Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Mocna rzecz

  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807

    Mocna rzecz

    Intensywne, błyszczące jak karoseria samochodu. Taki manikiur robi wrażenie. W tym sezonie ciemne kolory na paznokciach zdecydowanie wyparły grzeczne pastele.

    Odważnie
    Malujemy paznokcie na ciemny czekoladowy, śliwkowy albo bordowy kolor, który wygląda prawie jak czarny. Do tego polecamy czarną kreację.
    Rada: Tak ciemne lakiery najlepiej wyglądają na niezbyt długich paznokciach.

    Ogniście
    Paznokcie w odcieniach czerwieni nigdy nie wychodzą z mody. W tym sezonie śmiało możesz je pomalować nawet na ostry "strażacki" kolor.
    Rada: Jeśli masz bardzo krótkie, niezbyt ładne paznokcie, lepiej zrobić tipsy.




    (źródło: interia.pl)
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Mocna_rzecz_891911.jpg
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	7.0 KB
ID:	1101   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Mocna_rzecz_891918.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	7.1 KB
ID:	1102   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Mocna_rzecz_891922.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	5.8 KB
ID:	1103   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Mocna_rzecz_891929.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	4.7 KB
ID:	1104   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Mocna_rzecz_892725.jpg
Wyświetleń:	146
Rozmiar:	5.4 KB
ID:	1105  


  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    [QUOTE=Kasia]Rada:[/I][/COLOR] Jeśli masz bardzo krótkie, niezbyt ładne paznokcie, lepiej zrobić tipsy.[/FONT]


    z tym się zgodzić nie moge! absolutnie! tipsy strasznie niszczą paznokcie...ja do tej pory mam słabe i nie moge sobie z nimi poradzic...a minęło już dobre 3 lata od kiedy tipsów nie mam...

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar jimena
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    36
    Posty
    209
    Cytat Zamieszczone przez Kasia
    [a minęło już dobre 3 lata od kiedy tipsów nie mam...
    Kasiu ja za to nigdy nie miałam tipsów i nie mam zamiaru sobie ich robić. Mam swoje mocne paznokcie i uważam że nawet jeśli komuś się łamią to nie ma sensu robić sztucznych- to tylko pogarsza ich stan. Ja nawet paznokcie maluję wtedy gdy wychodzę, staram się nie obciążac ich za często lakierami chociaż przyznam- jak już maluję to lubię zaszaleć z ilością warstw itp ;)
    po maturze jak będę mieć długą przerwę prawdopodobnie będę pracować jako manicurzystka ;)

  4. #4
    ofca
    Guest
    ha! jimena, ja rozwniez szaleje z iloscia warstw, wzrokami itp ;) tylko ze ja moich paznokci nie oszczedzam... uwielbiam miec, dluugie pomalowane paznokcie... mmm... ale niestety w mojej szkole nie sa dozwolone :( ale za to na wakacjach, na feriach czy na swietach ciagle sa pomalowane :)

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar jimena
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    36
    Posty
    209
    U mnie w szkole nie czepiaja sie pomalowanych paznokci. Ale mało osób z nimi ostro szaleje ;) Ja najbardziej lubię mieć manicure francuski ;)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •