Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 93

Wątek: Twoje talenty:)

  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar dodulenka
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Zambrów
    Posty
    204

    Twoje talenty:)

    Napewno oprucz piekna i pracy modelki/fotomodelki(marzeniach o pracy) macie jakies talenty, hobby, zainteresowania, coś co kochanie robić... Może ktoś tańczy, śpiewa, maluje itp. Pochwalcie się :):)

  2. #2
    ja jeszcze spiewam , tanczę i rysuję ;)
    no i biegam :D:D:D

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar kaaarola16
    Dołączył
    04.2007
    Wiek
    32
    Posty
    159
    Hmm to teraz ja ^^ tanczę od 4 lat :) i rysuje :))

    Niestety jak zaczynam spiewac wszyscy uciekaja :( ehh ciekawe czemu xD :hahaha: :D
    www.kaarolcia1991.fotka.pl ;)

    "Per aspera ad astra"

  4. #4
    nie załamuj się :P:P:P:P

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar dodulenka
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Zambrów
    Posty
    204
    ja uwielbiam robic wszystko :D no prawie heh:) ogolnie to jestem w szkole plastycznej wiec maluje rysuje rzezbie itp. ale najbardziej lubie malowac :D:D oprocz tego interesuje sie fotografia :D i z tym wiarze swoja przyszlosc ;) no i oczywiscie muzyka i wszystko co znia zwiazane kiedys gralam na skrzypcach ale nie chce mi sie juz cwiczyc, uwielbiam tez tańczyc Pozdrawiam :)

  6. #6
    taaak muzykę tez kocham <3 ;)

  7. #7
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    siatkówka, pływanie, od niedawna rysowanie mangi, umysł ścisły- to chyba też talent, a podobno w obecnych czasach duża zaleta, bo coraz więcej humanistów wszędzie
    a mój największy talent: łatwość w wydawaniu pieniędzy- na ubrania ;)

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar kaaarola16
    Dołączył
    04.2007
    Wiek
    32
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez justyna_100
    a mój największy talent: łatwość w wydawaniu pieniędzy- na ubrania ;)
    O taak, ja tez mam taki talent :D
    www.kaarolcia1991.fotka.pl ;)

    "Per aspera ad astra"

  9. #9
    Wie o co chodzi Awatar hakerka1c1
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Świdnik
    Wiek
    31
    Posty
    55

    :)

    A ja kocham tenis:):) Pływanie również:) A do tego jescze możemy zaliczyć poezję:)

  10. #10
    Stary wyjadacz Awatar dodulenka
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Zambrów
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez justyna_100
    a mój największy talent: łatwość w wydawaniu pieniędzy- na ubrania ;)
    hehe ja tez mam taki talent :P wiele z nas go posiada :D:D

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Pleszew
    Wiek
    32
    Posty
    8

    Ja lubie śpiewac

    Ja lubie śpiewć, uprawiam także sporty: płuwanie, siatka no i trochę taniec.Uwielbiam także fotografię, ciuchy i zakupy

  12. #12
    Stały bywalec.
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    314
    Muzyka, książki, skok wzwyż... Czasami rysowanie.

  13. #13
    ..I am what I am.. Awatar antusia
    Dołączył
    08.2007
    Posty
    280
    moją życiową pasją jest biologia pod każdą postacią i to z nią wiążę swoją przyszłość ;) jeśli chodzi o sporty to jazda konna - kilka lat zawodowo oraz siatkówka - aktualnie liga szkolna :D poza tym mam na koncie kilka lat chórów itd. a moim marzeniem jest taniec nowoczesny mmhhmm ;)

  14. #14
    No więc tak, ja od 5 lat tańczę w zespole tańca nowoczesnego, oprócz jeżdzę konno w klubie sportowym :) gram na gitarze :) Moja przyszłośc widzę tak-> siebie jako stylistkę :) ale to dodatkowe zajęcie natomiast główne moje marzenie to otworzyć swój własny zakład weterynaryjny aaah :)

  15. #15
    Stary wyjadacz Awatar dodulenka
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Zambrów
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez antusia
    moją życiową pasją jest biologia pod każdą postacią i to z nią wiążę swoją przyszłość ;) jeśli chodzi o sporty to jazda konna - kilka lat zawodowo oraz siatkówka - aktualnie liga szkolna :D poza tym mam na koncie kilka lat chórów itd. a moim marzeniem jest taniec nowoczesny mmhhmm ;)
    hmm... biologia:D ja osobiscie jestem w tym zielona i mnie to nie kreci ;) heh ale podziwiam takich ludzi ktorzy interesuja sie takiemi waznymi przedmiotami np.lekarze ile to trzeba umiec i jaka odpowiedzialnosc jak walczy sie o czyjes zycie... jak bylam mala to chcialam byc lekarzem ale teraz wiem jak to jest z tym naprawde i trzeba byc madrym:D:D ja wole mniej odpowiedzialne zajecia, oczywiscie z biologia nie sa zwiazani tylko lekarze ale tak mi sie od razy skojarzylo Zaszkoczylas mnie tym Antusia oczywiscie mile:D:D Pozdrawiam :)

  16. #16

  17. #17
    ..I am what I am.. Awatar antusia
    Dołączył
    08.2007
    Posty
    280
    Cytat Zamieszczone przez dodulenka
    hmm... biologia:D ja osobiscie jestem w tym zielona i mnie to nie kreci ;) heh ale podziwiam takich ludzi ktorzy interesuja sie takiemi waznymi przedmiotami np.lekarze ile to trzeba umiec i jaka odpowiedzialnosc jak walczy sie o czyjes zycie... jak bylam mala to chcialam byc lekarzem ale teraz wiem jak to jest z tym naprawde i trzeba byc madrym:D:D ja wole mniej odpowiedzialne zajecia, oczywiscie z biologia nie sa zwiazani tylko lekarze ale tak mi sie od razy skojarzylo Zaszkoczylas mnie tym Antusia oczywiscie mile:D:D Pozdrawiam :)
    Powiem Ci szczerze, że ja tą "pasję" odkryłam dosyć niedawno, biorąc pod uwagę moich nauczycieli, którzy nigdy nie potrafili zainteresować swoim przedmiotem :| wybrałam ten przedmiot na mature, choć wcale mnie nie interesował ;) potem w trakcie swojej samodzielnej nauki zaczęłam nabierać ochotki na to wszystko co łączy się z tą dziedziną, do tego stopnia, że rzeczywiście zaczęłam planować z tym życie ;) hehe jeśli chodzi o zawód lekarza to jest to moje marzenie, jednak z chemią nie jest u mnie tak kolorowo, o ile jest ona w biologii to na tym etapie jestem w stanie ją ogarnąć - na wiecej chyba nie mam co liczyć, ze względu na brak czasu (3 miesiące przed maturą :|). Swoją drogą to przykre, że polskie szkolnictwo nie pozwala się rozwijać, ja gdybym sama nie wpadła no to, to nigdy bym nie odkryła co jest dla mnie ważne i interesujące. A co jest lepszego w zyciu jak praca w zawodzie, który Cię interesuje ;)

  18. #18
    Pierwsze kroki Awatar kasia88
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Poznań
    Wiek
    35
    Posty
    17
    Jeśli chodzi o biologie, to moja siostra studiuje tę dziedzinę nauki (jest na VI roku) i zajmuje się roztoczami :) może i biologia jest ciekawa, ale nie dla mnie :) Ja wolę muzykę (granie na instrumetach m.in. gitara basowa, elektryczna, klawisze, perkusja), fotografię :) No i wcześniej wspomniane wydawanie pieniędzy na ubrania :D

  19. #19
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    ja lubię biologię ,może dlatego ,że nie mam z nią problemów ;)

    a tak to lubię taniec ;) a w szczególności HIP-HOP :D

  20. #20
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    ale muzyka tyż bedzie :P

    R&B

    Umcyk-Umcyk-Tara-rara :P

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •