Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Sensi Models

  1. #1
    Wie o co chodzi Awatar HerNameIs
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    35
    Posty
    48

    Sensi Models

    Szablonowe pytanie:
    Wiecie coś więcej o tej agencji? Czy któraś z was dla niej pracuje?

    Pozdrawiam:angel:

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2007
    Wiek
    36
    Posty
    10
    Dawno mnie tu nie było, ale już mowie co wiem. Pracuje dla 3 poznańskich agencji: Showbiz, Models-promotion i Sensi. Przyznam, ze ta ostatnia mimo iz najmłodasza jest pod wieloma względami najlepsza i ma duża szanse sie rozwinac. Magda (wlasciciel) - skromna, kochana, przesympatyczna. Stara się zawsze utrzymywac dobry kontakt z modelkami. Ma sporo zlecen hostessowo-modowych , czesto za wieksza stawkę niz proponują inne firmy. Moze dlatego ze sama sie tym kiedyś zajmowała. Znam wiele jej kolezanek modelek i żadna nigdy złego słowa nie powiedziała. POLECAM!

  3. #3
    a ja powiem tylko tyle, że nie chciałabym pracować dla agencji, która ma napięte stosunki z konkurencją (cocomodels) i gdzie właścicielki sobie do oczu skaczą. raz to widziałam na targach i własnym oczom nie wierzyłam, jak jedna na drugą może nadawać. nieprofesjonalne podejście i tyle. no ale to są agencje założone przez dziewczyny które kiedyś same pracowały jako modelki (hostessy) więc czego się spodziewać...

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2007
    Wiek
    36
    Posty
    10
    Z tego co wiem sytuacja jest bardzo skomplikowana - zasięgnij informacji od znajomych. Ja sobie chwalę tą agencję, jest tam bardzo dużo pracy i nigdy nie słyszałam żeby właścicielka kiedykolwiek wypowiadała się źle na temat konkurencji, zwłaszcza wymienionej przez ciebie agencji. Co do doświadczenia zawodowego właścicielek - 90% innych właścic. to eks modelki i to chyba dobrze.

  5. #5
    tu nie ma co zasięgać - ja sama byłam świadkiem, jak dziewczyny sobie koło pióra robiły - jedna na targach opowiadała klientom drugiej jaki to szajs, druga lata po wszystkich znanych agencjach i próbuje ich skłócić - dla mnie totalna amatorszczyzna. takie sytuacje nie powinny wychodzić na światło dzienne. najgorsze jest jednak to, że obie szefowe udają wielkie modelki a na dobrą sprawę żadna z nich nigdy w niczym naprawdę porządnym nie brała udziału. pracuję w Poznaniu z Rarapi, czasem z Perfect Model, czasem z Novaline, a dla obu Pań pracowałam RAZ. I więcej nie będzie. Dziewczyny, nie dajcie się wcisnąć w agencję która nawet biura nie ma żeby się spotkać!

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •