Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 77

Wątek: Orange Models

  1. #21
    karolajna
    Guest
    podpisałam z Orange umowe na wylacznosc na 3 lata.
    za 2 tyg. bd miała juz robione testy, wiec jak widzicie- dosc szybko .
    do agencji pojechałam, pogadali z moaja mama , zrobili mi polaroidy. cos sie zaczyna dziac, mialam telefon ze mam nagrac filmiki jak chodze, ktore beda pokazane dla agencji z Japonii , poniewaz pokazywali im moje zdjecia i sa wstepnie zainteresowani .
    Pan Irek bardzo miły ... moja mama taka sceptyczna była, ale jak go poznała to sie do tego wszystkiego troche przekonała. Pani Aldonka rowniez jest b.sympatyczna.
    Z tego co wiem w PL nie ma duzo pracy, ale dziewczyny maja duzo wyjazdow, nawet b.duzo i za granica jest praca :)
    u mnie jest maly problem z paszportem , bo potrzebna jest zgoda obojga rodzicow.. a tatus - "przepadł" , ale wsyzstko da sie obejsc, tylko to troche trwa.
    Krotko mam jeszcze z tym stycznosc, ale jak narazie złego słowa nie moge powiedziec i goraco polecam.

    Dominque - skoro nie wiesz i nie widziałas - to nie mow. rozumiem, ze kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie, ale istnieje pewna granica miedzy opinia a plotkami zasłyszanymi z drugiej ręki .
    Mam nadzieje, ze nikogo nie uraziłam.

    Pozdrawiam :)

  2. #22
    Pierwsze kroki Awatar Keira
    Dołączył
    06.2008
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    podpisałam z Orange umowe na wylacznosc na 3 lata.
    za 2 tyg. bd miała juz robione testy, wiec jak widzicie- dosc szybko .
    do agencji pojechałam, pogadali z moaja mama , zrobili mi polaroidy. cos sie zaczyna dziac, mialam telefon ze mam nagrac filmiki jak chodze, ktore beda pokazane dla agencji z Japonii , poniewaz pokazywali im moje zdjecia i sa wstepnie zainteresowani .
    Pan Irek bardzo miły ... moja mama taka sceptyczna była, ale jak go poznała to sie do tego wszystkiego troche przekonała. Pani Aldonka rowniez jest b.sympatyczna.
    Z tego co wiem w PL nie ma duzo pracy, ale dziewczyny maja duzo wyjazdow, nawet b.duzo i za granica jest praca :)
    u mnie jest maly problem z paszportem , bo potrzebna jest zgoda obojga rodzicow.. a tatus - "przepadł" , ale wsyzstko da sie obejsc, tylko to troche trwa.
    Krotko mam jeszcze z tym stycznosc, ale jak narazie złego słowa nie moge powiedziec i goraco polecam.

    Dominque - skoro nie wiesz i nie widziałas - to nie mow. rozumiem, ze kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie, ale istnieje pewna granica miedzy opinia a plotkami zasłyszanymi z drugiej ręki .
    Mam nadzieje, ze nikogo nie uraziłam.

    Pozdrawiam :)


    Dziękuję że powiedziłaś coś o tej agencji bo ja właśnie mam tam być tylko umówiłam się z Panem Irkiem Kamieniakiem że jak urosne 2cm to będe mogła z nimi współpracować :D Chciałabym abyś napisała mi więcej o tej agencji na moj nr gg 8849233 (mam na imię Kasia) :D

  3. #23
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    nie powiem złego słowa. Pan Irek jest przemiły i bardzo cierpliwy. ;)

  4. #24
    Pierwsze kroki Awatar zuziaa
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    6
    ja wlasnie dzis bylam na spotkaniu i mam sie stawic nie dlugo na jakoms castingu dla azjatyckiej agencji. ciekawa jestem jak to bedzie. atmosfera bardzo fajna, pan irek przemily. w d'vision byli dosc oziebli, a tu taka odmiana ;)

  5. #25
    karolajna
    Guest
    :) przypadkiem nie 12 wrzesnia ten casting ?
    byc moze sie spotkamy ;]
    no ja wam juz dawno mowilam, ze ekipa jesrt swietna a atmosfera wyjatkowa:)

  6. #26
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    :) przypadkiem nie 12 wrzesnia ten casting ?
    byc moze sie spotkamy ;]
    no ja wam juz dawno mowilam, ze ekipa jesrt swietna a atmosfera wyjatkowa:)
    masz być sina dupo, bo Ci tą gitare rozwale na głowie hahha:*

  7. #27
    Pierwsze kroki Awatar zuziaa
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    :) przypadkiem nie 12 wrzesnia ten casting ?
    byc moze sie spotkamy ;]
    no ja wam juz dawno mowilam, ze ekipa jesrt swietna a atmosfera wyjatkowa:)
    to chyba sie spotkamy ;)
    ale jeszcze dostalam przed chwilka wiadomosc, ze 4.09 tez cos bedzie. chyba dla mediolanu?

  8. #28
    karolajna
    Guest
    tak .bedziesz? mnie chyba 12 nie bedzie :( ale 4 i 5 bede w wawie. 5 mam testy..

  9. #29
    Pierwsze kroki Awatar zuziaa
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    6
    no jeszcze zobacze czy bede, zalezy czy bede mogla. :)
    a testy to robia Ci z orange;>

  10. #30
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    jedzie ktoś jutro na casting do studia delta???

  11. #31
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    Cytat Zamieszczone przez Isabelle Zobacz posta
    ja byłam u nich wiec podaje adres: Warszawa ul Królowej Aldony 6, siedzibe maja w piwnicy :) hehe Nie sposób przegapić! Jest szyld na bramce. A 2 ulice dalej jest New Age (na ul. Brukselskiej)
    To chyba ci się coś myli jest na Lipskiej 27(dzisiaj byłam)

  12. #32
    karolajna
    Guest
    to adres starej siedziby ;) teraz Orange jest na lipskiej :))

  13. #33
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    spotkałam na castingu w piątek modleke z Orange, która ma 27 lat, jest genialna........

  14. #34
    Ja jak byłam w eastern to spotkałam taką co miała 29lat teraz już chyba 30 i na prace nie narzekała =)
    Jak byłam w Milanie to poznałam wiele dziewczyn, większość była koło 20-26 lat była nwet co miała 28, i kilka z nich dopiero stawiały pierwsze kroki, więc nie jest powiedziane, że jak masz 20 lat to już za późno na modeling, może nie masz szansy na jakoś wybitną karierę, ale pradę i wyjazdy czemu nie?
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  15. #35
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    dokładnie. zreszta my jej z dziewczynami ddałysmy 18, a ona 27:)

  16. #36
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    Mnie trochę odpycha to, że tak mało dziewczyn z orange mają sesje w gazetach typu:elle,glamour..co myślicie..?

  17. #37
    karolajna
    Guest
    ahusahsuahush moj pierwsyz odruch co do tej wypowiedzi to duzy smiech, pozniej chcialam CI napisac dosyc sporo na ten temat, ale jednak sie wstrzymam. nastepnym razem troche sie zastanow i przemysl zanim cos takiego napiszesz.

  18. #38
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    Niby nad czym?Wiem, że gazeta typu glamour nie gwarantuje sukcesu,ale jednak to jest chyba lepsze niż czekanie na zlecenie za granicą...

  19. #39
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Lepiej robić coś, niż nic. Nie od Vogue się zaczyna. I nie zawsze od Elle.

  20. #40
    Wie o co chodzi Awatar Kinia9090
    Dołączył
    02.2009
    Lokalizacja
    Ostrowki/Radzyn Podl
    Posty
    63
    Ja wlasnie dostalam zaproszenie na spotkanie bo wyslalam zgloszenie. Co myslicie??

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •