Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 139
  1. #41
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    4

    A co ja mam powiedzieć?

    Cytat Zamieszczone przez BlackNati
    A cio ja mam powiedziec 165,5 mam... i jak tutaj sie wyciagnac =/
    Nie jestem modelką bo mam dopiero 12 lat ( prawie!), ale myślę o tej karierze, która jest bardzo trudna (no i kokosów nie ma) no i nie o tym chcę pisać. A więc mam 12 lat. No i problem w tym że mam już 160 cm! Jestem taka jak moja mam! I co o tym myślicie? :confused: Ludzie myślą że jesteśmy siostrami! :exclaim:

  2. #42
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez Essi
    eh mam ten sam problem, mam tylko 163 cm wzrostu... : ( mimo ladnej, proporcjonalnej i szczuplej sylwetki raczej nie zostane modelka ze wzgledu na to ze jestem niska :\

    a moze znacie jakies (pseudo)modelingowe zajecia w ktorych udzial moga wziac takze ladne niskie dziewczyny? :)
    Nie martw się! Tak bardzo chciała byś być modelka? Radzę się zastanowić! A nawet jeśli już się zdecydujesz to.... poszukaj może ktoś z reklamy cię weźmie?
    Poprostu bądź sobą to pomaga! :surprised Możecie pisać na ten numer gg 7502677 chcętnie z jakąś modelką poklikam! :) ( odpiszcie na mój problem , ponad tą i następną odpowiedzią)

  3. #43
    Stary wyjadacz Awatar aneSSka
    Dołączył
    05.2006
    Lokalizacja
    Białystok
    Posty
    111
    Ja mam 167cm wzorstu, tez mialam jakis czas temu kilka dni załamki, ze jestem niska itp... Bo w sumie to prawda... Ale mówi się trudno i żyje dalej... :|
    Co do tego wzrostu 180cm.... Moja kolezanka ma 185cm wzrostu, szczupła, ładna... I jedyna agencja kotra powiedziala jej, i zaprponowala cokolwiek jest Mango Models inne agencje mowily, ze jest za wysoka...
    aneSSka

  4. #44
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    4

    spoksik

    [QUOTE=aneSSka]Ja mam 167cm wzorstu, tez mialam jakis czas temu kilka dni załamki, ze jestem niska itp... Bo w sumie to prawda... Ale mówi się trudno i żyje dalej... :|
    Co do tego wzrostu 180cm.... Moja kolezanka ma 185cm wzrostu, szczupła, ładna... I jedyna agencja kotra powiedziala jej, i zaprponowala cokolwiek jest Mango Models inne agencje mowily, ze jest za wysoka...:|

    No i ja sie nie dziwię! 185cm to ma mój ojciec! Według mnie to nie wzrost i wymiary są ważne, doświatczenie i lubienie tego co się robi! A agenceje zwariowały z takimi wzrostami 174 cm! Każdy fajny(nawet niski) powinien dostać szansę! ;)

  5. #45
    Stary wyjadacz Awatar aneSSka
    Dołączył
    05.2006
    Lokalizacja
    Białystok
    Posty
    111
    Cytat Zamieszczone przez Weronika

    No i ja sie nie dziwię! 185cm to ma mój ojciec! Według mnie to nie wzrost i wymiary są ważne, doświatczenie i lubienie tego co się robi! A agenceje zwariowały z takimi wzrostami 174 cm! Każdy fajny(nawet niski) powinien dostać szansę! ;)
    Hehe, moj mezczyzna ma 183cm ;) Święte słowa, każdy powinien mieć szanse...:|
    aneSSka

  6. #46
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    128
    powiem tyle ze w dobrych agencjach dziewczyny majace od 170-174 zeby sie dostac muszą być wyjatkowo śliczne, dopiero te powyzej 174 do mniej wiecej 182 mają lepsza sytuacje- nie muszą być juz zjawiskowo piękne- na wybieg wystraczy wzrost, dobre wymiary i "przeciętna" uroda

  7. #47
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    67
    A ja mam 170 cm hehe i czasem narzekam ze jestem niska ale w branzy dobrze mi sie wiedzie...wzrost to nie wszytko trzeba miec to cos w sobie chyba tez;):)

  8. #48
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Milka z jakiego miasta jestes?

  9. #49
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    67
    Wole nie mowic miast(nie wiem czemu:) )ale nie jestem napewno z Lodzi;)ani Wawy;)Pozdrawiam

  10. #50
    Stary wyjadacz Awatar aneSSka
    Dołączył
    05.2006
    Lokalizacja
    Białystok
    Posty
    111
    Cytat Zamieszczone przez frimi
    a ja zawsze chialam byc mala...
    bo małe jest piękne hehehe ;) bez obrazy tylko ;)
    aneSSka

  11. #51
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez -Milka-
    Wole nie mowic miast(nie wiem czemu:) )ale nie jestem napewno z Lodzi;)ani Wawy;)Pozdrawiam

    Aha;) no spoko ;) chcialam tylko zapytac, bo napisalas ze mimo niskiego wzrostu jakos sobie radzisz, ja wlasnie mam podobny problem i jakos mi ciezko:( wiec chcialam zapytac w czym bierzesz udzial i skad jestes, czyli gdzie mozna sie rozwijac :D pozdrawiam

  12. #52
    Wie o co chodzi Awatar freezer003
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    46
    Posty
    30

    wzrost

    Ja uwarzam że wzrost nie jest taki ważny.. na zdjęciach itak niewidać ile masz wzrostu a przecierz wszyscy wiedzą że jak dziewczyna ma 185 to jest chuda jak szkapa i niema dużego biustu.. niższe kobiety są itak ładniejsze i mają więcej krągłości

  13. #53
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez aneSSka
    Hehe, moj mezczyzna ma 183cm ;) Święte słowa, każdy powinien mieć szanse...:|
    No i o to chodzi!!! Z fadną twarzą, haryzmą to jak nie dać szansy??? Dla mnie modelka ma mieć 165cm - 180 cm. Szupła, zgrabna, ładna, miła i pracowita niczego innego nietrzeba!!!

  14. #54
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Tomaszow Lubelski
    Wiek
    31
    Posty
    6
    Mi sie wydaje, że wzrost powinin by w granicach 170-180, a większej selekji powinni dokonywać w urodzie, sposobie hodzenia itp.

  15. #55
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Tomaszow Lubelski
    Wiek
    31
    Posty
    6
    Mi sie wydaje, że wzrost powinin by w granicach 170-180, a większej selekji powinni dokonywać w urodzie, sposobie hodzenia itp.

  16. #56
    hehe ja mam 177cm i jest to na modelkę wzrost idealny. mam koleżanki w tej branży mające 172 lub 182 cm, ale na pokazach gdzie rozmiar ubrań jest dla każdego jednakowy niejednokrotnie sprawia to problem. najlepiej mieć miedzy 175 a 179.

  17. #57
    Pierwsze kroki Awatar trupka
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Wiek
    30
    Posty
    1
    Myślę , że to faktycznie wredne że biorą naprawdw wysokie dziewczyny na modelki. Ja mam 163 cm wzrostu i już sie pogodziłam z tą myślą że nie zostane modelką. A to za sprawą mamy która miała w zwyczaju mówić: Wysokie kobiety mogą mieć tylko wysokich męższczyzn , kobiety średnie tylko średnich i wysokich a natomiast nieskie kobiety(czyli np. ja) i niskich , i średnich i wysokich :)

  18. #58
    d_29
    Guest

    Za niska?

    Nigdy nie uważałam się za niską, mam 172 wzrostu, ale to nie wystraczy...juz coraz więcej agencji stawia poprzeczkę na 174 lub 175. To okropne, że brakuje mi tylko 2, no może 3 cm:p

  19. #59
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    ta ta...wzrost...czlowiek tu sie miesiac na drazku rozciaga zeby miec te marne 170 a tu se jeszcze podnosza...:mad:

  20. #60
    Pierwsze kroki Awatar bronka
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Oleśnica
    Posty
    2

    agencja

    a czy jest jakas agencja ale fotomodelek ? W okolicach Wrocławia.. bo ja bardzo chcialam zostac modelka od zawsze ale wzrost nie pozwala .. a widzialam fotomodelki w dobrych agencjach ktore nawet 160 nie mialy :))

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •