Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    1

    agencja ProModel modelingowo reklamowa

    czy są jakieś nowe opinie o tej agencji? o te co czytałam były sprzed roku, może się coś zmieniło?
    chodzi mi głównie o agencje we Wrocławiu, ale jeśli ktoś coś wie o tej w Poznaniu czy w Krakowie czy gdzie one tam są to też niech pisze.b Mi nie chodzi o pracę konkretnie jako modelka, tylko ogłaszali się że załatwiają pracę jako hostessy, na promocje, na targi, do zdjęć do katalogów odzieżowych i ślubnych, pokazy fryzur, farby Joanna itp. Chciałabym dorwać jakaś pracę, tak dorywczo, bo dziennie studiuję, żeby jakiś grosz wpadł.
    Dziewczyny może należycie do tej agencji? powiedzcie jak jest? tlko proszę o w miarę świeże opinie
    Z góry bardzo dziękuję.

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    ProModel to jedno wielki bagno :)
    omijaj szerokimi drogami :)

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    44
    Posty
    18
    RACJA ZGADZAM SIE
    PROMODEL TO OSZUSCI NIE MAJA ZADNYCH LECEN , NIE DAJ SIE OSZUKAC W PŁOCKU DZIAŁAJA POD INNA NAZWA (prismatic) obiecuja ci cuda nie widy nie maja zadnych lecen do katalogow z moda slubna , na opakowania farb do wlosow , na targi bankiety ankiety promocje, do reklam , na pokazy mody,zajmuja sie tylko OSZUKIWANIEM LUDZI!!!!! jak sie zapiszesz bd miała spotkanie z szefem ktory zaproponuje ci sesje zdjeciowa po "promocyjnych" cenach 290 lub 360zł;] nie daj sie oszukac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    36
    Posty
    22
    jestescie pewni ?

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    jeśli jesteś zainteresowana płaceniem za foty bardzo słabych bez obróbki ok.500 zł ,które możesz mieć za darmo w profesjonalnej agencji to jest miejsce dla ciebie ;)

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez pio_gold
    jeśli jesteś zainteresowana płaceniem za foty bardzo słabych bez obróbki ok.500 zł ,które możesz mieć za darmo w profesjonalnej agencji to jest miejsce dla ciebie ;)

    Profesjonalne agencje nie robią NIC za darmo, a zwłaszcza sesji zdjęciowych...
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.
    - anonimowe

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    no rozumiem to ,że nic za darmo ,ale to później jest wliczane w dług ,a oni tak od zaraz żądają kasy za zdjęcia ,które nadają się jedynie do kosza ;)

    nie wierzycie to macie link ;)

    http://www.promodel.net.pl/modelki_galeria/index.htm

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    44
    Posty
    18
    te zdjecia to żenada!!!
    W PŁOCKU MA DOBRA FOTOGRAF KTORA JESZCZE MU OBROBI ZDJECIA GRAFICZNIE I JAKO TAKO ONE WYGLADAJA.
    aLE FORMA WYCIAGANIA od ludzi pieniedzy jest taka sama!!!
    wiecie jaki "casting prismatic zrobił"? z tego co wiem szukali sekretarki.
    by pracowac jako "sekretareczka" ochotniczki musiały najpierw wplacic 60 zl a pozniej przy rozmowie z "szefem" pan Tomasz mowil ze sesja kosztuje 700 zl ale on w nia zainwetuje bo ma (np) cyt. "piekne oczy albo dołeczki jak sie smieje i to jest slodkie "i odetnie koszta fotek ktore trafia do internetu i bedzie to kosztowac 360 lub 290. I sugerował ze jak chca pracowac w prismaticu sesja musi byc.A te lalki placiły sesje robiły.
    zAPEWNE NIEDLUGO NA TYM WATKU POJAWIA SIE "DOBRE" OPINIE O PRISMATIC , BO ZAPEWNE P.TOMEK POWIE SWOIM NIEUSTRASZONYM SEKRETARKA BY SIE ZALOGOWAŁY I WYSTAWIŁY DOBREGO KOMENTA. TAK ROBIŁ NA FORUM O PROmODEL.
    teraz gdy juz troche zostaly przyblizone fakty o prismatic, ja mam spokojne sumienie ze udalo mi sie otworzyc niektorym oczy.
    A czy wy w to uwiezycie to juz wasza sprawa.Po czasie przekonacie sie ze tadobra3 miala racje.

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    36
    Posty
    22
    pio_gold - gzreczniej to nie mozna ?; ;> :))

    tadobra3 - z Ty skad znasz takie informacje ?? pzredstawiasz nam rzeczy bardzo jasno ! czyzbys tam pracowala ???

  10. #10
    Stary wyjadacz Awatar Junia
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    33
    Posty
    420
    Casting jest otwarty dla wszystkich wiec chyba nie trzeba tam pracowac by wiedziec takie informacje.

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    36
    Posty
    22
    a od kiedy to na castingach sa podawane tego typu informacj ?;/ dziwne.. cos mi tu nie pasuje!

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    44
    Posty
    18
    skad wiem. WIEM!!!
    NIE MUSISZ MI WIERZYC. JESTEM BARDZO BLISKA OSOBA Z OTOCZENIA TOMKA. A TY POLI TAM ZAPEWNE PRACUJESZ BO Z TEGO CO WIEM TOMEK PROSIŁ JAKAŚ SWOJA SEKRETARECZKE BY NAPISAŁA COŚ O PRISMATICU NA FORUM, WIEM ZE PRACUJE TAM NIEJAKA ANIA I PAULINA,ANKA CHYBA PRZEJRZAŁA NA OCZY I ODESZŁA -z tego co wiem macie problem ze znalezieniemdrogej sekretarki- A TY PAULINKO DZIWIE CI SIE ZE TAM PRACUJESZ I OKRADASZ LUDZI. mASZ CZELNOSCI , NIE POWIEM!

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    44
    Posty
    18
    A Co Do Castingow , Zgadzam Sie Sa One Otwarte Jednak Tomek Umiał Naciagnac Pare Dziewczyn Na Rejestracje I Na Sesje!

  14. #14
    Sama strona mówi za siebie, nie trzeba być profesjonalistą, zeby wiedzieć, ze coś jest nie tak z agencją, skoro na wstępie żądają pieniędzy. Mnie ta agencja nigdy nie interesowała a jednak juz po raz kolejny czytam o promodel i o dziwo żadna opinia nie była pozytywna, i wszyscy to samo pisali- że naciągają ludzi, a chyba to nie jest zbieg okolicznosci lub złośliwość, a przestoga dla innych, bo pieniedzy i tak nie odzyskaja a takie zdjęcia jakie reprezętuja na swojej stronie to 10letni brat mi lepsze w domu robi ;)
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    36
    Posty
    22
    Z calym szacunkiem :) nie jestem Paulina tylko Dagmara. nie inetresuja mnie informacje o agencji Prismatic TYlko promodel , dlatego tez jestem w tym poscie a nie innym . oczekiwalam informacji . wiem juz wystarczająco - nie ma sensu w ogole kontaktowac sie z ta agencja po informacjach ktore zostaly mi udzielone , pozdrawiam :)

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    wrocław
    Wiek
    38
    Posty
    1
    NIE POLECAM, A NAWET ZABRANIAM KONTAKWOWANIA SIE Z TĄ AGENCJA!
    Ja niestety dałam się nabrać i straciłam 350 zł i do tej pory nie dostałam żadnego zlecenia!

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2008
    Posty
    3
    Dzisiaj bylam w tej agencji we wroclawiu podpisalam umowe i narazie zaplacialam 10zl wpisowego jeszcze mam doplacic 50zl ale po tym co sie dowiedzialam o tej firmie chce zrezygnowac ale boje sie ze beda klopoty przez to ze zerwalam umoiwe ale jestem nie pelnoletnia

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    44
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez Niunia16
    Dzisiaj bylam w tej agencji we wroclawiu podpisalam umowe i narazie zaplacialam 10zl wpisowego jeszcze mam doplacic 50zl ale po tym co sie dowiedzialam o tej firmie chce zrezygnowac ale boje sie ze beda klopoty przez to ze zerwalam umoiwe ale jestem nie pelnoletnia
    nie masz sie co obawiać, mozesz zrezygnowac w kazdej chwili,bo :
    po 1 umowa jest napisana od tak sobie , kazdy mogl ja napisac, ja czy ty , nie byla spisywana przy zadnym prawniku czy radcy prawnego , po 2
    w umowie jest klauzura ze nie posiadaja na ciebie wyłaczności czyli mozesz isc do innej agencji reklamy , co powoduje ze mozesz zrezygnowac z promodelu.Jedyne co stracisz to te 10 zł
    po 3 umowę mozna tylko podpisać przy osobie pełnoletniej- w twoim przypadku opiekuna- skoro nie masz skonczonych 18 lat.

  19. #19
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2008
    Posty
    3
    Uf kamien z serca :D
    To 10zl to nie bede sie klucic wazne ze tylko 10 a nie 60 albo i wiecej.
    Pujde tam w jak najbliszym czasie i poiwuem ze chce zrezygonowac i zeby te umowy zniszczyla(przymnie) wraz z moimi danymi . Mam nazdieje ze nie bedzie miala jakis sprzeciwow.

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2008
    Posty
    3
    Jeszcze jedno Tabora tam pisalao cos ze nie mobe brac udzialu w innej agencji jak jestem z nimi

 

 

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 2009.07.03, 11:03
  2. agencja reklamowa
    Przez kaaarola16 w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 2008.05.26, 19:50
  3. agencja Promodel
    Przez madza w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 2008.03.31, 17:02
  4. Agencja Reklamowa poszukuje hostess
    Przez Lukash w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.11.21, 13:05
  5. [ Warszawa] Agencja reklamowa Ikon poszukuje nowych twarzy!!!
    Przez Agencja Ikon w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.03.30, 23:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •