Witam!

Zakładam nowy watek i pisze jednoczenie pierwszy post na tym forum. Jestem z wami juz troche, co nieco przejrzałem juz pare postów. Oczywiście chciałbym spróbowac swoich sił w modelingu...
Pytania moje dotycza włosów. Doczytałem sie, ze u modelek musza one byc naturalne, a u facetów z minimalna długoscia 5 cm. Ja mam np farbowane na bardzo ciemne kolory, natomiast naturalny to ciemny blond cieply taki miedziany. Włosy mam róznej długości, od 12 do 17 cm, ale ogolnie zapuszczam jeszcze przynajmniej do lata. Dodam, ze w styczniu mialem prostowane chemicznie, natomiast naturalne sa poskrecane. Jak widac, nie ma nic naturalnego w moich włosach no chyba, ze odrost centymetrowy. MImo tych zabiegow, włosy sa zdrowe, lśniace, wiekszych problemow z nimi nie mam. I teraz mam pytanie, czy mogloby to przeszkodzic na "wstępnym etapie kontaktu" z agencjami? Czy z tego tytulu mam mniejsze szanse na dostanie sie?... Pytanie numer dwa. Powiedzmy, ze juz przyjeła mnie jakas agencja. Kto w tym wypadku dba o moje włosy. Mam na mysli dobor fryzury, stylizacje itd... w czasie sesji fotograficznej, czy przed pokazem. Czy nie jest tak, ze agencja zatrudnia swoich fryzjerów, którzy tworza wizerunek modelki, a na pokazach odbywa sie tylko stylizacja?? Jak to jest?

Pozdrawiam