Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    9

    [Szczecin] Fotograf zaprasza do współpracy.

    Zapraszam do współpracy zarówno dziewczyny (i tylko dziewczyny), które chciałby spróbować swoich sił w pozowaniu do zdjęć, jak też doświadczone fotomodelki i modelki. Warunki do ustalenia indywidualnie. Pracuję głównie w Szczecinie i okolicach, ale wyjazdy też są możliwe.

    Pozdrawiam:

    Mirek
    e-mail: [email protected]

  2. #2
    karolajna
    Guest
    czemu tylko dziewczyny ?

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    czemu tylko dziewczyny ?
    Bo z zasady nie fotografuję modeli/fotomodeli. To pozostawiam fotografkom.

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar anoooch
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    143
    Ja szukam fotografa, to zrobienia zdjęc, twarzy i sylwetki . ;)).
    Ale jestem jak naaa razie bez pienięędzy ! ;).
    a poza tym. Mieszkamy dość, daleko od siebie.
    ja zamieszkuje Grudziadz. ;)).
    a pozatym ? hmm ?
    Gdzie te zdjecia mialy by być wykonywane ?
    W pradzie mam w głowie pomysł, strasznie podobają mi się zdjecia okolicy starych bloków. takie klimatyczne.
    Pozdrawiam.
    Teraz będzie Twój czas ! :)

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez anoooch
    Ja szukam fotografa, to zrobienia zdjęc, twarzy i sylwetki . ;)).
    Ale jestem jak naaa razie bez pienięędzy ! ;).
    a poza tym. Mieszkamy dość, daleko od siebie.
    ja zamieszkuje Grudziadz. ;)).
    a pozatym ? hmm ?
    Gdzie te zdjecia mialy by być wykonywane ?
    W pradzie mam w głowie pomysł, strasznie podobają mi się zdjecia okolicy starych bloków. takie klimatyczne.
    Pozdrawiam.
    We wszystkim idzie się dogadać. Zaklikaj do mnie na GG. Tam będzie nam znacznie łatwiej się ze sobą dogadać i cokolwiek ustalić.

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar patysia
    Dołączył
    07.2008
    Lokalizacja
    Szczecin
    Wiek
    32
    Posty
    146
    hmmm chyba bylabym zainteresowana...ale sa jakies wymagania czy poprostu kto chce? i sesja z toba jest odplatna?
    bo prawdziwego piekna nie widac na pierwszy rzut oka :angel:

  7. #7
    Wie o co chodzi Awatar Araniel
    Dołączył
    04.2007
    Posty
    96

    (zdjęcia, ah te zdjęcia)

    :) Też jestem fotografem i szukam Pań do zdjęć, ale przed sfotografowaniem mężczyzny, żółwia i stokrotki się też nie wzbraniam, gdyż po prostu fotograf czuje nie tylko kobietę, a jest wrażliwy na wszelki przejaw piękna:) Budując portfolio to raczej chodzi też o różnorodność?
    Może fakt, mężczyźnie jakby łatwiej ująć kobietę:). No ale przy takim wymogu , to jakby chodziło tu o inne sprawy jakich szuka nie fotograf, a mężczyzna:)
    A ponadto, fotograf ma jakieś wymagania co do fotomodelki :) i chyba też ma jakieś zdjęcia, na podstawie których osoba pozująca wyrazi swoją chęć na współprace:)
    Fotograf bez swoich jakichkolwiek prac? hmmmmm
    Wymagajcie zdjęcia, dla bezpieczeństwa:)
    (Przynajmniej ja nie widzę linku do galerii)

    Nie chcę tu nabrudzić komuś na nicku , ponieważ może kolega jest w porządku, i tylko ściął swoje ogłoszenie o link do prac, ale zwracam na przyszłość uwagę.
    Pozdrawiam

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    :) Też jestem fotografem i szukam Pań do zdjęć, ale przed sfotografowaniem mężczyzny, żółwia i stokrotki się też nie wzbraniam, gdyż po prostu fotograf czuje nie tylko kobietę, a jest wrażliwy na wszelki przejaw piękna:)
    Też się nie wzbraniam przed fotografowaniem innych obiektów niż kobiety. Mam w swoim dorobku też zdjęcia przyrodnicze, fotoreportaże, zdjęcia sportowe itp. itd. Ale u mnie warunek jest jeden. Muszę w danym obiekcie fotografowanym widzieć coś ciekawego. A ja w mężczyznach nie widzę nic ciekawego chociaż sam nim jestem. A, to dlatego, że nie jestem pedalcem. Fotograf naprawdę nigdy nie jest bezpłciowy i nigdy nie przestaje być, albo kobietą, albo mężczyzną.
    A tak dla ciekawości jeszcze, to wzbraniam się też przed fotografowaniem architektury, bo też nie widzę w niej niczego ciekawego.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    Budując portfolio to raczej chodzi też o różnorodność?
    Też się z Tobą zgadzam. Chociaż uważam, że osoby specjalizujące się w jakiejś konkretnej dziedzinie fotografii osiągają najlepsze wyniki.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    Może fakt, mężczyźnie jakby łatwiej ująć kobietę:). No ale przy takim wymogu , to jakby chodziło tu o inne sprawy jakich szuka nie fotograf, a mężczyzna:)
    I tu się z Tobą zupełnie nie zgadzam, co jak mi się wydaje wystarczająco wyajśniłem powyżej.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    A ponadto, fotograf ma jakieś wymagania co do fotomodelki :)
    Nie zawsze. Fotograf wykonujący płatne zlecenie, nawet od fotomodelek nie może mieć wobec nich żadnych wymagań, a tylko ma wykonywać zadania zlecone przez fotomodelkę. Klient nasz Pan. Klient płaci, klient wymaga.
    A poza tym, to ja tutaj nie muszę wszystkiego pisać. Większość spraw załatwia się bowiem w bezpośrednich kontaktach z fotomodelkami. Między innymi też dlatego, że każdy fotograf ma jakieś tam tajniki swego fachu, których nie chce zdradzać przed konkurencją.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    i chyba też ma jakieś zdjęcia, na podstawie których osoba pozująca wyrazi swoją chęć na współprace:)
    Jeżeli miał to być przytyk wobec mojej osoby, to jest on całkowicie chybiony. Jesteś trochę człowiekiem leniwym. Gdybyś bowiem się trochę więcej wysilił, to w moim profilu znalazłbyś "namiary" na moąa galerię w internecie i nie wypisywałbyś już takich tekstów, jak ten powyższy.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    Fotograf bez swoich jakichkolwiek prac? hmmmmm
    Wymagajcie zdjęcia, dla bezpieczeństwa:)
    (Przynajmniej ja nie widzę linku do galerii)
    Dalej twierdzę, że jesteś człek leniwy.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    Nie chcę tu nabrudzić komuś na nicku , ponieważ może kolega jest w porządku, i tylko ściął swoje ogłoszenie o link do prac, ale zwracam na przyszłość uwagę.
    Piszesz, że nie chcesz tu nabrudzić, ale właśnie to zrobiłeś. A co najgorsze, to nabrudziłeś nie sprawdzając do końca, czy Twoje podejrzenia mają jakieś podstawy. A nie chciało Ci się sprawdzić, boś człek leniwy.

  9. #9
    Wie o co chodzi Awatar Araniel
    Dołączył
    04.2007
    Posty
    96

    Cytowanka przeplatanka

    Cytat Zamieszczone przez fotoarte
    A ja w mężczyznach nie widzę nic ciekawego chociaż sam nim jestem. A, to dlatego, że nie jestem pedalcem. Fotograf naprawdę nigdy nie jest bezpłciowy i nigdy nie przestaje być, albo kobietą, albo mężczyzną.
    A tak dla ciekawości jeszcze, to wzbraniam się też przed fotografowaniem architektury, bo też nie widzę w niej niczego ciekawego
    Ujmując słowem człowieka w fotografii, mam na myśli jego formę, którą fotografujemy, malujemy. Zajmujemy się tu rzeźbą ciała kobiety i mężczyzny, a nie perspektywą (cyt:) „pedalców” jak to powiedziałeś czy lesbijek w innym przypadku. Taka jest sztuka.
    Bo to tak wyszło jakbym był ja pedałem :D i w dodatku wielu wybitnych rzeźbiarzy, i w zasadzie każdy kto cyknął fotkę facetowi- co jest totalną bzdurą.
    Taka perspektywa jaka się tu przebiła, mogłaby powiedzieć też, że kiedy fotograf realizuje zdjęcia małej dziewczynki, to że jest pedofilem. To się nie trzyma:) to perspektywa żądnych ciała:) Wedle niej mógłbym powiedzieć, że się nie dziwie , że fotografia architektury cię nie interesuje:)


    W trzeciej uwadze zaprzeczasz sam sobie, gdyż najpierw piszesz, że fotograf nie jest bezpłciowy, i należy tu rozumieć iż niesie się to też w tobie i dlatego szukasz kobiet do sesji, no bo na co byś to pisał.
    Więc chodzi tu o perspektywę mężczyzny, który patrzy na kobietę i dostrzega w niej to piękno i pragnie je opisać i zgadza się napisałeś to powyżej.

    A widzisz teraz pisząc wyjaśniłeś:

    Cytat Zamieszczone przez fotoarte
    Nie zawsze. Fotograf wykonujący płatne zlecenie, nawet od fotomodelek nie może mieć wobec nich żadnych wymagań, a tylko ma wykonywać zadania zlecone przez fotomodelkę. Klient nasz Pan. Klient płaci, klient wymaga.
    Z naszej perspektywy jako odbiorców twojego ogłoszenia, w sumie wyszło jak ogłoszenie kolejnego fotografa poszukującego osoby pozującej w charakterze wynagrodzenia „pozowanie za zdjęcia”. Napisałeś jedynie o współpracy, a nie o ofercie fotografa:). Jak widać po innych odpowiedziach na twoje ogłoszenie nie tylko ja tak pomyślałem :)
    Teraz rozumiem po Twym objaśnieniu.

    Cytat Zamieszczone przez fotoarte
    Jeżeli miał to być przytyk wobec mojej osoby, to jest on całkowicie chybiony. Jesteś trochę człowiekiem leniwym. Gdybyś bowiem się trochę więcej wysilił, to w moim profilu znalazłbyś "namiary" na moąa galerię w internecie i nie wypisywałbyś już takich tekstów, jak ten powyższy.
    Myślisz że będziemy ganiać i cię sprawdzać, po profilach, po postach itd. Chyba wiadome jest dziś , że w świecie reklamy , zwłaszcza w przypadku składanej oferty przez wykonawcę informacje podaje się już zbiorczo. Robią tak wszyscy fotografowie, mniej i bardziej znani:) . Tak więc nie ja jestem leniwy , ponieważ to nie ja , nie dałem tu linku.
    To mnie rozbawiło- jakbym miał tak sprawdzić ileś fotomodelek , albo ileś jakichkolwiek ofert, aby sprawdzić danych ludzi, to chyba nie miałbym czasu tu nic napisać :D

    Co do:
    Cytat Zamieszczone przez fotoarte
    Dalej twierdzę, że jesteś człek leniwy.
    Mówisz o sobie prosto w oczy.

    Co do:
    Cytat Zamieszczone przez fotoarte
    Piszesz, że nie chcesz tu nabrudzić, ale właśnie to zrobiłeś. A co najgorsze, to nabrudziłeś nie sprawdzając do końca, czy Twoje podejrzenia mają jakieś podstawy. A nie chciało Ci się sprawdzić, boś człek leniwy.
    czyż do twojego obowiązku nie należy zapewnić zainteresowanego podstawowymi informacjami? Czy może to do obowiązku wszystkich zainteresowanych należy, zapewnić sobie samemu wszystkie informacje o Panu ze Szczecina? Bo chyba jest leniwy ?:)

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    Ujmując słowem człowieka w fotografii, mam na myśli jego formę, którą fotografujemy, malujemy. Zajmujemy się tu rzeźbą ciała kobiety i mężczyzny, a nie perspektywą (cyt:) „pedalców” jak to powiedziałeś czy lesbijek w innym przypadku. Taka jest sztuka.
    Człowieku! Chesz fotografować mężczyzn, to fotografuj. Przecież nie musisz być taki jak ja, ani ja taki jak Ty. Całe szczęście, że na świecie są różni ludzie, bo inaczej, to świat byłby okrutnie nudny.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    Bo to tak wyszło jakbym był ja pedałem :D i w dodatku wielu wybitnych rzeźbiarzy, i w zasadzie każdy kto cyknął fotkę facetowi- co jest totalną bzdurą.
    Nie wiem kim jesteś i to mnie zupełnie nie interesuje. I nigdzie nie napisałem, że Ty jesteś pedalcem. To już Ty sam sobie dośpiewałeś. Według mnie, to mimo wszystko trzeba mieć jednak choćby trochę z pedalca, aby widzieć w mężczyźnie coś ciekawego i pięknego. Ja tego nie widzę i dlatego też nie fotogafuję mężczyzn z zasady. Oczwiście chodzi tu o fotogafowanie mężczyzn jako fotomodeli, bo nie jest tak do końca, że ja nie fotogafuję mężczyzn w ogóle. Oczywiście, że fotografuję, np. podczas różnego rodzaju imprez sportowych. Ale, to jest już zupełnie inna bajka.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    Taka perspektywa jaka się tu przebiła, mogłaby powiedzieć też, że kiedy fotograf realizuje zdjęcia małej dziewczynki, to że jest pedofilem. To się nie trzyma:) to perspektywa żądnych ciała:) Wedle niej mógłbym powiedzieć, że się nie dziwie , że fotografia architektury cię nie interesuje:)
    Mylisz pojęcia kompletnie i albo mnie nie rozumiesz, albo udajesz, że nie rozumiesz. Przecież od początku piszę, że fotografuję te obiekty, w których widzę coś ciekawego. Chociaż sam jestem facetem, to w facetach nie widzę nic ciekawego i dlatego też ich nie fotografuję. I jeżeli w małej dziewczynce nie zobaczę niczego ciekawego, to też jej nie sfotografuję. I nie ma to nic wspólnego z pedofilią.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    W trzeciej uwadze zaprzeczasz sam sobie, gdyż najpierw piszesz, że fotograf nie jest bezpłciowy, i należy tu rozumieć iż niesie się to też w tobie i dlatego szukasz kobiet do sesji, no bo na co byś to pisał.
    Więc chodzi tu o perspektywę mężczyzny, który patrzy na kobietę i dostrzega w niej to piękno i pragnie je opisać i zgadza się napisałeś to powyżej.
    Nic, a nic z tego nie rozumiem. Gdzie tu jest jakieś zaprzeczenie?

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    A widzisz teraz pisząc wyjaśniłeś:
    A co wyjaśniłem, bo znowu nic, a nic z z tego nie rozumiem?

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    Z naszej perspektywy jako odbiorców twojego ogłoszenia, w sumie wyszło jak ogłoszenie kolejnego fotografa poszukującego osoby pozującej w charakterze wynagrodzenia „pozowanie za zdjęcia”. Napisałeś jedynie o współpracy, a nie o ofercie fotografa:). Jak widać po innych odpowiedziach na twoje ogłoszenie nie tylko ja tak pomyślałem :)
    Teraz rozumiem po Twym objaśnieniu.
    A jakie to ma w ogóle znaczenie? Ktoś, kto będzie naprawdę zainteresowany, to się dowie.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    Myślisz że będziemy ganiać i cię sprawdzać, po profilach, po postach itd.
    No fakt, wielce skomplikowane to jest. Naprawdę trudne jest kliknąć w moją "ksywkę" i tam już dowiedzieć się adresu mojej galerii fotografii w internecie? Chłopie, przecież z czymś takim, to sobie nawet trzyletnie dziecko już doskonale radzi.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    Chyba wiadome jest dziś , że w świecie reklamy , zwłaszcza w przypadku składanej oferty przez wykonawcę informacje podaje się już zbiorczo. Robią tak wszyscy fotografowie, mniej i bardziej znani:) . Tak więc nie ja jestem leniwy , ponieważ to nie ja , nie dałem tu linku.
    Moja sprawa co i jak ja piszę. Wyłącznie ja za to odpowiadam. I niech będzie spokojna Twoja rozczochrana, daję sobie jakoś radę. Ludzie, którzy się do mnie odzywają też jakoś sobie dają radę.
    Fotografia, to moja pasja, ale też i w jakimś sensie praca. Nie mam jednak potrzeby uganiać się za klientami i klientkami, bo naprawdę mam z czego żyć. Ja się po prostu fotografią bawię i traktuję to wszystko na zupełnym luzie, a przy okazji wpada też jakaś kasiora.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    To mnie rozbawiło- jakbym miał tak sprawdzić ileś fotomodelek , albo ileś jakichkolwiek ofert, aby sprawdzić danych ludzi, to chyba nie miałbym czasu tu nic napisać :D
    I wygląda na to, że naprawdę masz za dużo czasu, że takimi pierdołami się zajmujesz?

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    Co do:

    Mówisz o sobie prosto w oczy.
    Znowu nie za bardzo rozumiem, o co Ci chodzi.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    Co do:

    czyż do twojego obowiązku nie należy zapewnić zainteresowanego podstawowymi informacjami?
    A gdzie jest napisane, że należy? Podstawowe infomacje o mnie są dostępne pod ręką wręcz. Trzeba tylko trochę mózgownicą ruszyć. Już napisałem wcześniej, że trzyletnie dziecko sobie z tym doskonale radzi.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    Czy może to do obowiązku wszystkich zainteresowanych należy, zapewnić sobie samemu wszystkie informacje o Panu ze Szczecina? Bo chyba jest leniwy ?:)
    Osoba naprawdę zainteresowana bez żadnych problemów sobie z tym poradzi, bo to jest po prostu prostsze niż konstrukcja cepa.

  11. #11
    Wie o co chodzi Awatar Araniel
    Dołączył
    04.2007
    Posty
    96
    Widzę że nie dolatuje do kolegi nawet to co sam napisał, i tak co list pędzi tylko na przeplataną zabawę słowami, w której nie ma sensu.
    Tak więc THE END na temat z mojej strony
    i tylko się uśmiechnę na to co piszesz:)

    SUKCESÓW:D

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    Widzę że nie dolatuje do kolegi nawet to co sam napisał, i tak co list pędzi tylko na przeplataną zabawę słowami, w której nie ma sensu.
    Tak więc THE END na temat z mojej strony
    Bardzo mnie cieszy ta Twoja decyzja, bo mi już też szkoda było czasu na taką jałową pisaninę. Jeszcze raz bardzo Ci za to dziękuję.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    i tylko się uśmiechnę na to co piszesz:)
    Miłej zabawy życzę.

    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    SUKCESÓW:D
    Wielkie dzięki za dobre słowo dobry człowieku.

  13. #13
    Wie o co chodzi Awatar Araniel
    Dołączył
    04.2007
    Posty
    96
    :) masz racje jałowo pisałeś.

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    :) masz racje jałowo pisałeś.
    Widzę, że jednak masz dużo czasu na pisanie pierdół. Łapska opadają. Nie pisz już więcej, bo szkoda mi dla Ciebie czasu.
    I jeszcze jedno, bo mi się przypomniało. A gdzie jest Twoja strona mądralo?

  15. #15
    Wie o co chodzi Awatar Araniel
    Dołączył
    04.2007
    Posty
    96

    Dowcipny jesteś przy tym

    hehe. Tak sobie planuje czas , że mam weekendy wolne :D I już byłem pierwszy dwa razy nim ty coś napisałeś, o skończeniu:) Ale widzę że chyba piszesz na swojej podstawie lenistwa i ilości czasu:D I ciekawe za kogo się masz, że ty mówisz komuś aby już nie pisał. Choroba nawet admin tak nie robi :D I po za tym jesteś wolny, ja przecież nie liczę na poświęcenie mi twojego czasu, to ty tak miło odpisujesz.


    HEHE
    OKi kończę, ponieważ jest jak w restauracji rozczarowań:D, siadasz do stolika, a tu dziewczyna ma łapy, i odpowiada na temat sztuki / rzeźby że fajny tyłek :D itd. I tu temat skończony.
    Jej to jak randka z dziewczyną, której to z pod koszuli na klatce sterczą krzaki włosów:D, a z obcasików leci zapach naturalnych perfum o nazwie "siedem lat bez mydła". W takim wypadku wstaje się od stolika i w nogi:D

    OKi pozdrawiam:D
    Przynajmniej się coś uśmiałem

  16. #16
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315
    Mirku - po kiego grzyba dyskutujesz i tłumaczysz się Wirtualnemu Fotografowi z mitycznego Krakowa? Kto chce - to znajduje, przejmowanie się zawiścią kolesi z drugiej strony Polski zawsze mnie rozśmiesza

    Robimy swoje, ładna pogoda (z przerwami) a piękne kobiety czekają...
    Powodzenia!
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.
    - anonimowe

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez Araniel
    hehe. Tak sobie planuje czas , że mam weekendy wolne :D I już byłem pierwszy dwa razy nim ty coś napisałeś, o skończeniu:) Ale widzę że chyba piszesz na swojej podstawie lenistwa i ilości czasu:D I ciekawe za kogo się masz, że ty mówisz komuś aby już nie pisał. Choroba nawet admin tak nie robi :D I po za tym jesteś wolny, ja przecież nie liczę na poświęcenie mi twojego czasu, to ty tak miło odpisujesz.


    HEHE
    OKi kończę, ponieważ jest jak w restauracji rozczarowań:D, siadasz do stolika, a tu dziewczyna ma łapy, i odpowiada na temat sztuki / rzeźby że fajny tyłek :D itd. I tu temat skończony.
    Jej to jak randka z dziewczyną, której to z pod koszuli na klatce sterczą krzaki włosów:D, a z obcasików leci zapach naturalnych perfum o nazwie "siedem lat bez mydła". W takim wypadku wstaje się od stolika i w nogi:D

    OKi pozdrawiam:D
    Przynajmniej się coś uśmiałem
    Miłego wieczoru życzę.

    Cytat Zamieszczone przez Grazioso
    Mirku - po kiego grzyba dyskutujesz i tłumaczysz się Wirtualnemu Fotografowi z mitycznego Krakowa? Kto chce - to znajduje, przejmowanie się zawiścią kolesi z drugiej strony Polski zawsze mnie rozśmiesza

    Robimy swoje, ładna pogoda (z przerwami) a piękne kobiety czekają...
    Powodzenia!
    Masz rację. Właśnie skończyłem z tym wirtualnym fotografem z mitycznego krakówka. Szkoda mi czasu na taki jego niezrozumiały bełkot.

  18. #18
    Wie o co chodzi Awatar xoaaniaaox
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Szczecin
    Wiek
    31
    Posty
    71
    a oferta jeszcze aktualna??

  19. #19
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez xoaaniaaox
    a oferta jeszcze aktualna??
    Tak, oferta jest jeszcze aktualna.

 

 

Podobne wątki

  1. `. Czy waszym zdaniem to jest fotograf?
    Przez Silence w dziale Fotografia i obróbka zdjęć
    Odpowiedzi: 97
    Ostatni post / autor: 2009.05.05, 13:59
  2. [Trójmiasto] Autoreklama ;) Fotograf zaprasza do współpracy
    Przez Skruszyńska w dziale Oferty fotografów
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 2008.11.26, 19:03
  3. [Trójmiasto] Fotograf zaprasza do współpracy
    Przez Skruszyńska w dziale Oferty fotografów
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 2008.04.22, 19:01
  4. Warszawa - WIZAŻYSTKA - zaprasza do współpracy!
    Przez persefona132 w dziale Praca i współpraca
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2007.09.24, 21:39
  5. Wizażysta zaprasza do współpracy
    Przez DANIELwizażysta w dziale Praca i współpraca
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.08.06, 11:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •