Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 20 z 30
  1. #1
    Pierwsze kroki Awatar zyrafa1
    Do³±czy³
    01.2008
    Wiek
    32
    Posty
    11

    Pytanie jak ka¿de inne : ) CZy nadajê siê na modelkê ?

    Chcia³abym spytaæ czy nadawa³abym siê na modelkê :happy:
    Mam wymiary:
    biust-78cm
    klatka-68
    talia-63
    biodra-82
    wzrost-172cm
    waga-48kg
    Piszcie : )
    Mam zdjêcia na www.fotosik.pl na profilu zyrafa1
    Za³±czone miniatury Za³±czone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	Martyna.jpg
Wy¶wietleñ:	259
Rozmiar:	31.1 KB
ID:	4571   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	mary-1.jpg
Wy¶wietleñ:	252
Rozmiar:	26.0 KB
ID:	4572  

  2. #2
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Do³±czy³
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    Na modelkê niestety siê nie nadajesz bo troszke za niska, jedynie teraz na fotomodelkê, chocia¿ i tak nie widzê nic szczególnego oprócz normalnej dziewczyny jakich jest mnóstwo.. i na minus s± Twoje w³oski, bo dobrze jak ma siê d³ugie.

  3. #3
    Pierwsze kroki Awatar zyrafa1
    Do³±czy³
    01.2008
    Wiek
    32
    Posty
    11
    No trzeba przyznaæ, ¿e ty raczej na piêkn± nie wygl±dasz. Przynajmniej nigdy nie widzia³am podobnej do ciebie modelki, NAWET z twarzy. Ale zawsze mo¿esz kogo¶ przestraszyæ jak siê umalujesz. Nie b±d¼ na mnie z³a. Ja poprostu mówiê fakty : )

  4. #4
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez zyrafa1
    No trzeba przyznaæ, ¿e ty raczej na piêkn± nie wygl±dasz.
    Kogo my tu (w tym w±tku) w³asciwie oceniamy?

    Dziecko drogie, jak nie chcesz us³yszeæ krytyki, to nie wystawiaj tu zdjec i nie pytaj sie czy sie nadajesz
    _____ fk ___________________________________
    Najnowsze: http://www.fk.maxmodels.pl/
    Strona WWW: http://www.fotosesja.pl/
    Stale szukam nowych twarzy

  5. #5
    Pierwsze kroki Awatar zyrafa1
    Do³±czy³
    01.2008
    Wiek
    32
    Posty
    11
    Nie chcê s³uchaæ krytyk tyle,¿e ona krytykuje innych nawet nie bêd±c modelk±, a ja chcê us³yszeæ szczer± odpowied¼ od kogo¶ kto choæ trochê siê na tym zna lub ciekawi go ta bran¿a. Po zatym nie znoszê jak kto¶ mówi na mnie zdrobnieniami. Przepraszam za wypowied¼ :). Proszê ¶mia³o oceniaæ i sama wiem,¿e w³osy mam zdecydowanie za krótkie, gdy mia³am je do pasa wygl±da³am zupe³nie inaczej :)

  6. #6
    innocent greed Awatar justyna_100
    Do³±czy³
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostro³êka
    Posty
    749
    Cytat Zamieszczone przez zyrafa1
    No trzeba przyznaæ, ¿e ty raczej na piêkn± nie wygl±dasz. Przynajmniej nigdy nie widzia³am podobnej do ciebie modelki, NAWET z twarzy. Ale zawsze mo¿esz kogo¶ przestraszyæ jak siê umalujesz. Nie b±d¼ na mnie z³a. Ja poprostu mówiê fakty : )
    hahaha.. no nie mogê :hahaha:
    teraz to ja siê boje o Tobie cokolwiek powiedzieæ, bo zostanê zjechana.
    zrozumia³abym jeszcze gdyby aleksandra295 powiedzia³a co¶ z³o¶liwego na temat Twojej urody. ostatnio na tym forum niektórym ciê¿ko jest us³yszeæ co¶ innego ni¿ pochwa³y...

  7. #7
    Pierwsze kroki Awatar zyrafa1
    Do³±czy³
    01.2008
    Wiek
    32
    Posty
    11
    Znaczy-chcê s³uchaæ opinii innych

  8. #8
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Do³±czy³
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    Cytat Zamieszczone przez zyrafa1
    No trzeba przyznaæ, ¿e ty raczej na piêkn± nie wygl±dasz. Przynajmniej nigdy nie widzia³am podobnej do ciebie modelki, NAWET z twarzy. Ale zawsze mo¿esz kogo¶ przestraszyæ jak siê umalujesz. Nie b±d¼ na mnie z³a. Ja poprostu mówiê fakty : )
    wiesz.. nie trzeba byæ s³awn± modelk± aby byæ ³adnym... nie bêdê siê z Tob± k³óci³a bo jedynie mog³abym Ciê nazwaæ jak±¶ ma³olat± czy co¶ w tym stylu( delikatnie mówi±c). Jednak powiem Ci, ¿e fachowcy maj± inne zdanie o mnie. A w makija¿u mi bardzo ³adnie ;)
    I tak jak napisa³ fkk to jest w±tek na którym wyra¿amy opiniê na Twój temat, a je¶li chcesz tak bardzo wyraziæ swoje zdanie na mój temat to zapraszam do mojego w±tku, je¶li wykarzesz siê drobnym sprytem to bardzo szybko go znajdziesz ;)

  9. #9
    Pierwsze kroki Awatar zyrafa1
    Do³±czy³
    01.2008
    Wiek
    32
    Posty
    11
    Znaczy przepraszam. Zmiesz³am siê. Krytykuj ¶mia³o. Przepraszam, ¿e to powiedzia³am.

  10. #10
    Pierwsze kroki Awatar zyrafa1
    Do³±czy³
    01.2008
    Wiek
    32
    Posty
    11
    Poprostu czasami mi siê tak zdarza. Przepraszam aleksandra. Mam nadziejê, ¿e mi wybaczysz ;)

  11. #11
    Pierwsze kroki Awatar zyrafa1
    Do³±czy³
    01.2008
    Wiek
    32
    Posty
    11
    Krytykujcie ¶mia³o, naprawdê. Poprostu te w³oski mnie dobi³y. Nie lubiê jak ludzie traktuj± mnie jak dziecko. Wolê gdy traktuj± mnie powa¿nie i wal± prosto z mostu.

  12. #12
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Do³±czy³
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    Cytat Zamieszczone przez zyrafa1
    Nie chcê s³uchaæ krytyk tyle,¿e ona krytykuje innych nawet nie bêd±c modelk±, a ja chcê us³yszeæ szczer± odpowied¼ od kogo¶ kto choæ trochê siê na tym zna lub ciekawi go ta bran¿a.
    sorry, ale sk±d wiesz ¿e nie interesuje mnie ta bran¿a, skoro mnie nie znasz.. owszem inetresuje mnie to.. inaczej nie marnowa³abym te¿ tutaj czasu.
    jak widaæ bardzo boisz siê krytyki!!! a od samego pocz±tku trzeba siê nastawiæ na negatywne opinie, bo niestety nie przyjmuje takiej zasady aby wmawiaæ ludziom bajeczki.. fakt ¿e mogê siê myliæ, ale je¶li za³o¿y³a¶ tutaj w±tek to mam prawo wyraziæ swoj± opiniê nie patrz±c na to czy ona Ci siê bêdzie podoba³a czy nie.
    Po zatym nie znoszê jak kto¶ mówi na mnie zdrobnieniami
    w takim razie daj znaæ co mo¿na napisaæ a co nie!

    wielkie zadumanie w sobie

  13. #13
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Do³±czy³
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    Cytat Zamieszczone przez zyrafa1
    Poprostu czasami mi siê tak zdarza. Przepraszam aleksandra. Mam nadziejê, ¿e mi wybaczysz ;)
    ale¿ nie masz mnie za co przepraszaæ.. po prostu po to s± fora aby siê ludzie wypowiadali
    i nie rozumiê dlaczego na forum napisa³a¶ ¿e jestem brzydka i wogóle a w wiadomo¶ci prywatnej przeprosi³a¶ za te s³owa i napisa³a¶ ¿e jestem tak na prawdê ³adna i wogóle.
    dla mnie to bezsens ale okey...

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar dodulenka
    Do³±czy³
    12.2007
    Lokalizacja
    Zambrów
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez zyrafa1
    Nie chcê s³uchaæ krytyk tyle,¿e ona krytykuje innych nawet nie bêd±c modelk±, a ja chcê us³yszeæ szczer± odpowied¼ od kogo¶ kto choæ trochê siê na tym zna lub ciekawi go ta bran¿a. Po zatym nie znoszê jak kto¶ mówi na mnie zdrobnieniami. Przepraszam za wypowied¼ :). Proszê ¶mia³o oceniaæ i sama wiem,¿e w³osy mam zdecydowanie za krótkie, gdy mia³am je do pasa wygl±da³am zupe³nie inaczej :)
    Uslyszalas szczera odpowiedz od aleksandry ktora sie na tym napewno troche zna bo ciekawi ja ta branza z tego co zdazylam zauwazyc. Nie rozumiem dlaczego to Cie tak zdenerwowalo ona ma racje ze nie masz nic szczegolnego w sobie i masz krotkie wlosy to jest fakt! Kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie na forum i wcale nie musi to byc modelka! Uslyszalas to i moglas przyjac to z dystansem a nie naskoczylas na nia i jeszcze napisalas ze jest brzydka widac odrazu ze jestes nie dojzala i nie masz do siebie dystansu, nie bierz tak wszystkiego do siebie nastepnym razem, zreszta aleksandra wyrazila swoje zdanie w sposob uprzejmy. A co do Ciebie to jak juz pisalam zgadzam sie z tym ze masz przecietny typ urody a w modelingu musisz sie czyms wyrozniac, masz dobre wymiary ciala, na modelke wybiegowa musialabys miec minimum 174cm wzrostu, moze jeszce urosniesz, na fotomodelke wzrost jest ok proboj moze ci sie uda szanse masz . Powodzenia
    PS Plus dla Ciebie ze przyznalas sie do bledu i przeprosilas cenie to

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    02.2008
    Wiek
    33
    Posty
    10
    Skoro siê co¶ troche znacie (napewno wiêcej odemnie:) ) To proszê was mo¿e siê co¶ wypowiecie...Na temat moich zdjêæ?Je¶li macie jakie¶ szczegó³owe pytania to proszê zadawaæ...I nie bêdê siê odgryza³a za szczer± krytykê :)
    Za³±czone miniatury Za³±czone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	bbb.JPG
Wy¶wietleñ:	189
Rozmiar:	32.2 KB
ID:	4573  

  16. #16
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Do³±czy³
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    Cytat Zamieszczone przez kkarinaa_aga
    Skoro siê co¶ troche znacie (napewno wiêcej odemnie:) ) To proszê was mo¿e siê co¶ wypowiecie...Na temat moich zdjêæ?Je¶li macie jakie¶ szczegó³owe pytania to proszê zadawaæ...I nie bêdê siê odgryza³a za szczer± krytykê :)
    tak szczerze to nie kulturalnie wcinaæ swoje zdjêcia w kogo¶ w±tek... je¶li chcesz poznaæ opiniê na swój temat, za³ó¿ swój w±tek w dziale "czy siê nadaje?"

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    02.2008
    Wiek
    33
    Posty
    10
    To w takim razie przepraszam.I zak³adam swój w±tek i zapraszam do oceny

  18. #18
    Stary wyjadacz Awatar indi
    Do³±czy³
    07.2007
    Lokalizacja
    Opole
    Wiek
    47
    Posty
    359
    Je¶li chodzi o zyrafa1 to nic mnie tak nie rozbraja jak widok kobiet w sanda³ach na rzepy. Fotomodelka to nie tylko wymiary, ³adna twarz i ambicje ale te¿ styl.

  19. #19
    Stary wyjadacz Awatar dodulenka
    Do³±czy³
    12.2007
    Lokalizacja
    Zambrów
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez indi
    Je¶li chodzi o zyrafa1 to nic mnie tak nie rozbraja jak widok kobiet w sanda³ach na rzepy. Fotomodelka to nie tylko wymiary, ³adna twarz i ambicje ale te¿ styl.
    o zgadzam sie ale sandalkow wczesniej nie zauwazylam ;)

  20. #20
    Stary wyjadacz Awatar indi
    Do³±czy³
    07.2007
    Lokalizacja
    Opole
    Wiek
    47
    Posty
    359
    Ja mam estetyczn± alergie na takie. Na pielgrzymkê sie nadaj± ale nie przed obiektyw.

 

 

Podobne w±tki

  1. Pytanie jak ka¿de inne.
    Przez ComeToMe w dziale Czy siê nadajê?
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 2008.02.05, 21:29
  2. Czy nadajê siê na modelkê?
    Przez kinderek w dziale Czy siê nadajê?
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 2008.01.26, 23:23
  3. tradycyjne pytanie, ale inne od wszystkich
    Przez Anio³_ek w dziale Czy siê nadajê?
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 2007.11.05, 00:56
  4. Czy nadajê siê na modelkê, prosze o opinie
    Przez fio³ek w dziale Czy siê nadajê?
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 2007.07.03, 14:11
  5. Czy sie nadajê na modelkê wybiegow±??
    Przez Dominisia w dziale Czy siê nadajê?
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 2006.08.14, 12:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •