Mo¿e i nie jest to zwi±zane z tematem ;p
ale w³a¶nie fajna historyjke przeczyta³am i a¿ wam j± tu napisze ;D

Bêd±c na Miêdzynarodowych Targach Poznañskich w 1981 r. poleci³em siostrze aby kupi³ dla mojej narzeczonej co¶ skromnego.
Siostra podesz³am do stolika i kupi³a ¶liczne rêkawiczki, a korzystaj±c z okazji kupi³a tak¿e figi. Skutkiem pomy³ki wys³ano mojej narzyczonej figi, zaiast rêkawiczek. Ja my¶l±c, ¿e wys³a³em rêkawiczki napisa³em do niej list :

Moja Kochana !
,, Przesy³am Cu ten maleñki prezent jako znak mi³o¶c, chcê ¿eby ¿adna rêka ich nie dotyka³a, gdy bêdziesz je nosi³a. Kupi³em najmniejszy numer o ile bêd± za du¿e daj je do przeszycja. No¶ je zawsze gdy bêdziemy razem abym mia³ je przed oczyma. Siostra moja mówi ¿eby¶ je pra³a w benzynie co miesi±c, dla znikniêcia brzydkiego zapachu okrapiaj je wod± koloñsk±. Pamiêtaj ¿eby nie zmok³y bo dostan± brzydkich ¿ó³tych plam. Na wszelki wypadek gdyby¶ siê poci³a mo¿esz je zdj±æ i w³o¿yæ do torebki lub te¿ nosiæ w rêce. I pamiêtaj o jednym nie ¶ci±gaj ich zbyt gwa³townie bo po kilkakrotnym zdjêciu zostan± z nich strzêpy. Ca³ujê Ciê mocno w to miejsce, gdzie bêdziesz je nosi³a."

Twój kochany Józio !


xDD