Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Wiek
    38
    Posty
    26
    Myślę że dobrych i sprawdzonych kosmetyczek na terenie Warszawy nie brakuje. Trzeba tylko wiedzieć pod który adres się udać,tutaj najlepiej doradzą mieszkańcy stolicy.

  2. #22
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2011
    Posty
    5
    Hej.
    Ja też muszę przyznać, że salon pani Anny Zajdel zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Ceny ok, wiedza i doświadczenie w branży niesamowite, a do tego jaki relaks :)
    Nigdzie indziej już chodzić nie zamierzam, tylko tam! Ceny też da się przeżyć. Jestem mega zadowolona :)

  3. #23
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2011
    Wiek
    37
    Posty
    2
    W Warszawie jest mnóstwo salonów kosmetycznych, ale czasami ceny i lokalizacja mnie odstraszają. O salonie Pani Anny Zajdel dowiedziałam się od kumpelki,która bardzo sobie chwali ten salon. Była tam na zabiegu makijażu pernamentnego, efekt rewelacyjny. Również mam zamiar się tam wybrać :-)

  4. #24
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2011
    Posty
    1
    Tylko salon P.Ani Zajdel jest dla mnie rewelacyjny.Najlepsza specjalistka w w-wie.Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie.Warto się wybrać.

  5. #25
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2010
    Wiek
    54
    Posty
    3
    To prawda że w Warszawie jest wiele dobrych kosmetyczek i że najlepiej popytać się warszawiankom o opinie. Jednakże jako mieszkanka tego miasta mogę z całą pewnością stwierdzić, że p. Zajdel jest o poziom wyżej od reszty kosmetyczek. Do tego świetna lokalizacja salonu. Duży plus.

  6. #26
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2011
    Wiek
    36
    Posty
    2

    Dobre kosmetyczki Warszawa

    Jeśli poszukujecie dobrej kosmetyczki w Warszawie polecam serwis, w którym ja znalazłam swoją dobra kosmetyczka Warszawa. Znajdziecie tam galerię zdjęć, dokładny adres i co najważniejsze opinie klientek, które najlepiej orientują się, czy dana kosmetyczka jest godna polecenia http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Warszawa/

  7. #27
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2011
    Posty
    1
    p. Ania Zajdel to z pewnością najlepsza specjalistka w Warszawie . Poleciła mi ją znajoma i od tej chwili stałam się jej wierną klientką , bo w żaden do tej pory salon nie spełniał moich oczekiwań tak jak tu. Szczerze polecam niezdecydowanym !

  8. #28
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2011
    Posty
    1

    kosmetyczka Warszawa

    Ja chodzę do BeBEauty na Marszłkowską 18. Dla mnie to najlepsza kosmetyczka w Warszawie. Robi wszystko. Od oczyszczania twarzy po walkę ze zmarchami. wiem, bo na zmarchy chodzi tam moja mama. Bardzo Wam polecam ten salon, mają też świetne ceny.

  9. #29
    Pierwsze kroki Awatar docelitta
    Dołączył
    02.2013
    Wiek
    35
    Posty
    4
    Ja chodzę na Targowa 66 w pasażu wileńskim, to jest salon Ivanna, jest tanio i fajnie, tylko okolica nieciekawa niestety, ale w pakiecie jeszcze obok jest sklep firmowy Ziaji :D ja chodze tam od dawna, ale tylko do Pani Ivanny, pozostałe Panie nie sa juz takie dobre :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •