Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    Ustka CiTy ;))
    Posty
    1

    maNGO MODeLS!!!!

    siemka chcialam sie cos wiecej od was dowiedziec na temat agencji mango models... moze macie jakies ciekawe opinie ;DD:question: :question: :exclaim:

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Margaretka
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Kętrzyn
    Posty
    163
    http://www.fotomodeling.pl/forum/opi...t=mango+models

    Kochana korzystaj następnym razem z wyszukiwarki :)

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar dodulenka
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Zambrów
    Posty
    204
    Po przeczytaniu tamtego watku mam mieszane uczucia co do tej agencji. Proszę moze jeszcze ktos sie wypowie na ten temat mnie tez to bardzo interesuje. Moze jakies modelki z tej agencji. Pozdrawiam :)

  4. #4
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez dodulenka
    Po przeczytaniu tamtego watku mam mieszane uczucia co do tej agencji.
    Po którym poście masz mieszane uczucia? chyba nie chodzi Ci o ten tekst,że trzeba się wcześniej przespać z szefem o imieniu John? :D to jest śmieszne jak osoba,która ma 1 post na koncie wypisuje takie bzdury. Nie współpracowałam z Mango więc nie wiem czy moja opinia Ci w czymkolwiek pomoże natomiast uważam,że jest to jedna z najlepszych agencji w Polsce i gdyby zaproponowali mi współpracę to chyba bym się nie wahała. Pozdrawiam ;)

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar dodulenka
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Zambrów
    Posty
    204
    Dzieki Clover:)
    PS. ciekwi mnie to czy Ty wspolpracujesz z jakąś agencja i jak tak to z jaką oczywiscie jesli mozna spytać;)

  6. #6
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    z Adeli Models z Krakowa i nie jest zbyt fajnie. Dzisiaj bylam na konkursie Hook fashion Look.Jesli się uda podejme wspolprace z Hook ;)

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar dodulenka
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Zambrów
    Posty
    204
    To zycze powodzenia :)

  8. #8
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Dzięki. Przyda się :)

  9. #9
    Pierwsze kroki Awatar Malinka_18
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    34
    Posty
    23
    Ja tez sie zastanawiam czy tam fotek nie wyslac :)

  10. #10
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    68
    wczoraj wieczorem wysłałem zgłoszenie do mango i już następnego dnia zadzwonił telefon właśnie z oferta Mango :D Powiedziała że nie będą mnie na razie sprowadzać do agencji bo trochę za daleko mam ,ale poprosiła o więcej fotek z sylwetką :D tamtych była pod wrażeniem :D Jak myślicie będzie coś z tego :D ja mam nadzieje że podejmę prace jako modela mango :D proszę o odpowiedz z góry dzięki :D

  11. #11
    Pierwsze kroki Awatar Malinka_18
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    34
    Posty
    23
    Nom badz dobrej mysli!;D

  12. #12
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    68
    oby to wszystko wypaliło ;D ale pani przy telefonie była bardzo miła :D A ogólnie słyszałem jeden wielki hałas w agencji ,co oznacza że ktoś w niej jest :P

  13. #13
    Pierwsze kroki Awatar pink_paris
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Szczecin
    Wiek
    33
    Posty
    2

    ;)

    Cytat Zamieszczone przez dodulenka
    Po przeczytaniu tamtego watku mam mieszane uczucia co do tej agencji. Proszę moze jeszcze ktos sie wypowie na ten temat mnie tez to bardzo interesuje. Moze jakies modelki z tej agencji. Pozdrawiam :)
    Moja koleżanka juz od długiego czasu z nimi wspolpracuje ;) ponoć agencja jest swietna bardzo szybko wyslala ja za granice i dziewczyna ma naprawde duzo zlecen itp. i zawsze mowi ze to przedewszystkim dzieki Mango ;)
    Ale slyszalam ze trudno jest sie tam dostac ;)

  14. #14
    Wie o co chodzi Awatar justyna
    Dołączył
    02.2008
    Wiek
    32
    Posty
    56
    Wg. mnie jest to jedna z lepszych agencji.Ciężko się tam dostać.Moja koleżanka pracuje tam od kilku miesięcy jako modelka.Też wysłałam tam zgłoszenie i odrazu dostałam telefon i umówiłam się na spotkanie następnego dnia, na miejscu wypełniłam formularzy, pomierzyli mnie,zrobili zdjęcia i kazali czekać na odpowiedz.Jednak odpowiedzi nie dostałam, co oznacza że mnie nie przyjęli;/

  15. #15
    Wie o co chodzi Awatar crazydzejzi
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    29
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez piotras1991
    oby to wszystko wypaliło ;D ale pani przy telefonie była bardzo miła :D A ogólnie słyszałem jeden wielki hałas w agencji ,co oznacza że ktoś w niej jest :P
    mili tam ludzie sa;) moze sie tam kiedys spotkamy;P

  16. #16
    karolajna
    Guest
    co do ludzi to są mili :p zwłaszcza na castingach :)
    jest jedno ale do tej agencji
    oni maja bardzo duzo modelek i tymi, ktorymi nieinteresuja sie zagraniczne agencje to sie za bardzo ponoc niezajmuja.. ale ogolnie agencja jest dobra.. nalezy do czołwki

  17. #17
    Wie o co chodzi Awatar crazydzejzi
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    29
    Posty
    39

    hajs;P

    eeej a moglby ktos napisac ile sie za to kasy dostaje??;) bo ja dopiero w to weszlam i jeszcze nawet nie mam portfolio;] a bardzo mnie to ciekawi... z gory dziex;)

  18. #18
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    350
    mango models to bardzo dobra agencja... i naprawde nie namyslalbym sie dluzej gdyby zaproponowali mi wspolprace =))

  19. #19
    ..PRO.. Awatar yasmina
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    32
    Posty
    133
    ja tez bym się odrazu zgodziła z nimi współpracować :)
    Trzeba działać, aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną... :exclaim:

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Posty
    1
    ta historyjka z szefem Johnem to kompletna bzdura!! po1. to szef nie ma tak na imie a po2. to jest kobietą..Ja wpółpracuje z Mango Models ponad 3miechy i jestem bardzo zadowolona z tego.. To jest swietna agencja, narazie mialam zdjecia do portfolia, uczyli mnie rowniez panowac nad stresem itp., uczyli mnie chodzic, na 27.05 zalatwili mi zdjecia do avanti..a na wakacje mam jechac z nimi do Japonii..swietna agencja!!..serio!!:exclaim:

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •