Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 123
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2007
    Posty
    1

    HOOK Fashion Look 2008

    Rusza piąta edycja konkursu dla modelek HOOK Fashion Look 2008, której organizatorem jest Agencja Modelek HOOK. Patronat medialny nad konkursem sprawują: Radiostacja, 13 Magazyn Szczęśliwej Nastolatki oraz portal internetowy 4Girls.

    HOOK Fashion Look organizowany jest od 2004 roku i dla wielu uczestniczek okazał się początkiem drogi do sukcesu na polskich oraz międzynarodowych wybiegach. Dla przykładu, laureatka konkursu z 2005 roku - Ewelina Olczak ze Stargardu Szczecińskiego, pracuje w najbardziej prestiżowej agencji modelek na świecie – IMG. Ponad to w obecnym sezonie, jest twarzą kampanii Top Secret, Gatta oraz Aryton. Natalia Hajduk ze Szczecina tuż po wygraniu konkursu w minionym roku rozpoczęła współpracę z agencją PREMIER z Londynu, natomiast Natalia Wątroba z Andrychowa wyruszyła na podbój Mediolanu, gdzie reprezentuje ją agencja ELITE, która wróży jej wielką karierę.

    Jeśli chcesz pójść w ślady dziewczyn, marzysz o karierze modelki, masz 13-19 lat, przynajmniej 170 cm wzrostu oraz proporcjonalną, szczupłą sylwetkę – weź udział w konkursie dla modelek HOOK Fashion Look 2008!

    Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz na stronie konkursu www.hookfashionlook.pl lub w „13” Magazynie Szczęśliwej Nastolatki, dołącz do niego kilka zdjęć twarzy i całej sylwetki w bikini i wyślij go mail’em lub pocztą.
    Możesz także przyjść na jeden z castingów organizowanych w 6 miastach Polski: w Katowicach, Krakowie, Białymstoku, Olsztynie, Poznaniu i Łodzi.

    • 26.01.08, godz. 12.30 - KATOWICE – klub Wyższy Wymiar, ul.Matejki 3
    • 27.01.08, godz. 12.30 – KRAKÓW – klub Pergamin, ul.Bracka3-5
    • 2.02.08, godz. 12.30 – BIAŁYSTOK – klub Yzzy, ul.Legionowa 14/16
    • 3.02.08, godz.12.30 – OLSZTYN – klub Baszta, ul.Okopowa 15
    • 9.02.08, godz.12.30 – POZNAŃ – klub Shark, Stary Rynek 48
    • 10.02.08, godz.12.30 – ŁÓDŹ – klub Opium, ul.Piotrkowska 95

    Konkurs dla modelek HOOK Fashion Look to przepustka do wielkiego świata mody oraz niepowtarzalna szansa na karierę modelki. Zgłoś się do nas i daj się odkryć!

  2. #2
    Pierwsze kroki Awatar dziesiec
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    32
    Posty
    14
    dostałam propozycję a mam jedynie 166 cm...

  3. #3
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez dziesiec
    dostałam propozycję a mam jedynie 166 cm...
    poważnie :) ???
    Fotograficzny Portal Mody

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar dziesiec
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    32
    Posty
    14
    no tak tak i nie wiem co o tym myśleć, bo wszytskie modelki z hooka mają minimum 170. może mi ktoś doradzić?


    Witam,



    Dziękujemy bardzo za zainteresowanie tegoroczna edycja konkursu HOOK Fashion Look 2008. Po dokonaniu wstępnej selekcji i obejrzeniu Twoich zdjęć chcielibyśmy zaprosic Cie na casting.Casting będzie składał się z 2 części, pierwsza częśc dla dziewcząt wstępnie wyselekcjonowanych, wyselekcjonowanych którym własnie Ty będziesz brała udział, a druga częśc dla pozostałych kandydatek. Zapraszamy Cie na casting, proszę o punktualne przybycie, gdyz kazda z dziewcząt ma swoja indywidualna godzinę.



    Proszę o potwierdzenie castingu w mailu, w tytule którego proszę sprecyzowac imie, nazwisko i miasto, po otrzymaniu potwierdzenia, umowimy Cie na konkretna godzine, prosimy o punktualność, gdyz kazda z dziewcząt jest umawiana na indywidualne godziny.





    Iza Brania

  5. #5
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    niech twoim doradcą będzie zdrowy rozsądek / chęć zabawy / nowe doświadczenia - pozdrawiam
    Fotograficzny Portal Mody

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Nekara
    Dołączył
    10.2006
    Wiek
    31
    Posty
    132
    Ale masz fajnie.
    Ja wysłałam fotki ,ale mną się nie zainteresowano ;p
    Mam 173cm lecz widocznie się nie nadaję ;P
    Może przez te moje wycieniowane włosy ,które zapuszczam ;d
    powodzenia

  7. #7
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Toruń
    Posty
    311
    dziesiec, po prostu jedź na casting :)

  8. #8
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Cytat Zamieszczone przez Nekara
    Ale masz fajnie.
    Ja wysłałam fotki ,ale mną się nie zainteresowano ;p
    Mam 173cm lecz widocznie się nie nadaję ;P
    Może przez te moje wycieniowane włosy ,które zapuszczam ;d
    powodzenia
    ...nie przejmuj sie tym,ze Ci nie odpisano ;)
    idz na casting,ktory jest najblizej Twojego miejsca zamieszkania i pokaz sie nawet jezeli sie nie uda to zawsze jakies doswiadczenie

  9. #9
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    ....tez sie wybieram;)

  10. #10
    Pierwsze kroki Awatar dziesiec
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    32
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez divain
    dziesiec, po prostu jedź na casting :)

    dostałam dziś drugiego maila, mam już konkretną godzinę ;)

  11. #11
    Wypełniłam ankiete, odpisali mi, potem drugi raz, odmówiłam, dostałam trzeci raz zaproszenie- tym razem pogadałam z rodzicami i wybieram się do Krakowa na casting :-)
    Kto z was jeszcze? :)
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  12. #12
    Pielgrzym Awatar yellow.sheep
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    211
    ja sie wybieram do Bialegostoku.. mam godzine, ale chyba bede musiala zmienic, bo nie zdaze na ta.. no coz.. trzymajmy za siebie nawzajem kciuki (do czasu ;P ) :)
    pozdrawiam :D
    www.sheep.getphoto.pl

    ja tylko wyrażam swoje skromne zdanie ;) mowię co myślę i wcale nie muszę się na tym znać :)

  13. #13
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez coma
    Wypełniłam ankiete, odpisali mi, potem drugi raz, odmówiłam, dostałam trzeci raz zaproszenie- tym razem pogadałam z rodzicami i wybieram się do Krakowa na casting :-)
    Kto z was jeszcze? :)

    Coma spotkamy się na castingu :) Jak zobaczysz czarną dziewczynkę to podejdź ;]

  14. #14
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    34
    Posty
    42
    powiedzcie mi ... czy to, że mam 163 cm wzrostu od razu zdyskwalifikuje mnie z castingu??




    www.gargus.getphoto.net

  15. #15
    Clover Ciebie napewno poznam ;)
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  16. #16
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    34
    Posty
    42
    hmmmm???? odpowie ktos;p?

  17. #17
    Mnie się wydaje, że masz małe szanse. Jest to konkurs ogólnopolski więc, będzie bardzo dużo dziewczyn wyższych i to one będą miały większą szansę, bo to jest konkurs na modelkę, modelka musi mieć te minimum 170, są jakieś odchylenia, ale musiasz mieć nietypową urodę, bardzo charakterystyczną twarz. Ale spróbować możesz, zawsze to zostaje coś do wspominania, bo ja też nie licze na to że wygram, ot tak nowe doświadczenie.
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  18. #18
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    34
    Posty
    42
    ja nie licze na to ze wygram tylko czy, ze jak sie pojawie chociazby tak zeby zobaczyc jak wyglada taki casting to czy ludzie beda na mnie patrzec krzywo ze jestem nizsza i czy po prostu nie narobie sobie wstydu;p

  19. #19
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Jasmina
    powiedzcie mi ... czy to, że mam 163 cm wzrostu od razu zdyskwalifikuje mnie z castingu??




    www.gargus.getphoto.net

    Ja mam 167 więc iść nie powinnam,ale stwierdziłam,że co mi szkodzi..Konkursu z takim wzrostem nie mam szans wygrać ale zawsze to jakieś nowe,fajne doświadczenie ;]

  20. #20
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez coma
    Clover Ciebie napewno poznam ;)
    Cieszy mnie to :) Na którą idziesz godzinę? Bo jest 12:30-14:00.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •