Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 207
  1. #1
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    55

    [Kraków] Modelki do sesji zdjęciowych

    Witam!

    Poszukuję modelek do sesji zdjęciowych dla miesięcznika "Modny Kraków".
    Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy: [email protected]

    Strona magazynu: www.modnykrakow.pl
    Strona z szerszymi informacjami: www.modnykrakow.getphoto.pl

    Pozdrawiam!
    M.Marciniak, produkcja sesji zdjęciowych

  2. #2
    karolajna
    Guest
    ehh ... znowu Krakow:(

  3. #3
    Sarah2
    Guest
    wysłałam własnie zgłoszenie :)

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar anoooch
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez m.marciniak
    Witam!

    Poszukuję modelek do sesji zdjęciowych dla miesięcznika "Modny Kraków".
    Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy: [email protected]

    Strona magazynu: www.modnykrakow.pl
    Strona z szerszymi informacjami: www.modnykrakow.getphoto.pl

    Pozdrawiam!
    M.Marciniak, produkcja sesji zdjęciowych
    szlaak ! czemu tak daleko. :( !
    wrr.
    Teraz będzie Twój czas ! :)

  5. #5
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez anoooch
    szlaak ! czemu tak daleko. :( !
    wrr.
    Jak wszystko dobrze pójdzie to będą też następne edycje magazynu w innych miastach, a wtedy może nie będzie daleko ;)

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar anoooch
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez m.marciniak
    Jak wszystko dobrze pójdzie to będą też następne edycje magazynu w innych miastach, a wtedy może nie będzie daleko ;)
    Mieszkam w Grudziadzu, to nie zbyt duze miasto.więc wątpie ;p. ale moze okolice bydgoszczy,torunia itp :)).
    a chętnie popozowałabym do zdjęć. a wiek ? od konkretnego?
    Teraz będzie Twój czas ! :)

  7. #7
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez anoooch
    Mieszkam w Grudziadzu, to nie zbyt duze miasto.więc wątpie ;p. ale moze okolice bydgoszczy,torunia itp :)).
    a chętnie popozowałabym do zdjęć. a wiek ? od konkretnego?
    Gdzie dokłanie będą następne edycje tego jeszcze nie wiem bo to decyzja wydawcy, a ja jestem tylko pracownikiem :) Ale jakby co to napiszę.

    Wiek jest właściwie obojętny - jeśli osoba jest pełnoletnia to sama podpisuje umowę zlecenie na konkretną sesję, jeśli niepełnoletnia - to podpisują rodzice, a jeśli reprezentowana przez agencję to nasza firma podpisuje umowę z agencją.

  8. #8
    Sarah2
    Guest
    wydaje mi się, że to bardzo fajny pomysł żeby wydać takie czasopisma też w innych miejscach Polski, bo przegladałam fotki i troche artykuły i gazeta całkiem fajna :) moze kiedyś w Katowicach np... :)

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar anoooch
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez m.marciniak
    Gdzie dokłanie będą następne edycje tego jeszcze nie wiem bo to decyzja wydawcy, a ja jestem tylko pracownikiem :) Ale jakby co to napiszę.

    Wiek jest właściwie obojętny - jeśli osoba jest pełnoletnia to sama podpisuje umowę zlecenie na konkretną sesję, jeśli niepełnoletnia - to podpisują rodzice, a jeśli reprezentowana przez agencję to nasza firma podpisuje umowę z agencją.
    Hmm .. w prawdzie, korzystna propozycja, . i jeszcze jedno ? płatna sesja ? :) w sensie, czy płace coś,jezeli chcę być w czasopiśmie, bo wyzej doczytałam,że zgłoszenie trzeba wysłać,czyli coś na zasadzie castingu ?. Chętnie bym sie wybrała,ale wątpie w to,że wyslane przeze mnie zdjęcia do czegoś mnie doprowadzą., są amatorskieeee ! grrrrr. :(
    Musze zrobić sobie porządne portfolio w kolorze,i zdjęcia sylwetki.
    a kiedy miało by się to odbyć ?
    w pip drogi, do Krakowa. :( wr.
    Teraz będzie Twój czas ! :)

  10. #10
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez Sarah2
    wydaje mi się, że to bardzo fajny pomysł żeby wydać takie czasopisma też w innych miejscach Polski, bo przegladałam fotki i troche artykuły i gazeta całkiem fajna :) moze kiedyś w Katowicach np... :)
    To całkiem prawdopodobne :)
    Wszystkie pisma kobiece są robione w Warszawie i piszą prawie w 100% o tym co jest w stolicy więc zupełnie prywatnie wydaje mi się, że to niezła koncepcja żeby były wreszcie takie magazyny również w innych miastach.

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar anoooch
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez m.marciniak
    Gdzie dokłanie będą następne edycje tego jeszcze nie wiem bo to decyzja wydawcy, a ja jestem tylko pracownikiem :) Ale jakby co to napiszę.

    Wiek jest właściwie obojętny - jeśli osoba jest pełnoletnia to sama podpisuje umowę zlecenie na konkretną sesję, jeśli niepełnoletnia - to podpisują rodzice, a jeśli reprezentowana przez agencję to nasza firma podpisuje umowę z agencją.
    Przepraszam, pomyliłam się. to był kontakt e-mailowy , a nie zgłoszenie :-). na jakiej to zasadzie?
    Teraz będzie Twój czas ! :)

  12. #12
    Sarah2
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez m.marciniak
    To całkiem prawdopodobne :)
    Wszystkie pisma kobiece są robione w Warszawie i piszą prawie w 100% o tym co jest w stolicy więc zupełnie prywatnie wydaje mi się, że to niezła koncepcja żeby były wreszcie takie magazyny również w innych miastach.
    Owszem.. bo w innych regionach Polski też wiele się dzieje, a niestety o tym sie nie mówi. No i miejsca na ładne zdjęcia też są ;)

  13. #13
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez anoooch
    Hmm .. w prawdzie, korzystna propozycja, . i jeszcze jedno ? płatna sesja ? :) w sensie, czy płace coś,jezeli chcę być w czasopiśmie, bo wyzej doczytałam,że zgłoszenie trzeba wysłać,czyli coś na zasadzie castingu ?. Chętnie bym sie wybrała,ale wątpie w to,że wyslane przeze mnie zdjęcia do czegoś mnie doprowadzą., są amatorskieeee ! grrrrr. :(
    Musze zrobić sobie porządne portfolio w kolorze,i zdjęcia sylwetki.
    a kiedy miało by się to odbyć ?
    w pip drogi, do Krakowa. :( wr.
    W każdym miesiącu robimy kilka sesji zdjęciowych. Do numeru wchodzi 4-5 dużych sesji z modą (od 6 do 14 stron) oraz mniejsze np. z makijażami czy fryzurami (2-4 strony na dany temat) więc do tego wszystkiego potrzeba dość sporo modelek. Terminy realizacji sesji są ustalane każdego miesiąca.

    Ja zajmuję się organizacją sesji, w tym między innymi szukam modelek, a zdjęcia osób, które się zgłoszą lub które wyszukam w agencjach, przekazuje szefowej działu moda i ona ze stylistkami wybiera kto pasuje do danej sesji.
    Warunki pracy uzgadniane są indywidualnie - zależnie od sesji.

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar anoooch
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez m.marciniak
    W każdym miesiącu robimy kilka sesji zdjęciowych. Do numeru wchodzi 4-5 dużych sesji z modą (od 6 do 14 stron) oraz mniejsze np. z makijażami czy fryzurami (2-4 strony na dany temat) więc do tego wszystkiego potrzeba dość sporo modelek. Terminy realizacji sesji są ustalane każdego miesiąca.

    Ja zajmuję się organizacją sesji, w tym między innymi szukam modelek, a zdjęcia osób, które się zgłoszą lub które wyszukam w agencjach, przekazuje szefowej działu moda i ona ze stylistkami wybiera kto pasuje do danej sesji.
    Warunki pracy uzgadniane są indywidualnie - zależnie od sesji.
    Stwierdzilam,ze nawet warto byłoby przejechac sie do tego Krakowa ,.
    Czyli zdjęcia mam podeslac Ci na e-miala ? :))
    Teraz będzie Twój czas ! :)

  15. #15
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez anoooch
    Stwierdzilam,ze nawet warto byłoby przejechac sie do tego Krakowa ,.
    Czyli zdjęcia mam podeslac Ci na e-miala ? :))
    Prześlij mi na maila zdjęcia - najlepiej nieduże 600x400 px - bo są potrzebne tylko poglądowo, oraz jakiś kontakt do siebie. Ja to dam szefowej i zobaczymy :)

  16. #16
    Stary wyjadacz Awatar anoooch
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez m.marciniak
    Prześlij mi na maila zdjęcia - najlepiej nieduże 600x400 px - bo są potrzebne tylko poglądowo, oraz jakiś kontakt do siebie. Ja to dam szefowej i zobaczymy :)
    Głownym z moich marzeń jest zostać fotmodelką. Stwierdzilam,ze nie problemem jest dojazd, jezeli chce się coś robić, to jest sie gotowym do poswieceń ;).
    Podrzuce foty, razem z numerem telefonuu !
    Boże, ile bym dała, za bycie w tym czasopiśmie :-).
    Buziakuje,i Pozdrawiam!
    Teraz będzie Twój czas ! :)

  17. #17
    Czy sesja jest płatna (w jedna lub w drugą stronę?) czy coś w stylu "pozowanie za zdjęcia"?
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  18. #18
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez coma
    Czy sesja jest płatna (w jedna lub w drugą stronę?) czy coś w stylu "pozowanie za zdjęcia"?
    To już wszystko uzgadnia się z szefową - bo ze zdjęciami jest różnie.
    Np. jeśli firma, której ciuchy są w sesji, chce później kupić te zdjęcia dla siebie (a to się zdarza) to można zarobić nawet całkiem niezłe pieniądze.
    A czasami robimy jakieś artystyczne rzeczy, zupełnie bez przełożenia komercyjnego np. ciuchy młodych projektantów to wtedy stawka jest inna.
    W każdym razie, przy każdej sesji jest indywidualna umowa gdzie są wszystkie warunki określone.

    No i najważniejsze - dziewczyny - za bycie w czasopiśmie NIGDY, PRZENIGDY się nie płaci. To czasopisma płacą za Waszą pracę, lub umawiają się co otrzymacie w zamian (gdy pracowałam w piśmie z modą młodzieżową to nieraz zamiast honorarium za sesję w gotówce oferowali modelkom fajne ciuchy albo kosmetyki, nawet nieraz do wartości 2000 zł), ale nigdy odwrotnie.
    Gdyby ktokolwiek, kiedykolwiek oferował Wam, że musicie zapłacić za to żeby być jako modelka w gazecie to uciekajcie natychmiast!

  19. #19
    Dziękuję za informacje, wysłąłam zgłoszenie, czekam na odpowiedź :)
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  20. #20
    Sarah2
    Guest
    a ja mam jeszcze jedno pytanie, czy jeżeli jakaś dziewczyna niepasuje do sesji w danym numerze lub w ogóle, to czy zawiadamiacie o tym również? w sensie czy odpisujecie tylko tym, z którymi chcecie współpracować czy wszystkim?

    ja też czekam na odpowiedź :) sądzę, ze udział w Waszej sesji może być fajną przygodą ;)

 

 

Podobne wątki

  1. [KRAKÓW] poszukuję wizażysty/ki do sesji zdjęciowych
    Przez k_kli w dziale Praca i współpraca
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 2008.05.07, 16:13
  2. szukam modelki do sesji dla Playboy'a
    Przez bartekwardziak w dziale Praca i współpraca
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 2007.02.11, 18:53
  3. [pd wlkp] poszukujemy modelki do sesji z samochodem
    Przez MN3k w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 2006.07.24, 16:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •