Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pytania

  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    27

    Pytania

    Mam do Was kilka pytań związanych z modelingiem. Mam nadzieję, że bedziecie umiały mi pomóc. A wiec:
    1. Jak prawidłowo się zmierzyć? A mianowicie, mam taki problem:
    Jak zmierzyć biodra? Czy zmierzyć na wysokości kości biodrowych czy niżej? , w najszerszy miejscu?
    Na jakiej wysokości mierzy się talie?
    Na jakiej wysokości mierzy się biust?
    Jaki wzrost podawać do agencji? Byl taki temat a prop po wzrostu, że o róznych porach dnia jest inny. Wiec którą wartośc wzrostu podać? Tę najwyższa? Czy tę niższa?
    2. Jak dokładnie wygląda praca modelek/fotomodelek pracujących w agencjach?
    3.I na koniec takie glupie pytanie... Czy w pracy modelek/fotomodelek przydają się jakieś extra zdolności? <np. gibkośc>

    Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi,
    pozdrawiam Wszystkich:)

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar jimena
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    36
    Posty
    209
    Cytat Zamieszczone przez oleńka
    Mam do Was kilka pytań związanych z modelingiem. Mam nadzieję, że bedziecie umiały mi pomóc. A wiec:
    1. Jak prawidłowo się zmierzyć? A mianowicie, mam taki problem:
    Jak zmierzyć biodra? Czy zmierzyć na wysokości kości biodrowych czy niżej? , w najszerszy miejscu?
    Na jakiej wysokości mierzy się talie?
    Na jakiej wysokości mierzy się biust?
    Jaki wzrost podawać do agencji? Byl taki temat a prop po wzrostu, że o róznych porach dnia jest inny. Wiec którą wartośc wzrostu podać? Tę najwyższa? Czy tę niższa?
    2. Jak dokładnie wygląda praca modelek/fotomodelek pracujących w agencjach?
    3.I na koniec takie glupie pytanie... Czy w pracy modelek/fotomodelek przydają się jakieś extra zdolności? <np. gibkośc>

    Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi,
    pozdrawiam Wszystkich:)

    biodra mierzy się w najszerszym miescu- przynajmniej zawsze ja tak bylam mierzona. Talię w miejscu największego wcięcia, biust też tam gdzie masz go najwiecej (nie wiem jak inaczej Ci to powiedzieć by było po polsku zrozumiale), podaj najwyższą wartość wzrostu ale co to znaczy że w różnych porach jest inny? Wzrost jest stały, przecież w zależności od pory nie wzrastasz ani nie kurczysz się na przemian :devil:
    jak wyglada praca modelki w agencjach? sa rozne agencje dzialajace na roznych zasadach i ciezko jednoznacznie odpowiedziec

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez jimena
    ...ale co to znaczy że w różnych porach jest inny? Wzrost jest stały, przecież w zależności od pory nie wzrastasz ani nie kurczysz się na przemian :devil:
    http://www.fotomodeling.pl/forum/sho...light=ro%B6nie
    :)

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar jimena
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    36
    Posty
    209
    a faktycznie ;) nawet sama udzielalam sie w tamtym watku ;) w agencji nalezy podac ta wyzsza wartosc- bo to ona oznacza ile mierzysz. jesli-ze tak brzydko powiem- kurczymy sie to pod wplywem ciezaru na jaki narazony jest kregoslup- tak jak tam pisze. Wiec tak naprawde mierzysz tyle ile wynosi wieksza wartosc

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Ja może powiem tak, że większość odpowiedzi została udzielona poprawnie. Jednak jestem za podaniem tego mniejszego wzrostu, bo jest on aktywny tylko na początku dnia. Poza tym lepiej podać mniej, niż podać więcej i niespodziewanie po wyjściu prawdy dostać kopa od agencji.
    Było coś też o gibkości. Modelka/fotomodelka nie musi być supergibka bo gibkość to dodatek, jedyne co to musi umieć robić po prostu ciekawie pozować. Ja tam np. szpagatów itp. nie potrafie a jakoś dobrze mi bez tego, mam inny talent który może się tu przydać- taniec. Dlatego też dobrze mieć to coś za rękawem ale nie jest to konieczne.
    Tak mi się wydaje...

  6. #6
    Wie o co chodzi Awatar bartus
    Dołączył
    12.2005
    Lokalizacja
    3miasto
    Wiek
    46
    Posty
    69
    Cytat Zamieszczone przez jimena
    a faktycznie ;) nawet sama udzielalam sie w tamtym watku ;) w agencji nalezy podac ta wyzsza wartosc- bo to ona oznacza ile mierzysz. jesli-ze tak brzydko powiem- kurczymy sie to pod wplywem ciezaru na jaki narazony jest kregoslup- tak jak tam pisze. Wiec tak naprawde mierzysz tyle ile wynosi wieksza wartosc
    mierzysz tyle ile wynosi wartość mniejsza
    bo ważny jest twój wzrost a nie chwilowy wyciągnięty wymiar spowodowany rozluźnieniem stawów.
    poza tym nie jest to znacząca różnica wiec świata nie zwojujecie

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •