Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    2

    zmiana fryzurki - proszę o radę

    Witam!
    Mam ochote na zmianę fryzury - myślałam o długości do szyi. Chciałabym się przede wszystkim spytać jaki jest mój kształt twarzy oraz jaka fryzura by mi pasowała. Dodam że mam cienkie włosy które dość szybko się przetłuszczają (muszę je myć codziennie...)
    Baaaardzo prosze o pomoc :)

    Z góry serdecznie dziękuję
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	photo_1011_189.jpg
Wyświetleń:	197
Rozmiar:	9.4 KB
ID:	4119  

  2. #2
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    troszkę małe dałaś to zdjęcie.. no ale jednak mimo wszystko coś widać.

    od razu powiem, że jeśli chodzi o fryzury to specjalistka ze mnie żadna, ale wydaje mi się, że dobrze by Ci było w mocno pocieniowanych włosach z postrzępionymi końcówkami. tak jak na tycj obrazkach:
    jeden
    dwa
    trzy

    a jeśli chodzi o przetłuszczanie włosów to na Twoim miejscu poprosiłabym fryzjera, żeby doradził jakiś dobry kosmetyk, który spowoduje, że włosy będą dłużej świeżo wyglądać. ewentualnie zainwestuj w porządny szampon i odżywkę i dodatkowo jakieś tabletki na włosy.

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    2
    dziekuje bardzo :)
    podoba mi sie ta pierwsza fryzurka, tylko ta pani ma duzo wiecej wlosow ode mnie :(
    co do kosmetykow to chce postawic narazie na polskie szampony w wyciagami z ziol bo te drogie nie pomagaja. zobaczymy czy beda efekty
    pozdrawiam :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •