Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1
    karolajna
    Guest

    warto sobie zawracac głowe?

    ostatnio rozmawiałam z fotgrafem i... o to kilka jego prac.. ocencie sami czy warto sobie zaracac głowe.. po za tym wspominał cos ze fotki robi nikonem d70s

    www.pard.getphoto.net

  2. #2
    karolajna
    Guest
    a i zapomniałam dodać, że mówił, że fotografią zajmuje się od 4 lat

  3. #3
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    55
    Widać, że gość dopiero się uczy, ale jeśli masz czas to moim zdaniem warto spróbować.
    Jaki ma aparat to o tyle obojętne, że tak naprawdę liczy się obiektyw - jeśli mowa o sprzęcie, ale nawet dobry sprzęt nie pomoże jeśli ktoś za grosz nie ma talentu.

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    350
    na pewno ten fotograf nie ejst zbyt doswiadczony... swiadczy o tym jakosc i ilosc zdjec ale zawsze mozesz sie zgodzic... moze jednak wyjdzie cos fajnego =P moze to kwestia modelki a Ty wygladasz na fajna osobe =P

  5. #5
    Wie o co chodzi Awatar keiraa85
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    38
    Posty
    33
    Mi się nawet stronka nie chce otworzyć:/

  6. #6
    Stały bywalec.
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    314
    Strasznie amatorsko, ale próbuj. ;d Tym bardziej, że mną się nie sugeruj co do fot - ja się na tym nie znam. ;p

  7. #7
    karolajna
    Guest
    hmm tylko ze właśnie jak na 4 lata pracy to troche amatorsko .. po za tym udało mi sie znalesc kontakt do dziewczyny z przedostatniej i wczesniejszej fotki .. i własnie mi poweidziała, że to jakis dziwny typek i ze wrazenia z sesji raczej negatywne... po za tym jej sie przedstawił jako Mariusz.. mnie jako Marcin...

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar aNUTKA
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    109
    no jak na 4 lata zajmowania się fotografią- to portfolio niezbyt bogate ...a i fotki mniej niż średnie... ja bym się na to szcerze mówiąc nie pisała- można pracować z amatorami i niejednokrotnie wychodzi z tego coś fajnego - ale ta stronka nie wygląda zachęcająco ...
    :evil:

  9. #9
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    na 4 lata praktyki to coś słabo mu idzie, ale wkońcu jakoś trzeba zaczynać i zawsze spróbowac można

  10. #10
    Pierwsze kroki? Awatar fotocasting
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    220
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    ostatnio rozmawiałam z fotgrafem i... o to kilka jego prac.. ocencie sami czy warto sobie zaracac głowe..
    Obejrzałaś zdjęcia, masz wątpliwości, czyli sama wiesz, że nie warto, i tylko szukasz potwierdzenia - to masz potwierdzenie, nie warto.

    jeśli masz czas to moim zdaniem warto spróbować
    Ale już widać, że to będzie stracony czas, fotograf nie panuje nad niczym - ani kadr, ani światło, ani ustawienie modelki.

    nie ejst zbyt doswiadczony... swiadczy o tym jakosc i ilosc zdjec ale zawsze mozesz sie zgodzic... moze jednak wyjdzie cos fajnego
    Strasznie amatorsko, ale próbuj
    wkońcu jakoś trzeba zaczynać i zawsze spróbowac można
    PO CO ma próbować, aby okazało się, że wyjdą podobne dzieła?
    Trochę się dziwię się, że zadowalają Was takie zdjęcia - ale to dobry znak dla wszystkich posiadaczy aparatów; nie musisz robić zdjęć - wystarczy, że wiesz, gdzie nacisnąć, aby pstryknęło, wrzucisz kilka pstryków do sieci, załatwisz sobie fajny adres (np. [email protected] - domena chyba jest do kupienia :D) a laski lecą :D

    ja bym się na to szcerze mówiąc nie pisała- można pracować z amatorami i niejednokrotnie wychodzi z tego coś fajnego - ale ta stronka nie wygląda zachęcająco ...
    Jak widać czasem doświadczenie się przydaje - lepiej słuchajcie dobrych rad

  11. #11
    karolajna
    Guest
    dzieki wam serdeczne :*

  12. #12
    Pierwsze kroki Awatar AleksandraZ.
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    40
    Posty
    5
    jeśli masz już jakieś swoje portfolio to daruj sobie tego typu zdjęcia, ale jeśli dopiero zaczynasz je tworzyć myślę, że można by spróbować.

  13. #13
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Wrocław/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    a tam zawsze moze sprobowac ajka nie to go zjechac:china man

  14. #14
    Wie o co chodzi Awatar SylwiaGaczorek
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    35
    Posty
    94
    Moim zdaniem zdjecia okropne, wyglada jakby aparat wzial dopiero co do reki. Nie warto tracic czasu.

  15. #15
    Wie o co chodzi Awatar cygan
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    ostatnio rozmawiałam z fotgrafem i... o to kilka jego prac.. ocencie sami czy warto sobie zaracac głowe.. po za tym wspominał cos ze fotki robi nikonem d70s

    www.pard.getphoto.net
    a czy to ważne czym robi? Nie przywiązujcie takiej wagi do sprzętu bo możecie się srogo zawieść, dla mnie wyznacznikiem dobrego fotografa są zawsze jego zdjęcia nawet robione pudełkiem od butów, byle były dobre ;)

  16. #16
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Wiek
    54
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez Karolina :))
    a tam zawsze moze sprobowac ajka nie to go zjechac:china man
    a za co zjechać ???????????????

  17. #17
    Wie o co chodzi Awatar Klaudia.P
    Dołączył
    06.2008
    Wiek
    33
    Posty
    40
    Ja bym go nie przekreślała od razu dlatego, ze fotografuje 4 lata albo przez to, jakim aparatem robi zdjęcia. Nie liczy się marka aparatu, tylko efekt fotek. Ale jeśli Tobie się przedstawił inaczej niż koleżance, to już trochę dziwne....

  18. #18
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Cytat Zamieszczone przez cygan
    a czy to ważne czym robi? Nie przywiązujcie takiej wagi do sprzętu bo możecie się srogo zawieść, dla mnie wyznacznikiem dobrego fotografa są zawsze jego zdjęcia nawet robione pudełkiem od butów, byle były dobre ;)
    Uzytkownicy pentaksow mawiaja, ze Pentax wspolpracuje nawet ze sloikiem po musztardzie. I to niestety jest prawda... ;)
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

 

 

Podobne wątki

  1. Jak nie przejść nawet pierwszego etapu?
    Przez Robert w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni post / autor: 2015.08.01, 22:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •