Ankieta: Ile języków obcych znasz?

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32
  1. #1
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378

    Do you speak...? czyli języki & modeling

    Hej wszystkim. Jak wiemy znajmość języków obcych jest ważna w modelingu ;) Jak tam u was z językami :question: Ja osobiście jestem maniaczką języków obcych. Studiuje ang, a od przyszłego roku startuję na romanistykę :D

  2. #2
    Pierwsze kroki Awatar GoToRehab
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Śląsk
    Wiek
    32
    Posty
    27
    zaznaczyłam dwa. angielski to oczywistość - jestem w klasie językowej, żeby jeszcze mieć większą styczność, bo jakoś w tym roku nie mam czasu na kursy... ponad rok temu zaczęłam się uczyć włoskiego i calkiem dobrze mi idzie. teraz na niego stawiam i dlatego na rzecz niego zrezygnowałam z kursów angielskiego. czasami jak przelączałam na rai uno to juz lapałam, wiec mam nadzieję, że się porządnie nauczę mówić :D

  3. #3
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    znajomość języków jest teraz bardzo ważna nie tylko w modelingu. właściwie w każdej dziedzinie życia. a znam: angielski i to chyba w miarę dobrze, trochę niemiecki (uczyłam się 3 lata) i podstawy podstaw hiszpańskiego (kiedyś postanowiłam, że się nauczę sama, ale po kilku tygodniach mi się odechciało, jednak sporo zwrotów i słówek cały czas pamiętam), aa.. i jeszcze podstawy rosyjskiego (miałam przez rok w podstawówce)

  4. #4
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378
    Cytat Zamieszczone przez justyna_100
    znajomość języków jest teraz bardzo ważna nie tylko w modelingu. właściwie w każdej dziedzinie życia
    zgadzam się. akurat w tym przypadku miałam na myśli modeling i dlatego to podkresliłam ;)

  5. #5
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378
    Cytat Zamieszczone przez GoToRehab
    zaznaczyłam dwa. angielski to oczywistość - jestem w klasie językowej, żeby jeszcze mieć większą styczność, bo jakoś w tym roku nie mam czasu na kursy... ponad rok temu zaczęłam się uczyć włoskiego i calkiem dobrze mi idzie. teraz na niego stawiam i dlatego na rzecz niego zrezygnowałam z kursów angielskiego. czasami jak przelączałam na rai uno to juz lapałam, wiec mam nadzieję, że się porządnie nauczę mówić :D

    mam siostrę we włoszech, mieszka tam od 5 lat i gada po włosku perfect..świetny język! Umiem podstawy (chcąc nie chcąc spędzajac tam wakaje podłapałam conieco), ale strasznie myli mi się z hiszpańskim - to jest najgorsze :D

  6. #6
    Wie o co chodzi Awatar in.
    Dołączył
    07.2007
    Posty
    82
    znam dobrze angielski, niemieckiego uczyłam się przez 6 lat, ale w tym roku zrezygnowałam na rzecz francuskiego. :)
    in.

  7. #7
    plynnie mowie po ang - 2 lata spedzilam za granica ;)
    do tego oczywiscie polski ;) i francuski :D

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar AlexB.
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Augustów
    Wiek
    33
    Posty
    353
    uwielbiam języki obce.. xD
    niemieckiego uczę się 8 rok, a angielskiego .. pół roku.. sama z siebie przeniosłam się na rozszerzony bo marnowałam tylko czas nauczyciel opowiadał nam kto to mama.. żal.. więc się przeniosłam i sobie radzę :))

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar xxxCiaraxxx
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    251
    A jaki język (oprócz angielskiego) jest przydatny w modelingu?

  10. #10
    Wie o co chodzi Awatar Nati:)
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Szczecin/Międzyzdroj
    Posty
    53
    Angielski perfekt:P Taka praca :)

  11. #11
    A ja mam problem z jakimkolwiek językiem, bardzo słabo mi podchodzą, trudno mi zapamiętać, uczę sie słówek, które zaraz po jakimś czasie i tak zapominam... Jestem noga z języków, angielski umię podstawowo i sądzę, ze ktokolwiek miałby problem ze zrozumieniem mnie, ale jakoś bym pewnie dała radę gadać :) obawiam się mocno o moją maturę... ;/
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  12. #12
    Nie lubie uczyc sie jezykow :/
    przed moim wyjazdem do Francji, myslalam, ze znam na tyle dobrze angielski i francuski, zeby sie porozumiec i rozmawiac. Ale niestety wyszlo troche inaczej :P ale bylo w miare dobrze:) dalo mi to motywacje do uczenia sie, choc czasu brak..
    Ale trzeba sie do tego zabrac, matura. :) :depressed :depressed :depressed :depressed

  13. #13
    Stary wyjadacz Awatar xxxCiaraxxx
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    251
    Cytat Zamieszczone przez coma
    A ja mam problem z jakimkolwiek językiem, bardzo słabo mi podchodzą, trudno mi zapamiętać, uczę sie słówek, które zaraz po jakimś czasie i tak zapominam... Jestem noga z języków, angielski umię podstawowo i sądzę, ze ktokolwiek miałby problem ze zrozumieniem mnie, ale jakoś bym pewnie dała radę gadać obawiam się mocno o moją maturę... ;/
    Ja tez tak miałam na początku. Ale teraz jestem w 2 klasie gimnazjum (to znaczy po wakacjach będę w 2) klasie językowej i szczerze mówiąc dobrze mi idzie :) Trzeba umieć wszystko od początku bo jak się zawali to po nauce... Mam tak samo jak Ty tylko z niemieckiego. Ale to dlatego że olewałam początki. Moja klasa jest już na przypadkach a ja nawet osób nie znam :/


    Cytat Zamieszczone przez k_e
    Nie lubie uczyc sie jezykow :/
    przed moim wyjazdem do Francji, myslalam, ze znam na tyle dobrze angielski i francuski, zeby sie porozumiec i rozmawiac. Ale niestety wyszlo troche inaczej :P ale bylo w miare dobrze:) dalo mi to motywacje do uczenia sie, choc czasu brak..
    Ale trzeba sie do tego zabrac, matura. :) :depressed :depressed :depressed :depressed
    Może to dlatego że anglicy też troche inaczej mówią? Moja znajoma pracuje w anglii i mówiła że anglicy nie zawsze używają czasów itp. Mówią takjakby swoim "slangiem". Nas też pewnie by nie za dobrze zrozumieli ;)

  14. #14
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Mieszkam w Irlandii, wiec angielski (z irlandzkim akcentem :hahaha: ) jest moim drugim jezykiem. Plynnie mowie rowniez po rosyjsku co sie niezmiernie przydaje, poniewaz czesto zdarza mi sie fotografowac ludzi z 'rosyjskojezycznej' czesci Europy: Litwinow, Lotyszy, Estonczykow, Ukraincow... W najblizsza niedziele mam sesje z dziewczyna i chlopakiem z Bialorusi. Poza tym znam niemiecki, ale strrrrrrasznie nie lubie rozmawiac w tym jezyku.
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  15. #15
    Wie o co chodzi Awatar Fairy
    Dołączył
    09.2008
    Posty
    52
    3 lata uczę się francuskiego ,mówię praktycznie płynnie po angielsku i teraz chcąc - nie chcąc zaczynam niemiecki... :)

  16. #16
    Listen to your heart Awatar kabi_charmed
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczebrzeszyn
    Wiek
    32
    Posty
    777
    angielski- dobry, mozna powiedziec ze naprawde dobry ucze sie od 2 kl. podstawowki,
    rosyjski - bardzo dobry- ucze sie od 4 kl podstawowki.. uwielbiam ten jezyk
    niemiecki podstawowy- ucze sie od wrzesnia... tylko strasznie szybkie tempo nam narzucaja
    no i jeszcze chcialabym francuski i wloski... ale to juz w dalekiej przyszlosci moze
    My heart will go on and on...

  17. #17
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    ja mówie po angielsku podobno bardzo dobrze.Pisać też umiem,hehe;P
    po francusku cośtam kalecze,ale tak niezbyt mi idzie:P
    do niemieckiego totalnie nie mam głowy:P
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  18. #18
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    rosyjski i ang biegle
    niemiecki teraz zaczełam...ble
    no i włoski też
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

  19. #19
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    03.2009
    Wiek
    33
    Posty
    204
    ja uczę się angielskiego od 4 klasy podstawówki(a jestem w 4 klasie technikum)
    tak samo rosyjski od 4 klasy mam cały czas do tej pory - i zdaje te dwa języki na maturze w tym roku:):)
    niemiecki mam od 2 klasy technikum, czyli teraz trzeci rok leci:) - ale szczerze mówiąc nic z tego nie umiem:)
    no i hiszpańskiego trochę podłapałam, jak byłam na praktyce w Hiszpanii w zeszłym roku; mieliśmy tam kurs hiszpańskiego, fakt - przez miesiąc, ale pracując w hotelu też sporo się nauczyłam:)
    I'll spread my wings and I'll learn how to fly...

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    32
    Posty
    25
    niemieckiego uczę się dosłownie od 10 lat (od 2 klasy szkoły podstawowej) w wymiarze 3 godzin tygodniowo co roku. Teraz jestem w klasie matematyczno językowej i mam 2 godzinki nmc w tygodniu. Ale powiem Wam że napisanie krótkiego tekstu po niemiecku sprawia mi problem, nie z powodu mojego lenistwa tylko dlatego że uczyliśmy się złym sposobem tego języka. Wykuć 5 stron słówek i 5 kolumn tabeli z czasownikami nieregularnymi to nie problem, trzeba to umiec zastosowac...Dlatego ucząc się języka uczcie się go z głową, nie na wykucie i zapomnienie. Nie zmarnujecie 10 lat nauki tak jak mi się to przytrafiło i to nie z własnej winy. Ang od 3 lat- perfect. Hiszpański- podstawowe zwroty wyuczone podczas oglądania telenoweli;)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •