Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    ŁÓDŹ
    Wiek
    44
    Posty
    8

    Sesje Dla Ciebie

    Witajcie,

    Sesje Do Twego Portfolio.akt I Inne,
    Co Tylko Chcesz,

    Atrakcyjna Cena,


    Studio Plener!

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    ŁÓDŹ
    Wiek
    44
    Posty
    8

    l:)

    SZCZEGÓLY NA GADU 4602161

    MAIL: [email protected]

    tel: 509 300 147

    nie krepuje sie podawac namiarow, robie to uczciwie,bez sciemniania,nie jestem pseudonaciagaczem! jakich tu wielu! sprawdzilam osobiscie, ale bez imion, bez nazwisk.

  3. #3
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    "pseudonaciągaczem" lol
    to może podaj jakąś stronę internetową dla uwiarygodnienia

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez anunn
    SZCZEGÓLY NA GADU 4602161

    MAIL: [email protected]

    tel: 509 300 147

    nie krepuje sie podawac namiarow, robie to uczciwie,bez sciemniania,nie jestem pseudonaciagaczem! jakich tu wielu! sprawdzilam osobiscie, ale bez imion, bez nazwisk.
    Ale sie koleś zakręciłeś...

    Zaprzeczasz sam sobie>>> "pseudonaciągaczem" :) "sprawdzilam"

    Zdecyduj się - czy "pseudo...", czy "naciągaczem"

    Do uwiarygodnienia to wypadałovy podać imię, nazwisko, miasto i dorobek.

    Mail,GGadu i numer komórki załatwia się w 5 minut, w minute likwiduje
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.
    - anonimowe

  5. #5
    Pierwsze kroki? Awatar fotocasting
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    220
    Nie lubię się czepiać :D ale ponownie muszę:
    1) pani reporter z Łodzi ponownie w natarciu, pod nowym nickiem: http://www.fotomodeling.pl/forum/fot...portfolio.html
    2) pani reporter, bo w swoim portfolio - http://anunn.digart.pl/digarty/ - jest sporo zdjęć reportażowych, a niewiele takich, które są tematem niniejszego forum, zresztą gdzieś w sieci pani pisała o współpracy z jakąś gazetą
    3) temat nie w tym dziale, więc pani reporter ponownie spamuje forum
    4) wygląda na to, że atakuje uczestników forum, pisząc coś w stylu "ja jestem ta dobra, a ci niektórzy inni to oszuści, ale którzy to nie powiem"
    5) podsumowując powyższe punkty pozostawiam decyzję samym zainteresowanym, czy współpracować z taką osobą
    Aha, jeszcze
    6) zdjęcia portretowe (mówiąc wprost) "nie powalają", kilku początkujących amatorów na tym forum robi ciekawszą robotę
    Dziewczyny, czy na plenerowych zdjęciach ślubnych chciałybyście, aby z Waszej głowy wyrastało drzewo, jak na http://www.gumtree.pl/posting_images...3e.__big__.jpg
    To nie pomyłka, tylko przykład zdjęcia ślubnego pani reporter, wzięty z jej ogłoszenia: http://www.gumtree.pl/warszawa/67/17015767.html
    Od strony technicznej powiem tylko tyle, że można pomyśleć o kadrowaniu albo o głębi ostrości, aby uniknąć podobnych "ciekawostek", chyba, że to nowatorski styl fotografii ślubnej :hahaha:
    Poprzednio chciałem oszczędzić komentarzy, więc nie podawałem linków, teraz nie mam oporów moralnych :D

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    ŁÓDŹ
    Wiek
    44
    Posty
    8

    hmm

    no tak, widze ze zazdrosc konkurencji jets ciagle zywa, no ale ok, spoko, przeczytaam twoje komentarze .
    milo milo,--usmiechnelam sie tylko

    pozozsytaje mi tylko przemilczec to co wyzej napisane.....


    aha uwaga do panienki ktora stwierdzila ze gadu gadu, nie załatwia sprawy, to co ja mam na gadu podawac waszystkie anmairy, LUDZIE OPANUJCIE SIE!

    myslalam ze ten serwis jets dla ludzi na poziomie, a tu przedszkole,komentarze typu, ze zdjecia takie czy takie,

    dobre,dobre,
    zegnam,

  7. #7
    Pierwsze kroki? Awatar fotocasting
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    220
    Cytat Zamieszczone przez anunn
    no tak, widze ze zazdrosc konkurencji jets ciagle zywa, no ale ok, spoko, przeczytaam twoje komentarze .
    Jakby to powiedzieć - nie jestem dla Ciebie konkurencją, nie robię "do portfolio" za kasę, jak już, to płacę wybranym modelkom (także początkującym) za pozowanie, na dodatek działam w innym regionie i poza Twoją działką fotografii, z tego co wiem, to Grazioso także jest z innego regionu, więc także nie jesteś dla niego konkurencją (lekka złośliwość: patrząc na Twoje zdjęcia, to tym bardziej :D)

    Cytat Zamieszczone przez anunn
    pozozsytaje mi tylko przemilczec to co wyzej napisane.....
    No cóż, prawda nie zawsze jest wygodna...

    Cytat Zamieszczone przez anunn
    aha uwaga do panienki ktora stwierdzila ze gadu gadu, nie załatwia sprawy, to co ja mam na gadu podawac waszystkie anmairy, LUDZIE OPANUJCIE SIE!
    Ciekawe, wchodzisz na forum, nie zadajesz sobie trudu, aby zapamietać, że już kiedyś tu byłaś, nie zadajesz sobie trudu, aby sprawdzić, czy piszesz we właściwym miejscu, ale od wejścia potrafisz stawiać bezpodstawne zarzuty i krzyczeć na użytkowników (te duże litery...), i uważasz, że inni powinni się opanować?
    Mam dziwne wrażenie, że pola55 ma większe pojęcie o tzw. modelingu niż Ty, i zauważyłem tu tylko prośbę o pokazanie zdjęć...
    Cytat Zamieszczone przez anunn
    myslalam ze ten serwis jets dla ludzi na poziomie, a tu przedszkole,komentarze typu, ze zdjecia takie czy takie
    Serwis ma taki poziom, jaki utrzymują jego użytkownicy, porównaj jak się przedstawił kolega z 3miasta: http://www.fotomodeling.pl/forum/two...przak-com.html , a jak wyglądają Twoje wiadomości, jeśli nie widzisz różnicy, to faktycznie poszukaj miejsca bardziej odpowiadającego Ci poziomem. Na dodatek przeszkadzają Ci komentarze na temat Twoich zdjęć - wybacz, ale każdy będzie pisał swoje własne opinie i oceny, zwłaszcza, gdy zaczęłaś wątek w dziale mającym podtytuł "rozmowy o zdjęciach". Co do poziomu, faktycznie, wiele użytkowniczek tego forum ma tak samo blisko do przedszkola, jak i do matury, ale to nie powód aby je obrażać, w końcu to Twoje potencjalne klientki, jak nie na zdjęcia do portfolio, to na ślubne.
    Myślę, że gdybyś (jako fotograf) przedstawiła się zdjęciami, i powstrzymała się od ataków na niewiadomokogo, odpowiedzi byłyby inne, zresztą zawsze jest na to szansa - przygotuj przykładowe zdjęcia typu "do portfolio", załóż nowy wątek w odpowiednim dziale (podtytuł: "Pochwal się swoimi zdjęciami albo pozwól je skrytykować"), i wtedy porozmawiamy inaczej :)
    PS: Ciekawe, czy w podobny sposób traktujesz swoich klientów? :D

  8. #8
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    hmm no ja konkurencją na pewno nie jestem:)
    po prostu rozśmieszył mnie post zaczęty od czegoś, co miało sugerować "jestem uczciwa w przeciwieństwie do innych naciągaczy z forum"
    Jak ktoś tak pisze, to już mi się przeciwny wniosek nasuwa
    Wiarygodnemu fotografowi wystarczy imię, nazwisko i link do zdjęć, na podstawie których można samemu stwierdzić, że warto z nim podjąć współpracę. Czemu zamiast się oburzać po prostu nie podasz tych danych?

  9. #9
    Pierwsze kroki Awatar AdamK
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    35
    Posty
    13
    @fotocasting - dzięki ;)

  10. #10
    Kolejna nawiedzona czy jak??

    Jestem tu zaledwie kilka dni i widze 2 przypadek jakiegos nawiedzenia..

    ja osobiscie, nie zaplacilbym za portrety jak z rodzinnego albumu..
    pstryki masz srednie droga anunn..

    w reporterce juz lepiej..

  11. #11
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez retrospect
    Kolejna nawiedzona czy jak??
    Czasami sie zastanawiam... skąd sie biora takie cudaki :)

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    ŁÓDŹ
    Wiek
    44
    Posty
    8

    :)

    szczerze, coz mozesz powiedziec po kilku fotach zaprezentowanych w masie fotek reportazowych, gdzie znalazły sie fotki studyjne sesyjne robione dla jeden z firm lodzkiej, zajmujacej sie modelingiem, nie podaje nazwy firmy hmm łatwa do domyslenia:)

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    ŁÓDŹ
    Wiek
    44
    Posty
    8

    :)

    Kolejna nawiedzona czy jak??

    Jestem tu zaledwie kilka dni i widze 2 przypadek jakiegos nawiedzenia..

    ja osobiscie, nie zaplacilbym za portrety jak z rodzinnego albumu..
    pstryki masz srednie droga anunn..

    w reporterce juz lepiej..

    odpoiwiedz powyzej do tego tekstu,

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    ŁÓDŹ
    Wiek
    44
    Posty
    8

    :)

    Cytat Zamieszczone przez retrospect
    Kolejna nawiedzona czy jak??

    Jestem tu zaledwie kilka dni i widze 2 przypadek jakiegos nawiedzenia..

    ja osobiscie, nie zaplacilbym za portrety jak z rodzinnego albumu..
    pstryki masz srednie droga anunn..

    w reporterce juz lepiej..
    błyskotliwa wypowiedz ,gratuluje,

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    ŁÓDŹ
    Wiek
    44
    Posty
    8

    .....

    Cytat Zamieszczone przez retrospect
    Kolejna nawiedzona czy jak??

    Jestem tu zaledwie kilka dni i widze 2 przypadek jakiegos nawiedzenia..

    ja osobiscie, nie zaplacilbym za portrety jak z rodzinnego albumu..
    pstryki masz srednie droga anunn..

    w reporterce juz lepiej..
    OBEJRZALAM TWOJA GALERIE, PANIE BARTKOWIAK,NIE PORYWA MNIE TA GALERIA, JAKOS NIE JETS POWALAJACA,
    NO ALE O GUSTACH NIE DYSKUTUJE SIE PRAWDA :)

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    ŁÓDŹ
    Wiek
    44
    Posty
    8

    Drodzy Fotopstrycy

    CZY MY NIE MZOEMY PISAC NORMALNIE,
    CZY CHOCIAZ TA ZAKLADKA DLA FOTOGRAFOW NIE MOZE BYC NA POZIOMIE ,?
    KAZDY KRZYCZY PRZEZ KAZDEGO!
    OPANUJMY SIE WSZYSCY,ZAROWNO JA JAK I WY, LUDZIE POWAGI TROCHE, CHYBA ZE SA TU JACYS NASTOLATKOWIE CO DORWLAI DROGI SPRZET I UWZAJA SIE ZA SPECOW,I WESZLI TU BY TYLKO POPYSKOWAC ....


    LUDZIE ,SZANUJMY SIE!

    POZDRAWIAM WAS CIEPŁO. Ania,

  17. #17
    szczerze, coz mozesz powiedziec po kilku fotach zaprezentowanych w masie fotek reportazowych, gdzie znalazły sie fotki studyjne sesyjne robione dla jeden z firm lodzkiej, zajmujacej sie modelingiem
    Alez owszem, moge oceniac.. sa najnormalniej w swiecie kiepskie.. i ten argument "dla jednej z firm lodzkiej, zajmujacej sie modelingiem".. zaplacili Ci za to mam rozumiec..

    OBEJRZALAM TWOJA GALERIE, PANIE BARTKOWIAK,NIE PORYWA MNIE TA GALERIA, JAKOS NIE JETS POWALAJACA,
    nie musi porywac.. nie jestem taki pro i nie biore pieniedzy.. wiec wcale nie zobowiazuje mnie to do tego, zeby porywala..

    NO ALE O GUSTACH NIE DYSKUTUJE SIE PRAWDA
    nie dyskutuje - prawda, ale prawo wypowiedzi i oceny zdjec nalezy sie kazdemu :)

    KAZDY KRZYCZY PRZEZ KAZDEGO!
    jak narazie jestes jedyna osoba, ktora krzyczy w tym watku..

  18. #18
    Pierwsze kroki? Awatar fotocasting
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    220
    Cytat Zamieszczone przez anunn
    CZY CHOCIAZ TA ZAKLADKA DLA FOTOGRAFOW NIE MOZE BYC NA POZIOMIE ,?
    Może, ale zaśmiecanie działu mającego opis "Fotografia Pytania i odpowiedzi fotografów, rozmowy o zdjęciach" ogłoszeniami nie sprzyja dyskusjom na poziomie.
    Cytat Zamieszczone przez anunn
    KAZDY KRZYCZY PRZEZ KAZDEGO!
    Hmm, w sieci własnie duże litery oznaczają krzyk, i nie jest to dobrze odbierane, i chyba tylko Ty krzyczysz ;)
    Cytat Zamieszczone przez anunn
    OPANUJMY SIE WSZYSCY,ZAROWNO JA JAK I WY
    Może się uda jeszcze raz spokojnie zacząć?
    Jak pierwszy raz pisałaś na forum obejrzałem Twoje zdjęcia, nie widziałem ciekawych na temat tego forum. Za drugim razem, z innym nickiem ponownie napisałas nie w tym dziale, i potem poszło z górki :D
    W dziale ogłoszeń nie ma dyskusji, może jednak tam jest miejsce na Twoją "propozycję współpracy"?
    Twoje zdjęcia modelkowe jak widać nie zachwyciły, ale może pokażesz coś, co zmieni tą opinię? Najlepiej we właściwym miejscu, czyli "pochwal się swoimi zdjęciami".
    Tak off-topic - gdzieś czytałem ogłoszenie mniej wiecej "100zdjęć za 150zł" albo odwrotnie, mam nadzieję, że nie zaliczasz się do tej kategorii "fotografów" :)
    PS: Łódzka agencja-czy masz na myśli Holly...?

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •