Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Pielgrzym Awatar yellow.sheep
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    211

    Zgłoszenie w Energy

    wysłałam zgłoszenie do Energy ( energymodels.pl ) i czekam na odpowiedź dobry miesiąc :neutral: .. więc co robić? czekać dalej czy szukać gdzie indziej?
    pozdrawiam :)
    www.sheep.getphoto.pl

    ja tylko wyrażam swoje skromne zdanie ;) mowię co myślę i wcale nie muszę się na tym znać :)

  2. #2
    hmmm... różnie bywa... ale z reguły nie trzeba aż tak długo czekać. Dlatego właśnie lubię, gdy agencje odpisują nawet, że nie są zainteresowane współpracą, jednak wiele z nich ze względu na ilość zgłoszeń i w ogóle pracy nie mają za bardzo na to czasu:P Ale myślę, że gdyby byli zainteresowani to raczej by się już z Tobą skontaktowali.
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  3. #3
    Pielgrzym Awatar yellow.sheep
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    211
    a mogla byc taka sytuacja, ze cos jest nie tak z tym moim zgloszeniem? bo pisalam do nich maila, rozniez ze zdjeciami, no i wlasnie odpisali zebym wyslala to zgloszenie ( ktore bylo juz wyslane ;P )?.. wiec jak to jest??
    www.sheep.getphoto.pl

    ja tylko wyrażam swoje skromne zdanie ;) mowię co myślę i wcale nie muszę się na tym znać :)

  4. #4
    Wie o co chodzi Awatar fabrykainspirac
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez yellow.sheep
    wysłałam zgłoszenie do Energy ( energymodels.pl ) i czekam na odpowiedź dobry miesiąc :neutral: .. więc co robić? czekać dalej czy szukać gdzie indziej?
    pozdrawiam :)

    Mi się podobasz... a na pewno podoba mi się Twój styl :)

    Można by z Tobą zrobić fajną i kreatywną sesje :)

    Masz ciekawą urodę.

    Hmmm... co wiecej :) Jak będziesz w Warszawe to zapraszam do nas :)

    Folio masz w sygnaturce :)

    Pozdrawiam
    Piotrek Wygoda
    www.fabrykainspiracji.com - fotografia kreatywna | zapraszam
    www.forum.warehousemodels.com - forum poświęcone m.in. fotografii, projektowaniu ciuchów, fotomodelingowi i wizażowi.

  5. #5
    Wie o co chodzi Awatar fabrykainspirac
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez NataluSska
    hmmm... różnie bywa... ale z reguły nie trzeba aż tak długo czekać. Dlatego właśnie lubię, gdy agencje odpisują nawet, że nie są zainteresowane współpracą, jednak wiele z nich ze względu na ilość zgłoszeń i w ogóle pracy nie mają za bardzo na to czasu:P Ale myślę, że gdyby byli zainteresowani to raczej by się już z Tobą skontaktowali.

    Z innej beczki,

    oglądając Twoje fotki jestem Twoim namiętnym fanem... cóż za oczy i spojrzenie... mniami :D
    www.fabrykainspiracji.com - fotografia kreatywna | zapraszam
    www.forum.warehousemodels.com - forum poświęcone m.in. fotografii, projektowaniu ciuchów, fotomodelingowi i wizażowi.

  6. #6
    Pielgrzym Awatar yellow.sheep
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    211
    nie wiem czy ta druga wiadomosc do mnie czy do NataluSski ;) ale jesli bede w Warszawie bardzo chetnie sie pojawie ;) i napewno wczesniej sie odezwe :)
    dziekuje i serdecznie pozdrawiam :)
    www.sheep.getphoto.pl

    ja tylko wyrażam swoje skromne zdanie ;) mowię co myślę i wcale nie muszę się na tym znać :)

  7. #7
    Wie o co chodzi Awatar Mortal_Angel
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    32
    Posty
    98
    ja kiedys bylam w tej agencji.. pewnie nie sa zainteresowani. do mnie oddzwonili w ciagu 5 dni, a ze im zalezalo w kolejnym tygodniu juz do nich pojechalam i chcieli umowe podpisac. wiec wydaje mi sie ze chyba nie przeoczyliby Ciebie ;) chociaz wszystko mozliwe na tym Swiecie .. :P
    :angel: " Jak kochać to księcia. :angel:
    Jak kraść , to miliony!"

  8. #8
    Pielgrzym Awatar yellow.sheep
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    211
    Cytat Zamieszczone przez Mortal_Angel
    ja kiedys bylam w tej agencji.. pewnie nie sa zainteresowani. do mnie oddzwonili w ciagu 5 dni, a ze im zalezalo w kolejnym tygodniu juz do nich pojechalam i chcieli umowe podpisac. wiec wydaje mi sie ze chyba nie przeoczyliby Ciebie ;) chociaz wszystko mozliwe na tym Swiecie .. :P
    tzn. dla mnie jest nie zrozumiale, ze wyslalam zgloszenie raz takie jakie jest zamieszczone na stronie, a pozniej ( bo wymagala tego sytuacja ;P ) napisalam sama i po prostu wkleilam jako maila ;P
    no i odpisali zebym wyslala zgloszenie ze strony.. wiec po co skoro juz raz poszlo?
    nie wiem co sie dzieje ;PP
    ale jak mnie nie chca to coz.. jakos to bedzie ;) swiat sie nie zawali ;)
    moze ktos inny sie zainteresuje kiedys mna? :)
    www.sheep.getphoto.pl

    ja tylko wyrażam swoje skromne zdanie ;) mowię co myślę i wcale nie muszę się na tym znać :)

  9. #9
    Wie o co chodzi Awatar Mortal_Angel
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    32
    Posty
    98

    [;

    hehe na pewno znajdzie sie lepsza agencja ;))
    :angel: " Jak kochać to księcia. :angel:
    Jak kraść , to miliony!"

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •