Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25
  1. #1
    Wie o co chodzi Awatar Madziulak
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Zielonka
    Wiek
    35
    Posty
    88

    Casting Foto Models Poland 2008

    Już po raz drugi w KLUBIE GALOP w Zielonce przy ul.Poniatowskiego 46A, w dniu 17 lutego odbędzie się casting do wyborów Foto Models Poland Regionu Wołomińskiego 2008. Organizatorzy zapraszają wszystkie piękne dziewczyny ,panny i mężatki, w wieku 16-24 lat, na casting, który odbędzie się w niedziele: 17 lutego o godzinie 13.00. Po tym terminie laureatki castingu przygotowywały się będą do uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w Dniu Kobiet - 8 marca. Kandydatki proszone są o zabranie ze sobą kostiumu kąpielowego i butów na obcasie(nie kozaki). Na stronie http://www.klubgalop.pl dostępna jest ankieta, którą prosimy wypełnić i przynieść ze sobą na casting . Szczegółowe informacja pod nr tel. 601-089-011 lub 664-773-959.

    Klub Galop zaprasza

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    37
    Posty
    26
    NA STRONIE MAXIMY JEST WIADOMOŚĆ O CASTINGU W ŁODZI
    NO LASKI SZYKOWAĆ SIE NA FINAŁ W DUBAJU :) :) :)


    Casting dla województwa łódzkiego

    Zapraszamy na casting 11 kwietnia 2008 w godz.od 17 do 19 w Łódzkim Domu Kultury przy ul.Traugutta 18 w sali nr.313 Wstęp wolny. Pamiętaj, nie musisz być miss, nie musisz być wysoka, wystarczy ze jesteś fotogeniczna.

  3. #3
    Mam pytanie czy na ten casting mozna przyjśc pomalwoanym np. tusz do rzęs i błyszczyk??

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    36
    Posty
    13
    tusz i błyszczyk mogą być, ale nie przesadzaj z jakimiś pudrami, czy cieniami. Prawidłowo powinnaś isc nie pomalowana, ale rób , jak chcesz- jeśli masz się spodobac, to i tak się spodobasz i przejdziesz dalej....
    3mam kciuki, narka.

  5. #5
    Status of Mia ;) Awatar secret_mia
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Bytom
    Wiek
    31
    Posty
    489
    ja niestety spoznilam sie na casting na slasku..;P
    ale dziewczyny probujcie i powodzenia!!xD

  6. #6
    Status of Mia ;) Awatar secret_mia
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Bytom
    Wiek
    31
    Posty
    489
    jednak sie nie spoznilam ;)
    jutro jade na casting ;)
    dziewczyny,a czy zamiast butow na obcasie mozna miec buty na koturnie? robi to jakas roznice??

  7. #7
    Wie o co chodzi Awatar wisienka
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    35
    Posty
    54
    nie, nie mogą byc na koturnie!
    Musisz miec wysokie szpilki, przecież to casting!

  8. #8
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Toruń
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez wisienka
    nie, nie mogą byc na koturnie!
    Musisz miec wysokie szpilki, przecież to casting!
    Hm nie wiedziałam, że wygranie castingu zależy od butów w jakich się przyjdzie...

  9. #9
    Wie o co chodzi Awatar wisienka
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    35
    Posty
    54
    A ja nie wiedziałam,że na casting można sobie przychodzic w buciorach, w jakich się chce... :swirl:
    Nie buty decydują o przejściu do kolejnego etapu, ale jeśli większosc dziewcząt będzie miało szpileczki, to jak będzie się czuła ta, która szpilek miec nie będzie???:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
    Sytuacja jest jasna, prosta i klarowna- a że Ty, divain, tego nie rozumiesz- to po prostu masz mega problem, dziewczyno:exclamati Widac- castingi są Ci obcą rzeczą...:ouch:

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    27
    Proponuje dziewczyny zapytajcie najpierw zanim rozpoczniecie swoją drogę do sławy jeśli macie taką mozliwośc osoby ktore startowały w tym konkursie A wtedy dobrze sie zastanowicie zanim udacie sie na casting tej agencji. Mozecie rownież poczytac na forach co sie o nich pisze i co to za konkurs Bo jeśli najwazniejsze dla was sa kwestie obuwia i błyszczyku to juz nic nie dodam.

  11. #11
    czyli nie jest wazne jakie się ma buty czy to konieczne szpilki? a jescze jedno pytanei czy trzeba wziąść ze sobą kostium kąpielowy?? i jak to wygląda oni robia jakieś zdjęcia rozmawiaja czy co??

  12. #12
    Pierwsze kroki Awatar paolunia30
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Niebo
    Posty
    26
    Maryśka zanudzasz już tu zajmij się czymś mądrzejszym niż wypisywaniem bajek:)

  13. #13
    Banned
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    27
    Lepiej trochę pozanudzać niż wypisywać takie głupoty jak ty z siostrą. Macie etat w tym konkursie widze a raczej zadanie dbania o jego dobre imie. No cóż na dobre imie trzeba zapracować a nie da sie tego zrobić przekrętami i tym wszystkim co tam sie dzieje na zgrupowaniach i finale. Ale co ty mozesz na ten temat wiedziec. Więc daruj sobie reklame tej agencji ktora jest dobrze znana z zupełnie innej strony

  14. #14
    Pierwsze kroki Awatar paolunia30
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Niebo
    Posty
    26
    Maryśka Ty nie masz nic innego na śląsku do roboty? Idź do kopalni popracować może rozumu nabierzeszSkoro było im tak źle to dlaczego ubiegłoroczne finalistki jak Magda M. (wrocław) Sylwia G (Szczecin) Kasia S (Wrocław) Magda G ( Zielonka) zgłosiły się ponownie ?A o półfinaliskach już nie wspomne! I na wszystkich forach wszem i wobec o tym piszą? Jakoś ja nie uważam żeby było im źle:] I nie mam żadnego zadania mówię to co myśle i to co widzę.

  15. #15
    Banned
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    27
    W krakowie mamy tylko wieliczkę i to od jakiegoś czasu nie czynną więc bedzie ciężko sprostać twojej propozycji. Co do tych tłumów dziewczyn zgłaszających się z poprzednich lat to jesteś bardzo zabawna. To tak samo dobry tekst jak z 200 dziewczyn które się zgłosiły zrobiono 2 tysiące-i jak to brzmi w TV lub stronie internetowej. Nie zaczynaj ze mną bo wiem wiele na ten temat i moze ci być przykro jak opisze to co ty starasz sie tu reklamowac

  16. #16
    Pierwsze kroki Awatar paolunia30
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Niebo
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez marysia1234561
    W krakowie mamy tylko wieliczkę i to od jakiegoś czasu nie czynną więc bedzie ciężko sprostać twojej propozycji. Co do tych tłumów dziewczyn zgłaszających się z poprzednich lat to jesteś bardzo zabawna. To tak samo dobry tekst jak z 200 dziewczyn które się zgłosiły zrobiono 2 tysiące-i jak to brzmi w TV lub stronie internetowej. Nie zaczynaj ze mną bo wiem wiele na ten temat i moze ci być przykro jak opisze to co ty starasz sie tu reklamowac
    A mogłabyś już skończyć swoje wywody? :guns: Piszesz 100 razy to samo.:guns: Każdy zna już Twoje zdanie! :) Skoro nie lubisz konkursu to po co czytasz? Rozumiem jak ktoś lubi i pisze to samo kilka razy.:confused: Ale jak nie lubisz to nie komentuj dookoła.:confused: Przeczytał każdy co miałaś do powiedzenia nie musisz obsmarowywać w każdym wątku i na każdą dobrą opinię. :confused: Zajmij się wątkiem który Ci odpowiada:swirl: i zwyczajnie nie pisz tutaj.Ile Ty masz lat żeby się w pyskówki bawić:neutral:

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2007
    Posty
    17
    Jest sens się kłócić?
    Każda ma swoje zdanie [ wyrobione czyteż nie, przedstawiła je tutaj, ale nie róbcie z tego prywaty.]

    osobiście byłam na castingu FMP 07

    Nic niemiłego mnie nie spotkało, nie dostałam się do rezerwoych, a co tam się działo to one same najlepiej wiedzą. Jednym mogło się podobać drugim nie.

    Szanujcie swoje zdania i nie wmawiajcie ich nikomu na siłe!
    Kto będzie chciał to sam się przekona biorąc udział w tegorocznych castingach.

  18. #18
    Banned
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    27

    a

    [QUOTE=paolunia30]A mogłabyś już skończyć swoje wywody? :guns: Piszesz 100 razy to samo.:guns: Każdy zna już Twoje zdanie! :) Skoro nie lubisz konkursu to po co czytasz? Rozumiem jak ktoś lubi i pisze to samo kilka razy.:confused: Ale jak nie lubisz to nie komentuj dookoła.:confused: Przeczytał każdy co miałaś do powiedzenia nie musisz obsmarowywać w każdym wątku i na każdą dobrą opinię. :confused: Zajmij się wątkiem który Ci odpowiada:swirl: i zwyczajnie nie pisz tutaj.Ile Ty masz lat żeby się w pyskówki bawić:neutral:[/QUOTE

    Nie chodzi o to czy lubię czy nie tylko o to zeby ktos wiedział wczesniej zanim wpakuje się w coś takiego Nie potraficie odpowiedziec na zadne konkretne sprawy zwiazane z konkursem ktokolwiek by o to zapytał Za to wypisujecie co chwile nowe wątki zeby sie zareklamować-co brak wam kandydatek? przeciez z poprzednich lat tak tłumnie sie zgłaszają A potem wypisujecie o tysiącach chetnych. Tylu nie ma Miss Polonia i Miss Polski razem wzięte I bzdury o nagrodach W tamtym roku ukradli te nagrody na lotnisku-tak powiedział prezes-co za pech-prawda a wyjazdy zagraniczne były proponowane wraz ze sponsorem-przemiłe towarzystwo To są fakty tego konkursu i na pewno nie ty bedziesz mi mowila czy mam pisac czy nie Poprostu nie cierpie oszustow wiec wy juz sobie dajcie spokoj bo ktos pomysli ze tylko taki konkurs jest organizowany w polsce

  19. #19
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    36
    Posty
    13
    Ojj.. biedna marysia ojj..zabrali ją do Tunezji do Hotelu ***** na finał Ojj... skrzywdzili Marysie nie dali jej szarfy..:( a ona tak bardzo się starała Ojjj.. żal mi Marysi... :(Nie dobrzy wszyscy-źli ludzie!!!! Droga Marysiu proponuje żebyś wystąpiła w konkursie miss mokrego podkoszulka tam zapewne wygrasz...:happy:

    "Jeszcze się taki nie narodził , żeby wszystkim dogodził."

  20. #20
    Status of Mia ;) Awatar secret_mia
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Bytom
    Wiek
    31
    Posty
    489
    o jacie...dziewczyny nie warto sie klocic...

    Krushyna milo mi cie tu widziec xD
    hmm pogadamy na priv o FMP?? ;)

 

 

Podobne wątki

  1. Foto Models Poland
    Przez koniczynka20 w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 236
    Ostatni post / autor: 2009.05.16, 19:27
  2. Foto Models Poland do MORELUSIA
    Przez Monika_Młocek w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.11.24, 19:53
  3. [ Poznań 24.04.2007r. ] ZANZARA MODELS – casting
    Przez ZanzaraModels w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2007.04.22, 11:49
  4. [Katowice/Kraków] Casting Foto Reklamowy
    Przez fotosekta w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 2007.04.20, 18:57
  5. [Cała Polska] ZANZARA MODELS - Casting
    Przez ZanzaraModels w dziale Praca i współpraca
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.02.01, 13:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •