Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    Cytat Zamieszczone przez Misiaaaa Zobacz posta
    czli sie nie pakowac w to ??:question::question::question::question:
    czyli nie!

  2. #22
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2009
    Posty
    1

    zawsze warto

    Sąsze ze warto probowac:) ja zostalam zaproszona 2 tygodnie temu na podpisanie umowy i casting Queen of the year" okladke kalendarza! Było bardzo przyzwoicie, mila atmosfera, dobra zabawa, mili ludzie:) dostalam sie na dogrywke, niestety nie moglam pojechac. bo chyba o to najbardziej chodzi...nigdzie od razu nie beda wam placic za pozowanie! Trzeba od czegos zaczac...a jesli chodzi o to ze trzeba placic za umowe....to chyba logiczne, nic nie jest za darmo! innego zysku nie maja, myslicie ze firma by sie utrzymala z tych 60 zl za kazda modelke? a jest ich tylko kilkadziesiat!! a pozatym cos za cos...wiekszosc dziewczyn nie ma doswiadczenia, nie sa zauwazalne... a oni promuja wasz wizerunek, zawsze sa szanse.
    Zawsze mozna poszukac innych agencji-ale wiekszosc ma bardzo wygurowane wymagania...i pewnie przebieraja w dziewczynach i wiele odrzucaja. niestety..wiec ja radze sprobowac...oswoisz sie, nauczysz sie pozowac, chodzic...poznasz ludzi...a noz komus sie spodobasz...a z holly model look nie jestes na wylacznosc...mam umowe:) jesli dostajesz duze zlecenie od firmy ktora wspolpracuje z holly to musi to isc przez holly...ale jesli mniejsze zlecenie bierzesz je na siebie i nie ma problemu:) pozdrawiam mam nadzieje ze pomoglam:)

  3. #23
    Pierwsze kroki Awatar debby
    Dołączył
    02.2010
    Lokalizacja
    Radom
    Wiek
    33
    Posty
    2
    A czy ktoś coś wie na temat tego castingu do kalendarza????? Byłam tam i nie wiem co myśleć.. Nie było jakoś tak profesjonalnie, dużo obiecanek, ale na ich stronie internetowej nic się nie dzieje, a od tygodnia miały być wybrane dziewczyny...

  4. #24
    nie pakować się w to!
    ossom

  5. #25
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2009
    Wiek
    31
    Posty
    9
    mam pytanie nie do tematu jaki to jest klimat undergroundowy ?

  6. #26
    Pierwsze kroki Awatar debby
    Dołączył
    02.2010
    Lokalizacja
    Radom
    Wiek
    33
    Posty
    2
    Ale nie pytam czy pakować się czy nie tylko czy ktoś coś wie. Czy może któraś z dziewczyn brała udział w kalendarzu Queen of the year? Szukałam informacji, ale nic nie znalazłam, na żadnym forum nikt nic nie pisał. http://queenoftheyear.pl/content/view/166/253/ <-- to o ten casting mi chodzi.. dziewczyny miały być wybrane już z tydzień temu..

  7. #27
    Wie o co chodzi Awatar Cleo
    Dołączył
    10.2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    29
    Ja swego czsasu też dostałam od nich zaproszenie, na szczęście nie skorzystałam :) trochę żałowałam ale po przeczytaniu tego wiem że dobrze zrobiłam.

  8. #28
    Pierwsze kroki Awatar evae
    Dołączył
    08.2010
    Lokalizacja
    Radzionków
    Wiek
    27
    Posty
    4
    A ja Wam powiem tyle, ze moja koleżanka tam jest i miała już sesje do jakiś tam ubrań na billboardy, więc...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •