Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Wawa
    Posty
    27

    dobra kosmetyczka w wawie?

    witam dziewczyny,
    wydaje mi sie ze kiedys tutaj polecalyscie jakas kosmetyczke dobra
    ale nie moge sie doszukac
    czy mozecie kogos polecic?

    pozdr

  2. #2
    Wie o co chodzi Awatar frimi
    Dołączył
    12.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    68
    ja moge..ale zalezy jakiego zabiegu oczekujesz:]


    http://jeandarcel.pl/ -polecam salon firmowy pani basi-po wizycie byłam bardzo ale to bardzo zadowolona

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    A droga ta pani Basia?
    "Gdybyśmy mieli magiczną umiejętność odgadywania cudzych myśli, pierwszym efektem tego byłoby zerwanie wszelkich przyjaźni."

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar Mariolcia1004
    Dołączył
    11.2009
    Lokalizacja
    Otwock
    Wiek
    37
    Posty
    4
    A ja proponuje salon w którym ja pracuję:)bardzo dobra renoma:)i wyszkolone kosmetyczki i miły personel:)studio md ul. Dzielnicowa 19 Warszawa

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Posty
    4
    jak dla mnie Afrodyta. Naprawdę świetny salon. Mają dużo usług, więc warto tu
    zajrzeć jeżeli masz blisko do Blue City - bo właśnie tam znajduje się ten salon kosmetyczny.Warszawa ,
    Blue City na Jerozolimskich.
    Polecam!

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2009
    Wiek
    40
    Posty
    1
    Nie chcę zakładać nowego wątku, więc spytam tu...
    Chcę sobie zrobić mikjaż permanentny i szukam salonu w Warszawie. Nie ukrywam, że zależy mi na cenie, ale też dobrej jakości obsługi. znalazłam fajną ofertę, która jest dostępna na moją kieszeń, ale chciałabym też zaczerpnąć opinii co do jakości wykonania.

    Czy któraś z użytkowniczek korzystała może z usług tego salonu?

    http://www.zadbajosiebie.com.pl/promocje.html

  7. #7
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez kochana Zobacz posta
    Nie chcę zakładać nowego wątku, więc spytam tu...
    Chcę sobie zrobić makijaż permanentny Warszawa. Nie ukrywam, że zależy mi na cenie, ale też dobrej jakości obsługi. znalazłam fajną ofertę, która jest dostępna na moją kieszeń, ale chciałabym też zaczerpnąć opinii co do jakości wykonania.

    Czy któraś z użytkowniczek korzystała może z usług tego salonu?

    http://www.zadbajosiebie.com.pl/promocje.html
    Cześć,

    nie korzystałam z oferty salonu który wymieniłaś, ale z pełną odpowiedzialnością mogę*polecić salon kosmetyczny Afrodyta w Blue City - robiłam sobie tam zabieg i naprawdę wyszło świetnie. Najważniejsze, to pamiętać, żeby przy wybieraniu salonu sprawdzić*jakiego typu urządzeń używa się w nim - zależy od tego czy będzie bolała czy też nie - w Afrodycie np. w ogóle nie boli :)

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar Mariolcia1004
    Dołączył
    11.2009
    Lokalizacja
    Otwock
    Wiek
    37
    Posty
    4
    Trzeba patrzeć na urządzenia ale i na czystość bo to najważniejsze dobry salon to czysty i higieniczny salon...

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2010
    Posty
    3
    Ja robiłam kreseczkę dolną i górną i usta ( kontur z rozmyciem) w Nefretete na Żytniej u p.Uli.
    Jak mi się uda dam zdjęcia.
    No tak, jak tu się dodaje do wiadomości zdjęcia?
    Ok udało się, jakość nie najlepsza- no ale sama sobie robiłam i to po wczorajszych ostatkach!
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14 luty 008.jpg
Wyświetleń:	426
Rozmiar:	129.7 KB
ID:	10165   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14 luty 003.jpg
Wyświetleń:	443
Rozmiar:	141.3 KB
ID:	10166   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14 luty 007.jpg
Wyświetleń:	426
Rozmiar:	136.4 KB
ID:	10167   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14 luty 004.jpg
Wyświetleń:	430
Rozmiar:	134.1 KB
ID:	10168   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14 luty 002.jpg
Wyświetleń:	449
Rozmiar:	161.9 KB
ID:	10169  


  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2010
    Wiek
    45
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez beta Zobacz posta
    Ja robiłam kreseczkę dolną i górną i usta ( kontur z rozmyciem) w Nefretete na Żytniej u p.Uli.
    Jak mi się uda dam zdjęcia.
    No tak, jak tu się dodaje do wiadomości zdjęcia?
    Ok udało się, jakość nie najlepsza- no ale sama sobie robiłam i to po wczorajszych ostatkach!
    Zależy ile zapłaciłaś ? :)
    Ja chodzę do salonu p. Anny Zajdel przy ul. Merliniego 4, gdzie oprócz makijażu mam jeszcze do wyboru gamę usług kosmetycznych, które kosztują (jak na Warszawę) wcale nie tak dużo.

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2010
    Wiek
    54
    Posty
    3
    Też byłam w tym salonie http://zadbajosiebie.com.pl . Robiłam sobie kreskę pod okiem i brwi. Jestem zadowolona z efektu, cena też nie za wysoka tak jak wspomniała przedmówczyni

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2010
    Wiek
    43
    Posty
    3

    Dobra kosmetyczka na Ursynowie?

    Chciałam troche odświeżyć watek na forach o dobrych kosmetyczkach. Ja byłam właśnie w tym nowym salonie Diva Clinic na Ursynowie, bo tam gdzie mieszkam w Raszynie nie ma dobrych moim zdaniem kosmetyczek. W diva załapałam sie na promocje zabieg za 1 złotówke i było przepysznie, dali dobrą kawę, dostałam próbki kosmetyków a sam zabieg szybko i bardzo profesjonalnie. Mogę polecić ze spokojem. A może ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z Ursynowa? Chociaż ja już chyba zostanę w diva clinica, ale dobrze wiedzieć też o innych salonach.

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2010
    Posty
    1
    na Karolkowej 50 otwarli nowe SPA Chanta'l. Wygląda całkiem konkretnie, czy ktoś tam już może był?

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2010
    Wiek
    54
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez ewa83 Zobacz posta
    na Karolkowej 50 otwarli nowe SPA Chanta'l. Wygląda całkiem konkretnie, czy ktoś tam już może był?
    Byłam przed świętami- prezent świąteczny :) Rece masażysty to coś wspaniałego ! Odwołali mnie do ich fb, gdyż czesto wystawiają tam konkursy

    http://www.facebook.com/pages/Centru...46201732098691

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2010
    Posty
    1
    Anko_Wziatek podpisuje się pod tym co napisałaś i również polecam DivaClinic profesjonalne podejście, dobrze wykonane zabiegi i miła atmosfera. Pani, która się mną zajmowała od razu wzbudziła moja sympatie była rzeczowa, a przy tym bardzo sympatyczna, mogłam swobodnie zadawać pytania, poleciła mi kilka kosmetyków do mojego typu cery. Ja również skorzystałam z zabiegu za 1zł :) Polecam

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2010
    Wiek
    43
    Posty
    3
    Czy ktoś coś wie o dobrym kremie do depilacji? Modelki muszą się depilować :)
    Bo tam gdzie byłam ostatnio mówili, że mają dobry sprzęt do takich zabiegów - laserowy. Jak Wy się depilujecie, normalnie czy laserowo?

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2010
    Wiek
    43
    Posty
    3
    Jeszcze prośba o podanie nazwy i ceny kremu do depilacji, tylko taki żeby się nie robiły krostki. W sumie w tej Divaclinic co byłam, bikini kosztowałoby 150 zł., mam u nich zabiegi za połowę ceny:) więc może nie zawracać sobie głowy? Co myślicie?

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2010
    Wiek
    54
    Posty
    2
    a mój już taki sprawdzony salon kosmetyczny to w wawie salon futuro duzy wybór swietna obsługa i ceny w miarę jak na warszawę

  19. #19
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2011
    Wiek
    38
    Posty
    1
    ja też chodzę do salonu Anny Zajdel, teraz mają jakieś promocje i makijaż permanentny w dobrych cenach, ja zaczęlam od oczyszczania twarzy, ale chodzę też na depilację, zastanawiam się właśnie nad permanentnym tzn nad górną kreską, jak dotąd jestem zawsze bardzo zadowolona

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2011
    Wiek
    33
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez piekna_ Zobacz posta
    Zależy ile zapłaciłaś ? :)
    Ja chodzę do salonu p. Anny Zajdel przy ul. Merliniego 4, gdzie oprócz makijażu mam jeszcze do wyboru gamę usług kosmetycznych, które kosztują (jak na Warszawę) wcale nie tak dużo.
    Też jestem częstą klientką pani Anny. Lubię jej salon i jakoś usług też bardzo mi odpowiada. Rzeczywiście, ceny nie są kosmiczne, można powiedzieć, że taki standard w dużym mieście. Zawsze można sobie pozwolić na jeden lub dwa zabiegi :)
    No i makijaż permanentny jest wykonywany jak najbardziej w porządku, bez żadnych późniejszych niezadowoleń ;)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •