszcze skoro mowisz ze to twoja pierwsza sesja to calkiem swietnie:)

    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    Wg mnie średnio...Z trzech spodobało mi się jedynie drugie- fajnie się na nim prezentujesz...1 jest takie zwyczajne,bez pomysłu..a trzecie...yyyyy...dla mnie dramat!

    Natomiast jak napisałaś-jest to Twoja pierwsza sesja- z każdą kolejną na pewno będzie lepiej...I może wstaw więcej fotek,być może przedstawilas nam te najbardziej niekorzystne.Pozdrawiam!;)
    nie no nie przesadzaj... jaki dramat, swietnie wyszla... a nie tak dawno pamietam jak sie puszylas gdy powiedzialam iz twoje fotki sa beznadziejne... jestes strasznie specyfiszna osoba ;]
    '...marzenia sie spełniaja ;)

    ... tylko nie zawsze...

    ... ale trzeba w nie wierzyc! :)'

  8. #8
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    58
    sztywno i bez życia

  9. #9
    bardzo pozytywnie jak na pierwszą sesję, duży plus dla fotografa!
    (mała uwaga: Twoje spojrzenie na trzecim zdjęciu jest mało prostolijne, mi to przeszkadza w odbiorze zdjęcia).
    Pozdrawiam;) powodzenia
    mam synka!;)

  10. #10
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378
    Cytat Zamieszczone przez contrast
    bardzo pozytywnie jak na pierwszą sesję, duży plus dla fotografa!
    (mała uwaga: Twoje spojrzenie na trzecim zdjęciu jest mało prostolijne, mi to przeszkadza w odbiorze zdjęcia).
    Pozdrawiam;) powodzenia

    zgdzam się z małą uwagą contrast ;)

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Lokalizacja
    Katowice
    Wiek
    35
    Posty
    8
    Dziękuje za wszystkie komentarze- te pozytywne jak i te negatywne, gdyż kązdy moze mieć swoje zdanie.
    A a'propo fotografa to moge dodać, ze był nim mój chłopak, który nie jest profesjonalista a sesjami zdjeciowymi zainteresował sie własnie wtedy i była to także jego pierwsza sesja a'la fashion :)

  12. #12
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2005
    Lokalizacja
    Monachium
    Wiek
    41
    Posty
    30
    Jest git, mi sie najbardziej podoba pierwsze. Ciezko sie do czegos bezposrednio przyczepic, po prostu trzeba wszystko mozolnie poprawiac po trochu.. Ja bym zaczal od troche bardziej kierunkowego swiatla i poprawienia koloru.

    Na drugim przekombinowana jest poza.

    Na trzecim jest super tlo, jasne i ciemne pasy + perforacja sa rewelacyjne. Tylko poza troche malo komfortowa i podpierana reka, to mi sie nie podoba. No i zdjecie zostalo chyba zrobione ulamek sekundy za wczesnie albo za pozno.

    No ale jak na podwojny pierwszy raz to jest naprawde okej.

  13. #13
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez QumpelkA
    jak dla mnie to fotki sa super! bardzo mi sie podobaja i jeszcze skoro mowisz ze to twoja pierwsza sesja to calkiem swietnie:)



    nie no nie przesadzaj... jaki dramat, swietnie wyszla... a nie tak dawno pamietam jak sie puszylas gdy powiedzialam iz twoje fotki sa beznadziejne... jestes strasznie specyfiszna osoba ;]

    Nie miałam nic przeciwko temu,ze Ci sie nie podobaja zdjecia tylko,ze okreslilas mnie epitetem "oblesna" poza tym śmieszy mnie jak dziewczyna ktora krotki czas przed tym rejestrowała się na forum w celu zapytania "czy się nadaję?" krytykuje w taki sposób moje fotki skoro sama nie miała jeszcze zadnej stycznosci z fotografem! (chyba,ze podczas wyrabiania zdjecia do legitymacji)

  14. #14
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez sweets
    sztywno i bez życia
    na drugim ta sztywność wyszła fajnie..na trzecim bardzo sztucznie i nienaturalnie.

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Lokalizacja
    Katowice
    Wiek
    35
    Posty
    8
    Jeszcze raz dzięki za opinie :]
    Dexone- wiem, wiem ;) poruszyłam lewa ręka więc jest ruszona i nieostra, ale biore to na siebie :)
    Pozdrawiam, K.

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Lokalizacja
    Katowice
    Wiek
    35
    Posty
    8
    Jeszcze kilka fot- tym razem sesja no.2 :)
    Plenerowo i z innym fotografem.
    Zdjecia jeszcze nie zostały obrobione więc przepraszam za znak wodny, który widnieje na każdym ;)
    Myslę, że mimo tej nidogodności bedziecie w stanie cokolwiek o nich powiedziec.
    Ostatnio edytowane przez caroline88 ; 2007.12.07 o 01:39

  17. #17
    Wie o co chodzi Awatar QumpelkA
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Lubuskie
    Wiek
    31
    Posty
    77
    caroline88 te fotki tez mi sie bardzo podobaja:* sa bardzo ladne na prawde:)

    a co do ciebie sara to czytaj ze zrozumieniem
    [quote=clover :)]Nie miałam nic przeciwko temu,ze Ci sie nie podobaja zdjecia tylko,ze okreslilas mnie epitetem "oblesna" [/guote]
    napisalam "wedlug mnie drugie jest dobre...

    pierwsze jest dziwne;/ twarz jasna, cialo ciemne;/ ochyda...<nie podobal mi sie ten 'efekt'.

    trzecie... w ogole mi sie nie podoba... calkiem jest jakies takie nie przyjemne;/"
    to odnosilo sie do zdjec a nie do ciebie;]
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    poza tym śmieszy mnie jak dziewczyna ktora krotki czas przed tym rejestrowała się na forum w celu zapytania "czy się nadaję?" krytykuje w taki sposób moje fotki skoro sama nie miała jeszcze zadnej stycznosci z fotografem! (chyba,ze podczas wyrabiania zdjecia do legitymacji)
    ty na prawde jestes strasznie plytka! o Boze!... dziecko... przemysl o tym co piszesz?! kolajny raz pokazujesz swa "wyzszosc" nad innymi... "nie mialas sesji to sie zamknij"... wedlug ciebie to kazdy powinien byc zachwycony twoimi zdjeciami i cie ubostwiac... zal mi cie na prawde;]
    '...marzenia sie spełniaja ;)

    ... tylko nie zawsze...

    ... ale trzeba w nie wierzyc! :)'

  18. #18
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    oj ja też musze przyznać, że fotki są fajne... życze powodzenia w dalszych sesjach

  19. #19
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    58
    Plener bardzo fajny.

  20. #20
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378
    Bardziej podobały mi się poprzednie zdjęcia, ale te są całkiem ok!

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •