Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    [Kraków] FASHION COLOR Sesja zdjęciowa portoflio

    WIELKA SESYJNA OKAZJA w Agencji FASHION COLORw Krakowie!!

    Tylko u nas do końca grudnia wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej portfolio w cenie 250 zlotych.
    Sesja wykonywana jest przez doświadczonego fotografa w pełni wyposażonym studiu fotograficznym. Zapewniamy perfekcyjne wykonanie makijażu, stylizacje włosów nad którym czuwać będzie wykwalifikowany i miły personel.

    Serdecznie zapraszamy zarówno modelki/modeli, którzy chcą wzbogacić swoje portfolio, jak również artystów, rodziców z dziećmi oraz osoby, które po prostu chcą mieć ładne zdjęcia.

    Oosby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numer telefonu: tel. (012) 429 15 80, kom. 501 652 173.

  2. #2
    Pierwsze kroki Awatar hohlik
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    35
    Posty
    27

    ...

    ale mi o sensacja!!lepiej poszukac fotografa ktory zrobie zdjecia za pozowanie niz wywalic tyle kasy...
    a z ego co sie orjntuje sesja w w Fashion zawsze tyle kosztuje!;/

  3. #3
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez hohlik
    ale mi o sensacja!!lepiej poszukac fotografa ktory zrobie zdjecia za pozowanie niz wywalic tyle kasy...
    a z ego co sie orjntuje sesja w w Fashion zawsze tyle kosztuje!;/
    + !!! aż mnie rozhahało...
    Fotograficzny Portal Mody

  4. #4
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Cytat Zamieszczone przez hohlik
    ale mi o sensacja!!lepiej poszukac fotografa ktory zrobie zdjecia za pozowanie niz wywalic tyle kasy...
    a z ego co sie orjntuje sesja w w Fashion zawsze tyle kosztuje!;/
    Czy Ty aby dobrze przeczytalas oferte?!
    1 doswiadczony fotograf
    2 w pelni wyposazone studio
    3 wizaz
    4 stylizacja wlosow
    /brak stylistki - do foull serwis / ale to wszystko zapewnia Agencja za jedyne 250 zli twierdze,ze jest to naprawde OKAZJA

    Akurat ostatnio na tym forum moglas zobaczyc i sie przekonac jak wygladaja ''zdjecia za pozowanie''
    Absolutnie nie jestem przeciwniczka tego typu zdjec ale bardzo czesto okazuje sie,ze otrzymane zdjecia po takiej sesji nie nadaja sie zupelnie do PF a jedynie sa pamiatka do albumu po mile spedzonym czasie z milym ,kulturalnym i dobrze traktujacym dziewczyny panem ''fotografem''.
    Tak wiec zdjecia za pozowanie do PF i owszem ale
    1- jezeli masz pewnosc,ze to fotograf a nie pan pstrykacz
    2- malujesz sie sama
    3-czeszesz sie sama
    4- a bardzo czesto jeszcze dobrze by bylo gdybys miala pomysl na sesje
    Podsumowujac - jezeli masz mozliwosc zaplac za sesje u profesjonalistow!

    Normalnie sesja zdjeciowa kosztuje od 500 zl w gore i to bardzo czesto mocno w gore
    Uwazam,ze 250 zl w podanej powyzej ofercie to jest OKAZJA

  5. #5
    Pierwsze kroki Awatar hohlik
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    35
    Posty
    27

    łłooo matko

    roche kreatywnosci... w zyciu za Ciebie wszystkiego nie zrobia..!!a i w Fc SESJA JEST Z DODATKOWYMI OSOBAMI:dhhahahahha boze smiech na sali....;/ 250 zl =gora ciuchow ...a jak amsz dobrego fotografa i roche pomysłow to fotki beda lepsze od tych z fc .. a jesli nie wierzysz to wejdz na stronke!!!

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar tomodati
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Katowice
    Wiek
    47
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez hohlik
    roche kreatywnosci... w zyciu za Ciebie wszystkiego nie zrobia..!!a i w Fc SESJA JEST Z DODATKOWYMI OSOBAMI:dhhahahahha boze smiech na sali....;/ 250 zl =gora ciuchow ...a jak amsz dobrego fotografa i roche pomysłow to fotki beda lepsze od tych z fc .. a jesli nie wierzysz to wejdz na stronke!!!
    To powiedz temu dobremu fotografowi, zeby Ci ladnie oczka obrobil, bo to co masz na stronie, to masakra jest jakas.
    ____________________
    No sé, no soy de aquí.
    Soy de www.A2Team.pl y www.warcholinski.com

  7. #7
    Pierwsze kroki Awatar hohlik
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    35
    Posty
    27

    bla bla bla

    nic mi dorabiac nie musi..w przeciwienstwie...a i to nie sa zdjecia w studiu..;/wiec bezporownania...nie ebde sie znizac do poziomu....;/

  8. #8
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Cytat Zamieszczone przez hohlik
    roche kreatywnosci... w zyciu za Ciebie wszystkiego nie zrobia..!!a i w Fc SESJA JEST Z DODATKOWYMI OSOBAMI:dhhahahahha boze smiech na sali....;/ 250 zl =gora ciuchow ...a jak amsz dobrego fotografa i roche pomysłow to fotki beda lepsze od tych z fc .. a jesli nie wierzysz to wejdz na stronke!!!
    ...nigdy nie robilam sesji w tej Agencji.
    Post potraktowalam wylacznie jako przyklad gdyz pisalam w nim juz po ofercie propozycji sesyjnej.
    ( oferta byla do konca grudnia ja pisalam 20 stycznia)
    i glownym celem mojej wypowiedzi bylo pokazanie na przykladzie,ze dobre profesjonalne sesje wbrew temu co niektorzy mysla nie sa takie tanie
    i nie chodzi tu o '' gore ciuchow = 250 zl '' bo do sesji nie jest potrzebna '' gora ciuchow '' tylko dobra przemyslana stylizacja + odpowiedni wizaz + dobrana fryzura + dobre technicznie zdjecia.
    Mozesz sobie darowac teksty typu '' troche kreatywnosci '' bo tylko na tym forum wlasciwie nie ma dnia zeby naocznie moc sie przekonac jak w efekcie koncowym ta '' kreatywnosc '' wyglada.
    Nadal podtrzymuje to co napisalam,ze - dobra,profesjonalna sesja za 250 zl.to BARDZO duza okazja!

  9. #9
    Pierwsze kroki Awatar hohlik
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    35
    Posty
    27
    zacznijmy od tego ze mi chodzilo tylko oto ze zawsze w tej"agencji" sesja kosztuje 250 zl.......tylko oto mi chodzilo i ze to nie ejst zadna promocja......ale nie wazne....

  10. #10
    Stary wyjadacz Awatar Junia
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    33
    Posty
    420
    Chciałabym zobaczyć jakieś zdjęcia wykonane przez ta agencje

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •