Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63
    Ja wprawdzie pracuję dla innej Agencji ale potwierdzam ze MANGO jest OK.
    Solidnie pracują.....Ostatnio odeszłaod nich dość ważna bookerka która załozyła swoją własną Agencję ale myślę ,ze to ich nie osłabiło....Spoko mozesz próbować.

  2. #22
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2008
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez crazydzejzi
    eeej a moglby ktos napisac ile sie za to kasy dostaje??;) bo ja dopiero w to weszlam i jeszcze nawet nie mam portfolio;] a bardzo mnie to ciekawi... z gory dziex;)

    to zależy jakie masz zlecenie. ale np. jak sesja do gazety to możesz dostać parę stów. jak do reklamy to ok 1000, no a za wyjazdy na kontrakty to kupa kasy...

  3. #23
    karolajna
    Guest
    nie no kocham to. kocham to hahaha jeszcze jej do agencji nie przyjeli, a ta juz sie zastanawia ile kasy dostanie za zrobienie pokazu. wyluzuj. to nie tak hop siup. idz najpierw na spotkanie do agencji, tam mozesz ich o wszystko zapytac :)

  4. #24
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    to jest poprostu parodia i komedia w jednym...
    Fotograficzny Portal Mody

  5. #25
    Wie o co chodzi Awatar crazydzejzi
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    29
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    nie no kocham to. kocham to hahaha jeszcze jej do agencji nie przyjeli, a ta juz sie zastanawia ile kasy dostanie za zrobienie pokazu. wyluzuj. to nie tak hop siup. idz najpierw na spotkanie do agencji, tam mozesz ich o wszystko zapytac :)
    przyjeli mnie do agencji i to juz jakis czas temu... a za gazety to jakos tak w tych przelewach sie za bardzo nie lapie i nawet nie wiem za bardzo ocb... dlatego pytalam. chce wiedziec ile konkretnie jest za jedna sesje. bo to pisza np. "brawo avanti zal. I- 380zl" ...

  6. #26
    Dziuniek_x33
    Guest
    haha ;D Kluduś im chyba chodziło o DODO ;P
    a tak swoją drogą - jedziesz gdzieś na ferie za granicę z mango?

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •