Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 20 z 22
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Hamburg
    Wiek
    48
    Posty
    17

    czy siê nadajê? odpowied¼ jest prosta..

    No w³a¶nie.. czy siê nadajê.. czy siê nadajê.. a mo¿e nie nadajê siê.. a mo¿e skala.. 1 do 10?? s³uchajcie.. postaram siê wtr±ciæ swoje 2 s³owa.

    aby odpowiedziêæ sobie na pytanie.. czy siê nadajesz.. przed¼ siê do dobrego sklepu z ciuchami i przygl±dnij siê manekinom.. Czy czujesz siê podobna do którego¶ z nich..? figur±, wygl±dem? Je¿eli twoja odpowiedz brzmi "tak" to znaczy, ¿e nadajesz siê w 100%.. ale niestety u mnie pracy nie znajdziesz..

    je¿eli natomiast trochê siê zawahasz.. czujesz sie nieco inna.. To wiedz.. ze masz du¿e szanse.. je¿eli tylko tego bêdziesz pragn±æ. twoja odmienno¶æ jest wyj±tkowa.. i piêkna.. wierz mi... ja nie fotografujê manekinów.. i nigdy bym nie wystawi³ takiego manekina na ok³adce.

    modeling to nie jest ³atwe zajêcie.. zapytaj dziewczyn.. niejedna ma do¶æ, niejedna mia³a te¿ przykre z nim do¶wiadczenia.. Ale je¿eli czego¶ naprawdê chcesz to potrafisz to osi±gn±æ. Jedyny problem tkwi w tym, ¿e czasami nie warto ca³ego ¿ycia anga¿owaæ w co¶ co nie da Ci szczê¶cia.. wybór nale¿y do Ciebie.

  2. #2
    Pielgrzym Awatar yellow.sheep
    Do³±czy³
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    211
    a je¶li manekin jest bez g³owy ;) :P?

    a tak powa¿nie my¶lê, ¿e ogólnie dobrze powiedziane to wszystko :) popieram w pe³ni! :)
    www.sheep.getphoto.pl

    ja tylko wyra¿am swoje skromne zdanie ;) mowiê co my¶lê i wcale nie muszê siê na tym znaæ :)

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Hamburg
    Wiek
    48
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez yellow.sheep
    a je¶li manekin jest bez g³owy ;) :P?

    a tak powa¿nie my¶lê, ¿e ogólnie dobrze powiedziane to wszystko :) popieram w pe³ni! :)
    oj owieczko..
    to tym bardziej nie bêdê go fotografowa³.. :)

    z drugiej strony.. czy nie sensowniej by by³o na miejscu dziewczyn zadaæ inne pytanie.. ma¿e zamiast pytaæ: "Czy siê nadajê?" zapytajcie: "nad czym popracowaæ je¿eli chcê byæ modelk±?"..

    pozdrawiam

  4. #4
    Wie o co chodzi Awatar ilooonkaaa
    Do³±czy³
    01.2008
    Lokalizacja
    Tychy
    Wiek
    34
    Posty
    35
    Szczerze powiedziawsz... ogladajac rozne czasopisma.. lub jaki¶ program zwiazany z moda... to moim skromnym zdaniem niektore z tych dziewczyn wygladaja jak manekiny ;) Nie znam sie na fotogafi.. ale sadze ze fotograf wykonujac swoja prace chce ukazac prawdziwa kobieco¶æ co¶ pieknego co w niej jest... a nie " sztuczne tworzywo "
    Pozdrawiam :)

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Hamburg
    Wiek
    48
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez ilooonkaaa
    Szczerze powiedziawsz... ogladajac rozne czasopisma.. lub jaki¶ program zwiazany z moda... to moim skromnym zdaniem niektore z tych dziewczyn wygladaja jak manekiny ;) Nie znam sie na fotogafi.. ale sadze ze fotograf wykonujac swoja prace chce ukazac prawdziwa kobieco¶æ co¶ pieknego co w niej jest... a nie " sztuczne tworzywo "
    Pozdrawiam :)
    wiesz.. wydaje mi siê, ¿e du¿o zale¿y od czassopisma.. Nie ka¿dy fotograf chce przekazaæ piêkno.. a je¿eli nawet mówimy o piêknie to ka¿dy nazywa piêknêm co¶ innego.. nie zawsze jest to osoba.. kobieta.. modelka

    pozdrawiam
    [email protected]

  6. #6
    Pielgrzym Awatar yellow.sheep
    Do³±czy³
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    211
    Cytat Zamieszczone przez pedro
    z drugiej strony.. czy nie sensowniej by by³o na miejscu dziewczyn zadaæ inne pytanie.. ma¿e zamiast pytaæ: "Czy siê nadajê?" zapytajcie: "nad czym popracowaæ je¿eli chcê byæ modelk±?"..
    a widzia³e¶ niektóre zdjêcia dawane przez te dziewczyny? albo okulary na pó³ twarzy, albo zdjêcie jest tak niewyra¼ne, ¿e ledwo mo¿na zobaczyæ kszta³t twarzy, albo jest za ciemne, albo post jest w ogóle bez fotek, albo bez wymiarów, albo, albo, albo ,albo.. tego jest masa... oczywi¶cie nie wszystkie posty typu : "Czy siê nadajê?" takie s±, ale my¶lê, ¿e spokojnie mogê mówiæ tu o po³owie zamieszczanych tekstów.. Wiêc jak tu powiedzieæ czy siê nadaje, a tym bardziej co ma zmieniæ?

    oj.. troszkê inaczej to mia³o wyj¶æ, ale.. ;)
    www.sheep.getphoto.pl

    ja tylko wyra¿am swoje skromne zdanie ;) mowiê co my¶lê i wcale nie muszê siê na tym znaæ :)

  7. #7
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Hamburg
    Wiek
    48
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez yellow.sheep
    a widzia³e¶ niektóre zdjêcia dawane przez te dziewczyny? albo okulary na pó³ twarzy, albo zdjêcie jest tak niewyra¼ne, ¿e ledwo mo¿na zobaczyæ kszta³t twarzy, albo jest za ciemne, albo post jest w ogóle bez fotek, albo bez wymiarów, albo, albo, albo ,albo.. tego jest masa... oczywi¶cie nie wszystkie posty typu : "Czy siê nadajê?" takie s±, ale my¶lê, ¿e spokojnie mogê mówiæ tu o po³owie zamieszczanych tekstów.. Wiêc jak tu powiedzieæ czy siê nadaje, a tym bardziej co ma zmieniæ?

    oj.. troszkê inaczej to mia³o wyj¶æ, ale.. ;)
    spoko :) rozumiem..

    ... w³a¶nie.. jak tu powiedzieæ czy siê ONA nadaje czy nie.. A jednak wielu ¶mia³o rzuca "tak" lub "nie".. jakby bylo w 100% pewni swej oceny.. ale ka¿dy ma prawo siê wypowiedzieæ.. mo¿e widz± wiêcej ni¿ ja..

  8. #8
    Pielgrzym Awatar yellow.sheep
    Do³±czy³
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    211
    no ejj.. :) ja te¿ lubiê sie wypowiadaæ :) ale tylko wtedy, gdy zdjecia nadaja sie do oceny.. no chyba, ze zdarzyl mi sie jakis "wyskok" a ja go nie pamietam to przepraszam z góry ;)

    zreszt±.. mój podpis mówi sam za siebie ;) :D
    pozdrawiam serdecznie :)
    www.sheep.getphoto.pl

    ja tylko wyra¿am swoje skromne zdanie ;) mowiê co my¶lê i wcale nie muszê siê na tym znaæ :)

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Hamburg
    Wiek
    48
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez yellow.sheep
    no ejj.. :) ja te¿ lubiê sie wypowiadaæ :) ale tylko wtedy, gdy zdjecia nadaja sie do oceny.. no chyba, ze zdarzyl mi sie jakis "wyskok" a ja go nie pamietam to przepraszam z góry ;)

    zreszt±.. mój podpis mówi sam za siebie ;) :D
    pozdrawiam serdecznie :)
    heh
    moje uwagi ne dotycz± Ciebie, ani innej konkretnej osoby.. Mówiê ogólnie o tym co rzuca mi siê w oczy.. przegl±daj±c forum :)


    --
    [email protected]

  10. #10
    stary wyjadacz Awatar kati
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Forum zdecydowanie zostalo zdominowane przez '' czy sie nadaje'' a wielu forumowiczow wchodzi tu z gory nastawionych na pelnienie roli jury niejednokrotnie nie patrzac nawet z jakiego dzialu odpisuja-to jedna sprawa.
    Natomiast druga to temat jaki poruszyl pedroi czy rozmawiamy o modelingu wybiegowym czy o projektach fotograficznych gdzie szukamy modela odpowiadajacego zamyslowi na sesje.
    I czy sie ktos ze mna zgodzi czy nie- po wybiegach chodza wieszaki i manekiny...niestety tak jest i nie szybko sie zmieni

    ''modeling nie jest latwym zajeciem....'' i cala reszta swietej prawdy napisane bardzo ladnie i delikatnie....a ja powiem modeling to bardzo ciezka praca,masa wyrzeczen i cholernie mocna psychika. Dopiero to wszystko razem daje efekt pieknej,wyluzowanej szczesliwej dziewczyny zerkajacej z okladki albo wieszaka przechodzace przez wybieg o martwym spojrzeniu zyjacego na lisciu salaty ale kto o tym mysli .Wazne,ze prezentowana kolekcja zachwycila ogladajacych....
    Uprzedzajac pytanie- dlaczego interesuje sie modelingiem? - bo jestem zwariowana desperatka ,ktora to po prostu kocha. To pewnien rodzaj uzaleznienia i choroby ;)

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Hamburg
    Wiek
    48
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez kati
    Forum zdecydowanie zostalo zdominowane przez '' czy sie nadaje'' a wielu forumowiczow wchodzi tu z gory nastawionych na pelnienie roli jury niejednokrotnie nie patrzac nawet z jakiego dzialu odpisuja-to jedna sprawa.
    Natomiast druga to temat jaki poruszyl pedroi czy rozmawiamy o modelingu wybiegowym czy o projektach fotograficznych gdzie szukamy modela odpowiadajacego zamyslowi na sesje.
    I czy sie ktos ze mna zgodzi czy nie- po wybiegach chodza wieszaki i manekiny...niestety tak jest i nie szybko sie zmieni

    ''modeling nie jest latwym zajeciem....'' i cala reszta swietej prawdy napisane bardzo ladnie i delikatnie....a ja powiem modeling to bardzo ciezka praca,masa wyrzeczen i cholernie mocna psychika. Dopiero to wszystko razem daje efekt pieknej,wyluzowanej szczesliwej dziewczyny zerkajacej z okladki albo wieszaka przechodzace przez wybieg o martwym spojrzeniu zyjacego na lisciu salaty ale kto o tym mysli .Wazne,ze prezentowana kolekcja zachwycila ogladajacych....
    Uprzedzajac pytanie- dlaczego interesuje sie modelingiem? - bo jestem zwariowana desperatka ,ktora to po prostu kocha. To pewnien rodzaj uzaleznienia i choroby ;)

    cieszê siê kati.. dziêki.. mo¿e to trafi do niektórych dziewczyn.. O tym my¶la³em.

    Zastanówcie siê dziewczyny..

    pozdrawiam
    pedro

  12. #12
    Pielgrzym Awatar yellow.sheep
    Do³±czy³
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    211
    Cytat Zamieszczone przez kati
    czy sie ktos ze mna zgodzi czy nie- po wybiegach chodza wieszaki i manekiny...niestety tak jest i nie szybko sie zmieni
    i wlasnie mnie to dziwi! co jest pieknego w dziewczynie, ktorej mozna policzyc wszystkie kosci? przeciez to obraz nedzy i desperacji.. stan do jakiego doprowadzaja sie te dziewczyny naprawde jest przerazajacy! ale w tym "wielkim swiecie" wzystko jest tuszowane.. w ciagu kilku miesiecy zmarly 3 brazylijskie modelki.. dlaczego? z powodu wycienczenia organizmu... i kto o tym pisal? jedna gazeta. fakt, ze na jednej z pierwszyh stron, ale w tak malej ramce i taka mala czcionka, ze na poczatku w ogole nie zwrocilam na to uwagi.. (ps. to nie bylo zadne BRAVO ;P ja tego nie czytam ;) )
    ech.. trzymam kciuki za szybkie zmiany..
    www.sheep.getphoto.pl

    ja tylko wyra¿am swoje skromne zdanie ;) mowiê co my¶lê i wcale nie muszê siê na tym znaæ :)

  13. #13
    innocent greed Awatar justyna_100
    Do³±czy³
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostro³êka
    Posty
    749
    Cytat Zamieszczone przez yellow.sheep
    w ciagu kilku miesiecy zmarly 3 brazylijskie modelki.. dlaczego? z powodu wycienczenia organizmu... i kto o tym pisal? jedna gazeta. fakt, ze na jednej z pierwszyh stron, ale w tak malej ramce i taka mala czcionka, ze na poczatku w ogole nie zwrocilam na to uwagi..
    pisa³o o tym mnóstwo gazet, mówiono w tv, pisano w internecie, non-stop o tym s³ysza³am


    a co do chudych modelek- nie mam nic przeciwko dopóki nie przechodzi to w anoreksjê. niektóre dziewczyny s± po prostu naturalnie chude i nie pakujmy ich do jednego worka z tymi niezbyt m±drymi niszcz±cymi swój organizm.

    poza tym uwa¿am, ¿e ciuchy lepiej siê prezentuj± na takich dziewczynach, ni¿ na modelkach size+... oczywi¶cie nie mówiê tu o tych chodz±cych szkieletach, ale takich jest na szczê¶cie coraz mniej

  14. #14
    stary wyjadacz Awatar kati
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    ...oczywiscie,ze wymiarowke ustalaja projektanci nie agencje...
    Na ''wieszakach''im sie lepiej ukadaja ich wizje...
    Natomiast naturalna szczuplosc to jedno ale czym wyzsza polka modelingu tym czestsze bulimie,anoreksje,dopalacze i ciagle zycie na glodzie...
    Stad sie slyszy o lykaniu nasaczonych woda platkow kosmetycznych...o skrajnym wycienczeniu organizmy....a niejedna top modelka w przyplywie szczerosci powie,ze jej jedynym marzeniem jest zeby sie moc wreszcie spokojnie najesc...
    Te opowiesci o naturalnej szczuplosci bez wyrzeczen to dobry chwyt marketingowy a te modelki jedzace batoniki to mozna zobaczyc ale jedynie na FashionTV.

  15. #15
    Wie o co chodzi Awatar ilooonkaaa
    Do³±czy³
    01.2008
    Lokalizacja
    Tychy
    Wiek
    34
    Posty
    35
    Wiecie co... ostatnio obejrza³am jak sie nie myle " dzien dobry TVN" i w³asnie taki facet sie wypowiada³ ze kobiety ktore sa strasznie szczup³e juz zanikaja... to juz jest NIE MODNE!... Sadze ze ludzie podobno nie chca ogladaæ takich dziewczyn... Mam nadzieje ze kiedy¶ sie to zmieni...

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Hamburg
    Wiek
    48
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez ilooonkaaa
    Wiecie co... ostatnio obejrza³am jak sie nie myle " dzien dobry TVN" i w³asnie taki facet sie wypowiada³ ze kobiety ktore sa strasznie szczup³e juz zanikaja... to juz jest NIE MODNE!... Sadze ze ludzie podobno nie chca ogladaæ takich dziewczyn... Mam nadzieje ze kiedy¶ sie to zmieni...
    Nareszcie.. zaczyna znowu wchodziæ model a la Merlin M.? :)

  17. #17
    Wie o co chodzi Awatar ilooonkaaa
    Do³±czy³
    01.2008
    Lokalizacja
    Tychy
    Wiek
    34
    Posty
    35
    Cytat Zamieszczone przez pedro
    Nareszcie.. zaczyna znowu wchodziæ model a la Merlin M.? :)
    Hm..:) mam nadzieje:) Merlin M by³a by³a by o wiele ciekawsza niz niektore modelki...

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Hamburg
    Wiek
    48
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez ilooonkaaa
    Hm..:) mam nadzieje:) Merlin M by³a by³a by o wiele ciekawsza niz niektore modelki...
    hmm.. chcia³a¶ powiedzieæ.. ni¿ wiêkszo¶æ ;)

  19. #19
    Wie o co chodzi Awatar ilooonkaaa
    Do³±czy³
    01.2008
    Lokalizacja
    Tychy
    Wiek
    34
    Posty
    35
    Cytat Zamieszczone przez pedro
    hmm.. chcia³a¶ powiedzieæ.. ni¿ wiêkszo¶æ ;)
    hehe... tak... ;) niz wiekszosc;)))

    Dziwnie sie temu wszystkiemu.. ludzie nazekaja, mówia oficjalne ze nie chca ogladac takich modelek... i to od jakiegos czasu a nic z tym nie robia... dlaczego?

  20. #20
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    06.2007
    Posty
    496
    hehe w tv to tak od dobrych paru lat ju¿ to s³yszê. I ma siê to nijak do rzeczywisto¶ci. Tzn mo¿e jest trochê mniej skrajnie chudych dziewczyn, ale wymiary typu max 62 w talii czy 91 w biodrach to standard przestrzegany przez agencje modelek i z wypowiedzi przedstawicieli agencji nie wynika, ¿eby siê to mia³o zmieniæ. I ja lubiê takie modelki na wybiegu, tzn nie przesadzone, ale taka figura, jak± prezentuje np nasza Magda Fr±ckowiak moim zdaniem jest ok. Ju¿ nie mówi±c o doskona³ych sylwetkach Brazylijek, jak Gisele czy Ana Barros.
    Bardziej kobiece kszta³ty mo¿na te¿ znale¼æ w fotomodelingu i fotografii komercyjnej, ale te¿ rozmiar max 36/38.
    I naprawdê nie wszystkie dziewczyny musz± siê g³odziæ, ¿eby nosiæ rozmiar "s" czy nawet "xs" i sama jestem na to przyk³adem. Gdy mia³am 15 lat nosilam rozm 34, a jad³am co chcia³am, teraz noszê 36 te¿ bez ¿adnych wyrzeczeñ. I mam trochê kole¿anek, które maj± podobnie, najwy¿ej trochê æwiczeñ, nie przesadzanie z fast foodem.
    Do modelingu trzeba mieæ predyspozycje,jak do ka¿dego innego zawodu i po prostu uwa¿am, ¿e dziewczyny, które nie s± z natury drobne i nie maj± szybkiej przemiany materii powinny zaj±æ siê czym¶ innym dla w³asnego dobra. Albo pozowaæ sobie dla w³asnej przyjemno¶ci, np na zasadzie tfp, czy zg³osiæ siê np do agencji castingowej, gdzie szuka siê ró¿nych typow urody do reklam, seriali
    Pacuj±c z lepsz± agencj± modelek raczej siê nie uniknie pilnowania wymiarów

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •