Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Wątek: Praca w Japoni!

  1. #1

    Praca w Japoni!

    Witaj!!!
    Mam oferte pracy w International Club w Tokyo jako hostessa:)
    Praca mila i przyjemna, polega na siedzeniu i rozmawianiu z klientami w jezyku angielskim oraz zachecaniu do zamawiania butelek szampana oraz wina!
    Mozna zarobic dobre pieniadze oraz zwiedzic piekny kraj jakim jest Japonia ( nie wspominajc juz o tym jak blisko i tanio mozna sie dostac z Japonii do Tajlandii czy Filipin)
    Naprawde nie musisz inwestowac w ten wyjazd ani grosza gdyz strona japonska pokrywa wszelkie koszty takie jak:
    - przelot w obie strony;
    - zakwaterowanie;
    - pieniadze na wyzywienie!

    Jezeli ktoras z was jest chetna na wyjazd juz w grudniu bardzo prosze o konakt !!!!

  2. #2
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Mam nadzieję, że żadna się nie skusi na karierę panienki do towarzystwa dla japońców...
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  3. #3
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Nie wiedziałem że praca hostessy polega na naciąganiu klientów na flaszki w jakimś nocnym klubie... Jeszcze przypomnij jakie warunki stawiają dewianci z Japonii, było już coś o tym na forum...
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  4. #4
    No widzisz bardzo sie wypowiadasz o tym a za nie masz pojecia o co w tym chodzi. W innym kraju nie byloby miejsca na taki wlasnie klub gdzy japonska kultura jest bardzo specyficzna i w tamtejszych klubach po prostu z zasady towarzyszy sie japonczykowi przy stoliku w klubie czy restauracji i wywodzi sie to z tradycjii japonskiej (gejsza). Nie ma w tym nic zlego, gdyz jest to po prostu luzna rozmowa a przy okazji zamawia sie alkohol no bo przeciez jakis interes w tym musi byc prawda?
    Jezeli chodzi o to co jest na forach i w necie ogolnie to sama wiem gdyz zanim wyjechalam do takiej pracy sporo czytalam o tym, i pomimo to zdecydowalam sie pojechac, chociaz mialam spore watpliowsci.. Klub w ktorym ja pracowalam jest w porzadku, nic zlego se tam nie dzieje, sama to sprawdzilam i przekonalam sie ze zla opinia o tej pracy jest spowodowana jakas dziwna meska nagonka na ta prace ( bo to wlasnie glownie faceci sie bardzo wypowiadaja na ten temat) oraz tym ze wiadomo sa rozni ludzie z roznymi wartosciami, i jezeli jakas dziewczyna "dorabia " sobie w innny sposob, to wcale nei dlatego ze ktos ja zmusza ale ze tego chce i nie znaczy to ze kazda tak bedzie robic. wszystko zalezy do ciebie.
    Prace ta polecam gdyz przezylam niesamowita przygode, a do tego zwiedzilam takze Tajlandie i Singapur. Naprawde sa spore mozliwosci!!!
    Aha ja rowniez ostrzegam przed roznymi posrednikami, czasami po porostu mozna zle trafic, ale warto wszystko sprawdzic przed wylotem( adres klubu , porozmawiac z innymi dziewczynami ktore tam pracowaly) wowczas wiadomo kto jest kompetentny i godny zaufania a kto nie.

  5. #5
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Mam nadzieje ze nie masz nic wspolnego z małżeństwem o nazwisku zaczynającym się na M.... (pan Piotr i pani Anna) z Krakowa, którzy załatwiali wyjazdy do Japonii i Włoch do pracy w klubach.
    Bardzo groźny admin...

  6. #6
    Nie.
    W ogole nie znam tych ludzi i nigdy o nich nie slyszalam, a wiekszosc posrednikow z Krk i Polski znam..

  7. #7
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Małżeństwo, o którym wspomniałem to 'spadkobiercy' głośnej swego czasu firmy z Warszawy załatwiającej wyjazdy do Włoch. Temat był poruszany m.in. w programie TVN po tym, jak się okazało, że dziewczyny lądowały w burdelach zamiast w klubach jako tancerko-hostessy. To przedsiewziecie funkcjonowało prawie na zasadach teatru, osoby zainteresowane wiedza o co chodzi.

    Ostatnio właśnie znowu wypłynął ten wątek - wiele dziewczyn dostało oferty pracy właśnie we Włoszech i w Japonii jako tancerki po czym 'para' zniknela... Byc moze policja zrobila tym razem swoja robote szybciej.
    Bardzo groźny admin...

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2008
    Wiek
    39
    Posty
    1

    szukm pracy jako hostessa

    hej

    zainteresowała mnie praca hostessy w Japonii jeśli ktoś ma jakieśinf na ten temat bądź kontakt to prosze o przesłanie na maila [email protected]

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar Daniela
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Katowice
    Wiek
    33
    Posty
    153
    Wszystko pieknie tlyko czemu tak daleko??;/

  10. #10
    Stary wyjadacz Awatar Agata
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    541
    Cytat Zamieszczone przez Daniela Zobacz posta
    Wszystko pieknie tlyko czemu tak daleko??;/
    durne pytania zadajesz. Nie nabijaj sobie w ten sposób postów.
    ale to tylko moje zdanie...

  11. #11
    Pierwsze kroki Awatar MUFINZEN
    Dołączył
    06.2009
    Wiek
    39
    Posty
    3
    Pisze sie na kolejny wyjazd..planuje...SZUKAM CHĘTNEJ OSOBY NA WYJAZD , JA MAM 24 LATA WIEC SZUKAM RÓWIEŚNICZKI. FAJNIE JAKBY BYŁA TO JAKAŚ MODELKA, BO JA PRACUJE JAKO MODELKA I ZAWSZE BIEGAM SOBIE NA CASTINGI PRZY OKAZJI. PISZE !!!

  12. #12
    Pierwsze kroki Awatar MUFINZEN
    Dołączył
    06.2009
    Wiek
    39
    Posty
    3
    Planuje wyjazd do Tokio w połowie sierpnia. szukam towarzyszki !!! PILNE!!

  13. #13
    Pierwsze kroki Awatar Towne
    Dołączył
    03.2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    3
    Moja koleżanka tam pracowała i była zadowolona. Dorobiła sobie, poznała nowych ludzi i inną kulture :) O burdelach nie było mowy

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2009
    Wiek
    35
    Posty
    1
    Pracowalam w Japonii raz jako hostessa - w klubie w Yokohamie i chcialabym wyjechac jeszcze raz.

    jesli ktos zna jakies namiary na promotorow to bylabym wdzieczna za wiadomosc.

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    37
    Posty
    1

    szukam pracy pilne

    witam ja jestem bardzo zainteresowana pracą jako hostessa prosze o kontakt na maila [email protected]

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Posty
    1
    jestem zainteresowana wyjazdem do japonii, prosze o kontakt na e-mail [email protected] :-)

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2009
    Wiek
    38
    Posty
    1
    witam serdecznie jestem zainteresowana oto moj nr 784902127 prosze o kontakt

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2010
    Wiek
    32
    Posty
    3
    Jeśli to jest wciąż aktualne bardzo proszę o kontakt: [email protected]

  19. #19
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Wiek
    32
    Posty
    1
    Ja również jestem zainteresowana ofertą...Proszę o kontakt [email protected]

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2010
    Wiek
    37
    Posty
    1
    Aktualnie poszukujemy dziewczyn zainteresowanych pracą jako hostessa w Tokio!
    Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt mailowy [email protected], chętnie przedstawię warunki kontraktu. Pozdrawiam!

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •