Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 123
  1. #21
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    34
    Posty
    42
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    Ja mam 167 więc iść nie powinnam,ale stwierdziłam,że co mi szkodzi..Konkursu z takim wzrostem nie mam szans wygrać ale zawsze to jakieś nowe,fajne doświadczenie ;]
    ja jakbym miala 167 to tez bym poszla bo duzo do 170 nie brakuje,ale skrzat ze mnie i mi duzo brakuje;d a ty na pewno masz szanse

  2. #22
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Jasmina
    ja jakbym miala 167 to tez bym poszla bo duzo do 170 nie brakuje,ale skrzat ze mnie i mi duzo brakuje;d a ty na pewno masz szanse

    się okaże. w zasadzie to ja nawet nie wiem po co ja się tam wybieram..Nawet gdybym jakimś cudem fartem itd się dostała do finału ( co jest abstrakcją) to i tak nie mogę podpisać umowy na wyłączność z HOOK. Jednak postanowiłam nie martwić się na zapas :)

  3. #23
    Idę na 11.30 dla osób wstępnie wyselekcjonowanych czy jakoś tak, a co potem sie okarze ;)
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  4. #24
    Pierwsze kroki Awatar EwOolda
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    24
    Ja dostalam zaproszenie ale nie wysle zdjęc, ponieważ nie mam załadnych pokazujących całej sylwetki ;) jakoś już lubię chodzić po castingach. Ostatnio byłam na jednym dostalam sie ale nie było mnie w mieście aby przyjś na spotkanie organizacyjne bo byłam na wyjeżdzie :) ale teraz moze wreszcie coś się uda i nie bedę musiałą z wiekiem kombinowac ;P Pozdrawiam ;)

  5. #25
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Coma niestety się nie spotkałyśmy :) i jak tam po castingu? Ja myślę,że wypadłam całkiem nieźle oprócz tego,że mam wrażenie że wyszłam idiotycznie na zdjęciach ale cóż :D Jednak Pani z Hook była zachwycona moim typem urody i figurą. No nic zobaczymy..mają się odezwać jakoś w tym tygodniu.

  6. #26
    Pielgrzym Awatar yellow.sheep
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    211
    no to clover- gratulacje :)
    www.sheep.getphoto.pl

    ja tylko wyrażam swoje skromne zdanie ;) mowię co myślę i wcale nie muszę się na tym znać :)

  7. #27
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    jak na razie nie ma czego gratulować :) zobaczymy czy się odezwą :) poza tym ja jestem bardzo niezdecydowana i nie wiem czy bym chciala podpisywać umowę z hook. ciekawa jestem czy wszystkie ich modelki mają pracę? nie mam ochoty widnieć jedynie na stronce i sluzyć za przysłowiową "zapchaj dziurę"

  8. #28
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    clover - nie masz wylacznosci w Adeli,ze zdecydowalas sie pojsc dzisiaj na casting Hook?

  9. #29
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez kati
    clover - nie masz wylacznosci w Adeli,ze zdecydowalas sie pojsc dzisiaj na casting Hook?

    mam ;) ale muszę to szybko zmienic :p

  10. #30
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Jezeli tylko masz szanse na zmiane to zmieniaj, zmieniaj bo uwazam,ze dla Ciebie to juz czas pozegnac nasz piekny Krakow
    Szczescia i powodzenia zycze z calego serducha bo Ci sie nalezy ;)

  11. #31
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Dzięki kati za słowa otuchy. Jak na razie jednak nic nie wiadomo, pozostaje jedynie czekać na odp ;)

  12. #32
    Stały bywalec.
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    314
    Ja na razie wysłałam im zdjęcia. ;) Zobaczymy co z tego. ;) Może pojadę. Do Łodzi. Ktoś jeszcze? ;>

  13. #33
    Ja się wybieram na casting:P Ale jeszcze się zastanawiam czy do Poznania czy do Łodzi:p w zasadzie to ta sama droga ale jeszcze pomyślę:P

  14. #34
    Stały bywalec.
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    314
    Ja chyba do Łodzi. Dostałam już zaproszenie. :) Tzn ominie mnie ten 1 etap czy coś. ;) Pewnie i tak nic z tego, no ale. Chooodź do Łodzi. ;) Raźniej będzie ^^

  15. #35
    Tak ja też dostałam właśnie :)
    No właśnie nie wiem gdzie:P najpierw muszę to przeanalizować z rodzicami :) no bo mam około 3-4 godziny drogi:(

    "Pewnie i tak nic z tego" <-- Hej! Co to ma być! :) Takiego nastawienia nie toleruję hehe;* głowa do góry będzie dobrze :) Wierzę w siebie i w Ciebie również trzymam kciuki :)

  16. #36
    Stały bywalec.
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    314
    Heh. Staram się myśleć pozytywnie, ale nie wiem ;) Nie chce rozczarowań. ;) No ja mam do Łodzi jakieś 50 km. :) I mama powiedziała, że ze mną pojedzie chyba ;d Jej się raczej nie usmiecha ten mój modeling. Nie rozumie, ale nie ważne. ;) No jedź tam, gdzie Ci wygodniej. :) Ale zawsze byłoby fajnie mieć do kogo się odezwać. ;) Również trzymam za Ciebie kciuki. ;*

  17. #37
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Ja na szczęście casting miałam na miejscu -> Kraków. To właśnie lubię w castingach, zawsze się kogoś pozna ;) Ten drugi etap nie jest przypadkiem już w Poznaniu?

  18. #38
    Stały bywalec.
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    314
    Nie, nie. Źle mnie zrozumiałaś. To nie o to chodziło... ;)


    A jak poszło w Krakowie ;>


    I jak to wyglądało?

  19. #39
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Casablanca
    Nie, nie. Źle mnie zrozumiałaś. To nie o to chodziło... ;)


    A jak poszło w Krakowie ;>


    I jak to wyglądało?

    Ok. Casting był w klubie. Dostałam do wypełnienia ankietę,taką jak się dostaje na spotkaniu w agencji (dane osobowe, wymiary itp), otrzymałam numerek castingowy. później rozmowa z agentką, zdjęcie w kostiumie, mierzenie (dowiedzialam się.że mi ubyło 4 cm w biuście :/) i właściwie tyle :)

  20. #40
    Stały bywalec.
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    314
    A mówili, że się odezwą albo coś? Bo ja jestem początkowa i nie za bardzo wiem. ;)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •