Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2007
    Wiek
    33
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Lipski
    To po co się smarowałeś tym Brevoxylem skoro miałeś idealnie gładka twarz?
    Żeby zapobiec powstawaniu nowych pryszczy, proste.

  2. #42
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2009
    Wiek
    32
    Posty
    3
    ja polecam żel do twarzy Tea Three z oriflame jak dla mnie jest najlepszy do tego olejek z tej samej serii ;)

  3. #43
    Pierwsze kroki Awatar amii
    Dołączył
    06.2009
    Wiek
    33
    Posty
    14
    Myślę, że oprócz kremów i kosmetyków ważnym czynnikiem w pielęgnacji cery jest jakość wody jakiej używamy.
    Ja ostatnio zamontowałam sobie taki filtr -> http://www.filtr.info/index.php?p170...lekularny-ro-7
    Woda jest pozbawiona wszystkich syfów i myślę, że ma to pozytywny wpływ zwłaszcza w dłuższym czasie jesli używamy tej wody do picia.

  4. #44
    Pierwsze kroki Awatar justme
    Dołączył
    03.2009
    Wiek
    32
    Posty
    1
    Przepsy na toniki,może się komuś przydadzą,jeszcze nie stosowałam,ale jak tylko zastosuję chętnie podzielę się wrażeniami
    1.tonik do cery tłustej, mieszanej z niedoskonałościami:
    w Herbapolu kupujemy szałwię w torebkach i zaparzamy jedną w szkalce wody i odstawiamy do ostygnięcia. Przemywamy twarz rano i wieczorem, nasączając wacik. Taki napar może stać w szklance, pod przykryciem przez 5 dni. Można też nim podmywać pachy, gdy nagle zabraknie nam dezodorantu.

    2. tonik do cery zmęczonej, bez blasku, zanieczyszczonej-
    nalewamy do szklanki wody przegotowanej lub filtrowanej w filtrze i wrzucamy "większe pół" plasterka cytryny. Trzeba cytrynę wydusić i wyrzucić. Przemywamy twarz ile razy chcemy nasączając wacik. Taki tonik może stać do 3 dni.

 

 

Podobne wątki

  1. Piękna cera zimą
    Przez Kasia w dziale Wizaż, kosmetyka, fryzjerstwo, fitness, moda i stylizacja
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2005.10.24, 17:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •