Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    37
    Posty
    14

    Próbować czy nie ??

    W zwiazku z niesamowitym rozwojem portalu nasza-klasa.pl postanowilam dodac do profilu zdjecia, ktore zrobil mi kolega (fotograf- amator). Po paru dniach zaproszono mnie do klanu polskich modelek (ło matko:guns: )a potem dostalam zapytanie z pani z agencji fotomodelek czy nie zechcialabym z nimi wspolpracowac.

    Oto te zdjecia
    http://img134.imageshack.us/my.php?image=1353906mu5.jpg
    http://img172.imageshack.us/my.php?image=1349805qm4.jpg
    http://img409.imageshack.us/my.php?image=1350217fp2.jpg
    http://img409.imageshack.us/my.php?image=1338818ue9.jpg
    http://img409.imageshack.us/my.php?image=1345836og7.jpg
    http://img134.imageshack.us/my.php?image=1301855ev4.jpg
    http://img172.imageshack.us/my.php?image=1304926rz9.jpg
    http://img134.imageshack.us/my.php?image=1335503kk9.jpg
    http://img172.imageshack.us/my.php?image=1301855mr8.jpg

    Problem polega na tym, ze do sierpnia jestem na terenie UK i jestem niska (mila pani odpisala, ze mam sie zglosic po powrocie i ze moje 163 to nie problem). Najwieksza jednak zmora jest dla mnie dodatkowe kilka cm w pasie i biodrach. Nie wiem co robic. Czy uwazacie, ze mam szanse ? Bo jesli tak to sie wezme za siebie, zaczne regularnie chodzic na silownie i poprosze trenera o indywidualny trening. Z kolei jesli mi sie ma nie udac to po co sie katowac ;) ?Nigdy nie myslalam o fotomodelingu, zawsze bylam taka szara myszka i teraz ktos mi mowi, ze mam fotogeniczna twarz i nie wiem jak mam sie z tym czuc .
    Co uwazacie ? Bede wdzieczna za odpowiedz i przepraszam za brak polskich znakow.

  2. #2
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Uwazam,ze Pani wiedziala co mowi proponujac Ci wspolprace.
    Wielka szkoda,ze masz tylko 163 ale pomimo tego moim zdaniem wszystko co sie nie wiaze z wybiegiem jak najbardziej TAK
    Pomysl o pracy w modelingu - wg.mnie masz spore szanse.
    a w make'up beauty bardzo mi sie wpisujesz.
    szczescia i pozdrawiam K*

    - jezeli nie jest to problemem napisz ktora agencja jest Toba zainteresowana?

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    37
    Posty
    14
    www.exclusive-event.pl to ich strona

    Bardzo dziekuje za pozytywna opinie. Bardzo mnie to motywuje do pracy nad soba. Jak wiadomo Anglia i fast foody robia swoje wiec jest co zrzucic :)

    BTW
    Jesli wiesz cos na temat tej agencji to napisz. Bede wdzieczna za jakiekolwiek info. Pozdrawiam

  4. #4
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    .. dopiero dzisiaj w innym dziale pisalam o fotografii slubnej ale.....chodzilo mi scricto o fotografikow....jezeli agencja zajmuje sie takimi imprezami to no nie wiem....
    Wiesz co powiem moze tak- w Katowicach tak jak w Krakowie nie ma agencji
    Moim zdaniem powinnas pomyslec o modelingu ale i o sprobowaniu swoich sil moze na poczatek w innych agencjach.
    Co ci zalezy - sprobuj napisac do tych dobrych warszawskich...na agencje nizszej rangi zawsze masz czas.Zreszta do nizszej tez bym poszla do Warszawy - wiekszy rynek pracy!
    Tylko zrzuc te cm. bo byloby szkoda gdyby Cie przez nie odrzucono:/ - probuj dobra agencja da Ci jakis okreslony czas na zrzucenie cm.
    szczescia i jeszcze raz szczescia zycze;)

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    37
    Posty
    14
    Moje obecne wymiary to 89/72/92 :( wzrost 163cm waga 55kg . Bylabym wdzieczna jakbys podala mi orientacyjne wymiary, do ktorych mam dazyc. Teraz nie ma sensu abym wysylala zgloszenia ( z reszta nie mam jak). Wole to zrobic po powrocie :)

    A propos to niby jest jakas agencja, bo modelki maja swoje folia na tej stronie...no i pociesza mnie to, ze laski sa tez niskie :) Przynajmniej czesc ;)

    Ja bym chciala taka prawde uslyszec Kati bo z tego co zauwazylam to na tym forum jest masa zdesperowanych nastolatek, ktore blagaja o opinie. Ja nigdy o karierze modelki nie marzylam, nie myslalam ale warto sprobowac czegos nowego w zyciu tylko musze byc pewna, ze mam szanse. Dlatego prosze o rade wszystkich specjalistow w tej dziedzinie.

    Dziekuje Kati :*

  6. #6
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    Na pewno talia do poprawienia...brzuszki trzeba robić, czy hula hop też jest dobre:)

  7. #7
    ..I am what I am.. Awatar antusia
    Dołączył
    08.2007
    Posty
    280
    Przy tym wzroście najlepiej by było żebyś w tali zeszła do 60cm. Bardzo możliwe też, że źle się zmierzyłaś. Również kilka cm z bioderek.

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    37
    Posty
    14
    Tak poza tym jestescie na tak ? Mam rozumiec, ze jest szansa ? :)

  9. #9
    Wie o co chodzi Awatar Tysia_92
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Świdnia/k Wrocławia
    Wiek
    31
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez nicolaUk
    Tak poza tym jestescie na tak ? Mam rozumiec, ze jest szansa ? :)
    pewnie że jest szansa;) i to całkiem spora:) powodzenia :*

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    37
    Posty
    14
    Jutro mam umowione spotkanie z trenerem i pokaze mu docelowe wymiary. Mam nadzieje, ze mi sie uda. Postaram sie jeszcze o pare zdjec. Mam same portrety a jak dopracuje sylweke to pogadam ze znajomym i namowie go na jakas sesje :)

    Dziekuje jeszcze raz za Wasze wsparcie, opinie i pomoc. Czekam na wiecej :)

  11. #11
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Najlepiej zebys zeszla do 89 w biodrach i 60 w pasie / to by bylo miodzio/
    zadko wypowiadam sie w tym dziale,szczerze-
    nie ma sensu
    nic nie wnosi
    moze byc odebrane niesympatycznie
    Jezeli juz sie decyduje napisac - pisze szczerze co sadze i mysle.
    Specjalistka nie jestem
    Pewnosci w modelingu nigdy nie ma
    Sprobowac powinnas koniecznie.
    Potraktuj to jako nowe wyzwanie.
    Zacznij szukac od najwyzszej polki - jezeli bedziesz pewna,ze na tej najwyzszej zrobilas wszystko dopiero wtedy zejdz o jeden stopien nizej...
    powodzenia*

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    37
    Posty
    14
    Tak wiec bylam na silowni, dostalam nowy plan cwiczen i porzadny wycisk.

    Kuzyn powiedzial, ze mam sie tam nie pchac bo po 1 jestem za niska a po 2 bede tylko zasmiecala swoja osoba bazy danych na agnecyjnych twardych dyskach....i jak tu sie motywowac ? :depressed

  13. #13
    Pierwsze kroki Awatar Phoe
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    Szczecin
    Wiek
    37
    Posty
    14
    Kuzyn albo jest złośliwy, albo głupi.

    A teraz będę słodzić :P

    Kobieto, próbuj bo masz prześliczną i fotogeniczną twarz. No mamo, jak porównałam zdjęcia i post o tym, że szara myszka, i te de, to myślałam, że mi się coś uroiło i mam zwidy. No nie wiem co mam powiedzieć, wyglądasz tak, jak ideał kobiety w mojej głowie, do czego bym dążyła, gdyby nie fakt, że efekty byłyby zerowe bo musiałabym mieć operacje plastyczne by się choć trochę zbliżyć.

    Nie słuchaj kuzyna :P
    Życzę powodzenia.

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    37
    Posty
    14
    Dziekuje ci Phoe...az mi sie dziwnie zrobilo, bo do tej pory to tylko narzeczony mi tak slodzil :)

  15. #15
    Pierwsze kroki Awatar Phoe
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    Szczecin
    Wiek
    37
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez nicolaUk
    Dziekuje ci Phoe...az mi sie dziwnie zrobilo, bo do tej pory to tylko narzeczony mi tak slodzil :)
    Jakby co jestem hetero :D A teraz na serio, musiałam posłodzić, nie umiałabym się powstrzymać bo powody już wyjawiłam; sama tak chciałabym wyglądać. Wiadomo, są różne rodzaje piękna, mi odpowiada właśnie taki a skoro odpowiada to znaczy, że jest ok, bo za ideał nie wzięłabym sobie brzydkiej urody. I sama myśl, że miałabyś się zniechęcić i nie próbować przez jakiegoś tam kuzyna czy nieżyczliwe koleżanki jest po prostu okropna.

  16. #16
    Wie o co chodzi Awatar vikiii92
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    Poznań
    Wiek
    31
    Posty
    47
    Zdecydowanie tak, nie jestem ekspertem, ale nie trzeba nim być żeby zobaczyć, że jesteś ładna:) Możesz popracować trochę nad wymiarami, to na pewno nie zaszkodzi:)
    P.S.Miłego wyjazdu:):)

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    37
    Posty
    14
    Dzieki dziewczyny :)

    Vikiii, ja nigdzie nie wyjezdzam :P

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    37
    Posty
    14
    Mam jeszcze jedno pytanie. Gdzie moge znalezc dobrego fotografa tj jak mam szukac ? Takiego, co pomoze mi stworzyc dobre folio ? Nie chce trafic na kogos, kogo jedynym osiagnieciem jest pstrykanie zdjec na weselach :shy: ;)

  19. #19
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    najlepiej do Stivena Maisela :D eeeee żart :D takie wątki są w dziale fotografia ,na pewno jest tam dużo ofert :D jest też paru fotografów na forum więc wysyłaj zgłoszenia ,a na pewno jakiś odpisze :D

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    37
    Posty
    14
    No dobra tylko bojazliwa ze mnie istotka i chcialabym kogos z szyldem a nie amatora :)

 

 

Podobne wątki

  1. Przeciętna czy próbować ?
    Przez bizu90 w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 2007.12.07, 12:41
  2. Próbować czy nie??
    Przez xXxjustinaxXx w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 2007.11.30, 17:25
  3. Czy jest sens próbować ?... model , fotomodel
    Przez jasior w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 2007.07.18, 20:49
  4. czy jest sens próbować????
    Przez Marlena246 w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 2007.07.11, 21:33
  5. Próbować...?
    Przez Puella w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 2007.03.30, 23:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •