Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Wie o co chodzi Awatar Mortal_Angel
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    32
    Posty
    98

    i co mam zrobic? :(

    Mam propozycje od 2 agencji. Myskena I Gaga. Ehh nie wiem co robic.. Pomozcie! Ktora Waszym zdaniem jest lepsza?
    :angel: " Jak kochać to księcia. :angel:
    Jak kraść , to miliony!"

  2. #2
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    ja bym się chyba skłaniała ku gadze

  3. #3
    Pielgrzym Awatar yellow.sheep
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    211
    ja tez za gagą
    www.sheep.getphoto.pl

    ja tylko wyrażam swoje skromne zdanie ;) mowię co myślę i wcale nie muszę się na tym znać :)

  4. #4
    Wie o co chodzi Awatar Mortal_Angel
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    32
    Posty
    98

    hm

    no bo wlasnie zastanawiam sie co z warunkami umowy bo te z gagio nie podobaja mi sie za bardzo i chyba od nich nie odstapia;/ a nie wiem co z myskena bo jeszce nie dostalam umowy
    :angel: " Jak kochać to księcia. :angel:
    Jak kraść , to miliony!"

  5. #5
    Wie o co chodzi Awatar analee
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Poznań
    Wiek
    31
    Posty
    30
    Mi wydaje sie ze ta Agencja Myskena ( o ile dobrze pamiętam nazwe xD) Jest trochę podejrzana... zdziwiło mnie ze niektóre modelki zamiast wymiarów maja jakieś: dsf, fd itp. Ja tez jak poprzedniczki radziła bym ci Gage (:

  6. #6
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Wg. mnie lepsza jest Gaga..Chociaż w sumie o Myskenie nie słyszałam zbyt wiele.Podpisując umowę z agencją bardzo się denerwowałam-wszystkie te umowy wyglądają przerażająco! Jednak wydaje mi się,że nikt tak naprawdę się nie podporządkowuje się do każdego podpunktu. Jeśli Gaga chce z Tobą współpracować to nie ma się nad czym zastanawiać ;)

  7. #7
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Gdybym miala wybierac pomiedzy Myskena czy Gaga
    to bym sie zdecydowala na Gage
    /wiem,ze o szczegolach umowy sie raczej nie rozmawia ale moze nie jest to cos az tak odbiegajacego od innych agencyjnych umow/Wiec moze ogolnie powiedz co jest az tak niepokojacego czego nie ma gdzie indziej

  8. #8
    Wie o co chodzi Awatar Mortal_Angel
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    32
    Posty
    98

    hm

    niebardzo moge o tym mowic,ale powiem zgrubsza, zeby dokladnie nie mowic.
    hm no ogolnie to to ze nie mam praw do zdjec ale nie wiem cyz tak wszedzie jest. no i umowa na czas dluugi ;p a co jak nie beda dla mnie mieli ofert i bede chciala przejsc gdzie indziej? diupa .. :P
    :angel: " Jak kochać to księcia. :angel:
    Jak kraść , to miliony!"

  9. #9
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    no z tego co tu prezentujesz, to te warunki nie są niczym dziwnym. No zdjęcia, które robi Ci agencja raczej są z prawami agencyjnymi. Czas trwania umowy...może dasz radę cos wynegocjowac;)
    Każda umowa na wyłączność niesie ze sobą ryzyko, że zleceń nie będzie. Dlatego jak juz podpisywać wyłączność to z naprawdę dobrą agencją, a Gaga do takich należy
    choć Myskena słyszałam, ze też jest ok... Jednak Gaga jest lepsza i jeżeli poważnie myślisz o karierze, to wydaje mi się, że w Gadze lepiej Cię wypromują

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •