Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 43
  1. #1

    Prezent na Walentynki

    No to pojawia się odwieczny problem :)
    Co kupić partnerowi/pratnerce na walentynki...
    Ehhh... sama już mam tak namotane w główce, że nie mam pojęcia
    co kupic....
    Czy coś w stylu bokserki z takim ładnym nadruczkiem I LOve You i słodkim misiem :) (wypatrzyłam sobie na allegro:P)
    Czy coś oryginalnego, niekonwencjonalnego:P wyzywającego... no nie mam bladego pojęcia...
    Mój chłopak jest piłkarzem, więc kombinowałam coś w tym kierunku xD ale coś nie bardzo mi idzie to myślenie... ehh xD
    Szukałam już na różnych forach itd...
    Jest tam wiele ciekawych pomysłów chociażby na spędzenie tego dnia... kolacja i takie tam... ale my mamy ten problem, że widzimy się tylko do 15 bo ja potem wyjeżdżam więc podejrzewam, że posiedzimy trochę u mnie albo u niego... ale to nie ważne... pozostaje kwestia prezentu... ehhh xD

    Ktoś mi podsunie jakiś pomysł?:PPP Helpp!!!! xD hehe xD

  2. #2
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    ja zawsze mam ten sam problem, ale już wymyśliłam wszystko.
    na prezent zamówiłam mu specjalną książkę: podałam dedykację, nasze imiona, dodałam zdjęcie i niedługo przyjdzie do mnie książeczka z naszą fotką na stronie głównej, pod nią wydrukowana moja dedykacja, a w miejsce imion bohaterów nasze imiona. o treści książki nie będę mówić bo tu za dużo niepełnoletnich osób ;)
    oprócz tego postanowiłam zrobić mu samodzielnie jakąś pyszną kolację, ale taką z prawdziwego zdarzenia (wykwintne dania jak w restauracjach ;)) oczywiście przy świecach i z winem lub szampanem.

    co do prezentu to wychodzę z założenia, że walentynki to takie święto, w którym ja osobiście, więc i płeć przeciwna pewno też wolałaby dostać jakiś prezent mało praktyczny, ale taki od serca. i lepiej jest moim zdaniem dać jakiegoś miśka niż np. portfel.
    z prezentów dla chłopaka jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to właśnie jakieś fajne gatki, śmieszny kubek, ogromny lizak serce, śmieszny krawat, wspólne zdjęcie w ramce, maskotka... hmm... nie mam więcej pomysłów

    można też zrobić coś własnoręcznie. ja zaczełam rysować mangę, żeby na następne urodziny mojego chłopaka narysować mu komiks (uwielbia mangę)

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    wy dziewczyny macie problem ,co kupić chłopakowi ;)
    my mężczyźni nie zwracamy uwagi na prezent ,tylko na intencję ;)
    nie zagłebiajcie się w zakupy ;)

  4. #4
    Wie o co chodzi Awatar HowToBeMe
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez pio_gold
    wy dziewczyny macie problem ,co kupić chłopakowi ;)
    my mężczyźni nie zwracamy uwagi na prezent ,tylko na intencję ;)
    nie zagłebiajcie się w zakupy ;)
    pio_gold, już cię lubię;) Niestety niektórzy faceci nie są tak mili, potrafią trochę powybrzydzać, i zwracają uwagę w pierwszej kolejności na prezent, a później na intencje( głupota, prawda? a gdyby jakaś dziewczyna zaczęła gadac nad misiem, to by została uznana za wybredna księżniczkę... chociaż misie są słooodkie;) )...
    Tak się zastanawiam, po co komu chłopak, który nie wyje z radości po dostaniu prezentu od jednej z takich dziewczyn jak my? :)

  5. #5
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    ja chce kupić swojemu chłopakowi duże serce- maskotka, i do tego coś się jeszcze wymyśli ;P

  6. #6
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Toruń
    Posty
    311
    Fajnym prezentem jest kalendarz z wspólnymi zdjęciami, romantyczna kolacja( świece, płatki róż, nastrojowa muzyka, coś pysznego do jedzenia ... to zawsze zdaje egzamin :D ) kiedyś dostałam od chłopaka Nasze zdjęcia w ogrooooomnej antyramie pięknie ozdobione mmmm cudny prezent :D:love: innym razem zadzwonił, poprosił, żebym załatwiła coś na zewnątrz a jak wróciłam po chwili pod drzwiami stało opakowanie raffaello, wiersz i piękna czerwona róża :D:love: ale to już było bez okazji :D faceci mają łatwiej! :P

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    tak to każdy by chciał :)
    we dwoje mmmm ;)

  8. #8
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    pomysł z kalendarzem mi się podoba..tylko gdzie cos takie zrobić? :)
    w zeszłym roku kupiłam książke "idealny kochanek" czy "doskonały kochanek" już nie pamiętam nawet dokładnie tytulu ale fajne to było :D

  9. #9
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Toruń
    Posty
    311

  10. #10
    ,,,,,,ja,,,,,, Awatar aniolaj19
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    289
    ja na takie okazje zawsze próbuje zrobić coś własnoręcznie.ostatnio z jakiejś okazji zrobiłam mu sama album z naszymi zdjęciami z wspólnych chwil.bardzo się ucieszył.a pomysł z tą antyramą mi się podoba:D
    w niektórcych zakładach fotograficznych robią przedmioty ze zdjęciem które się da.np.misiek w koszulce ze zdjęciem,breloczek,koszulka,poduszka,kubek.ja zamówiłam kiedyś puzzle z naszym zdjeciem.była fajna zabawa:)
    jako fotograf: www.annas.getphoto.pl

    jako modelka: www.aniolaj.getphoto.net

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    350

    oDsiecz <lol2>

    hEh... wiDze, ze masH poDobny pRoblem do mNie =PP hEh... mOze daj mU kosHulke z jeGo ulubiOna cyFra (nP ta z ktOra gRa, albo dzien w ktorym siE poZnaliscie luB zacZeliscie ze soBa byC, albo pO pRostu 14 oD walentynek =DD) a naD ta cyFra Jego imie =DD.... barDzo mi siE poDobal pomYsl bokSerek... to takie sloDkie =DDD wiEm tez, ze meZczyzni luBia takie rZeczy jak zeGarki iTp ale to chyba zbyT powaZne jak na walentynki... alBo mOze wielki lizacZek z naPisem kocHam Cie =DD.... niE wiEm.... FaceCi maja lePiej... nam kuPic moZna wshystko =PP mam naDzieje, ze Ci pomoGlam, cHoc za duZo pomYslow niE poDalam =DD bu$$iaczki 4 yOu =***

  12. #12
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    lol... klawiatura Ci się popsuła?

  13. #13
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    ja to bym chciał taką kosHulke s CyFrom :)))))
    Fotograficzny Portal Mody

  14. #14
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    Cytat Zamieszczone przez Gosiunia
    hEh... wiDze, ze masH poDobny pRoblem do mNie =PP hEh... mOze daj mU kosHulke z jeGo ulubiOna cyFra (nP ta z ktOra gRa, albo dzien w ktorym siE poZnaliscie luB zacZeliscie ze soBa byC, albo pO pRostu 14 oD walentynek =DD) a naD ta cyFra Jego imie =DD.... barDzo mi siE poDobal pomYsl bokSerek... to takie sloDkie =DDD wiEm tez, ze meZczyzni luBia takie rZeczy jak zeGarki iTp ale to chyba zbyT powaZne jak na walentynki... alBo mOze wielki lizacZek z naPisem kocHam Cie =DD.... niE wiEm.... FaceCi maja lePiej... nam kuPic moZna wshystko =PP mam naDzieje, ze Ci pomoGlam, cHoc za duZo pomYslow niE poDalam =DD bu$$iaczki 4 yOu =***
    na przyszłość bym prosiła o pisanie normalnymi literkami, bo niestety mało kto lubi czytać takie esy floresy ;)

  15. #15
    Wie o co chodzi Awatar Carolin
    Dołączył
    12.2007
    Wiek
    31
    Posty
    31
    Jak teraz czytam wasze pomysły to wymyśliłam, że....można zrobić własnoręcznie kalendarz ze wspólnymi zdjęciami:D. Wystarczy tylko 12 kartek, 12 lub więcej wspólnych zdjęć, trochę chęci i wyobraźni:D I nie chodzi mi o wydrukowanie zdjęć i dni tylko różne ręczne kombinacje:D Myślę, że może coś ciekawego z tego wyjść:D

  16. #16
    po prostu księżniczka ;) Awatar lutea
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    251
    Walentynki to kolejne komercyjne święto którego staram sie omijac tzn staramy sie ;)i dzieki temu nie mam problemu z wymyślaniem jakiś tam głupot. Nie wiem może robie sie już stara i zgorzkniala ale przynajmniej jeden problem mniej:) Zreszta jedyne święto którę lubie to Wszystkich świętych;)
    kosztuje swiat kawałe po kawałku, daokladnie przeżuwam i wydalam..

  17. #17
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    a nie lepiej poprostu narysować długopisem... zamiast fotek ? oryginalniejsze :)
    Fotograficzny Portal Mody

  18. #18
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez lutea
    Walentynki to kolejne komercyjne święto którego staram sie omijac tzn staramy sie ;)i dzieki temu nie mam problemu z wymyślaniem jakiś tam głupot. Nie wiem może robie sie już stara i zgorzkniala ale przynajmniej jeden problem mniej:) Zreszta jedyne święto którę lubie to Wszystkich świętych;)
    lutka jak 14 nie dostane czerwonego lizaka... to sie obraże !!! normalnie obraże !!! :*
    Fotograficzny Portal Mody

  19. #19
    Cytat Zamieszczone przez Nikoshi
    lutka jak 14 nie dostane czerwonego lizaka... to sie obraże !!! normalnie obraże !!! :*
    Nikoshi... ode mnie dostaniesz nie dość, że już dzisiaj to jeszcze nawet 2 :D


  20. #20
    po prostu księżniczka ;) Awatar lutea
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    251
    Cytat Zamieszczone przez Nikoshi
    lutka jak 14 nie dostane czerwonego lizaka... to sie obraże !!! normalnie obraże !!! :*
    ode mnie dostaniesz ale musisz poczekac do listopada ;)
    kosztuje swiat kawałe po kawałku, daokladnie przeżuwam i wydalam..

 

 

Podobne wątki

  1. Zastanawiasz się co dać komuś w prezencie...?
    Przez Kasia w dziale Sprawy różne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 2007.11.21, 23:17
  2. walentynki
    Przez ofca w dziale Hyde Park
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 2006.02.13, 14:38
  3. Wymarzony i realny prezent na gwiazdkę :)
    Przez Robert w dziale Hyde Park
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 2005.12.22, 23:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •