Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 114
  1. #41
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Cytat Zamieszczone przez Afrodyta
    Nie wiem czemu ma służyc to obrzucanie się błotem !
    Dokładnie, popieram! Przecież to jest wogóle płaskie i nie na miejscu! I jestem za zakończeniem tej dyskusji niczego mądrego i ambitnego tu raczej nie przeczytamy.Prędzej "plucie jadem"
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  2. #42
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    39
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez Grazioso
    Wiesz Afrodyto /piękne_imię/- ja właśnie rozmawiałem z uczestniczkami. One doświadczyły dużo, zwłaszcza utraty złudzeń. I proste skojarzenie - "jeśli tak wygląda cały ten "fotomodeling" to one bardzo przepraszają, ale nie chcą się w to bawić."

    To może niech one tu zabłysną , bez urazy ale rozmawiałam ,powiedziały ,nie powiedziały , jesli było im tak zle to zapraszam na forum a adwokatowi już podziękujemy .

  3. #43
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez Afrodyta
    To może niech one tu zabłysną , bez urazy ale rozmawiałam ,powiedziały ,nie powiedziały , jesli było im tak zle to zapraszam na forum a adwokatowi już podziękujemy .
    One nie będą się bawić w słowne przepychanki, wystarczyło im "wrażeń" na KAŻDYM etapie konkursu. Niektóre z wypowiedzi są na tym forum :-) Szanowne Panie Researcherki :-)

    O tym, czy i kiedy zrezygnuję nie wy panienki będziecie decydować, za to grecki ;-) chór specjalistek od kryzysowego PiaRu - jak widzę - rośnie.

    Pokażcie zdjęcia reklamowe, edytoriale, kampanie, billboardy

    Pokażcie publikacje a nie fotki_z wakacji
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.
    - anonimowe

  4. #44
    Wie o co chodzi Awatar wisienka
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    35
    Posty
    54

    Foto Models Poland

    Cytat Zamieszczone przez Grazioso
    ooo - kolejna specjalistka od PiaRu /fachowo nazywa się ón wirusowy/

    nie muszę się chwalić i nikomu nic udowadniać - w przeciwieństwie do Was dziewczynki

    POKAŻCIE PUBLIKACJE a nie fotki_z_wakacji

    pochwalcie sie listą klientów reklam, zleceniodawcami edytoriali /a okładki Cosmo w szczególności ;) /a nie "listą_sponsorów"

    Wracając do tematu tych "co_im_sie_tak_spodobało_na_wyborach"

    Nieświadomym a naiwnym wyjaśniać będę p o w o l i

    Powód pierwszy,nie ostatni:

    Ponowny udział uczestniczek z lat ubiegłych baaaaardzo ułatwia pracę realizatorom przedsięwzięcia (tak samo jak udział panienek na_co_dzień pracujących w agencji "wybory" organizującej). Wszyscy się świetnie znają, "weteranek" nie trzeba uczyć chodzenia, obrotów i całej tej reszty, potrafią ładnie pozować do zdjęć.

    Tylko że nie każda dziewczyna chce być tylko tłem dla tych z góry przeznaczonych do szarf i korony

    Znam Morelusię osobiście i wiem, że już w nie jednym czasopiśmie mogliśmy ją zobaczyc.
    Wiele osiągnęła, a dziewczyny, które ją znają wiedzą, że ona wcale nie musi tego udawadniac. Nikomu a przede wszystkim takim SPECJALISTOM. :devil: :devil: :devil:
    Jeśli chodzi o naukę ,,świeżynek" to przecież co roku one są i nie ma problemu z nauczaniem chodzenia itp.
    A dziewczyny pracujące w agencji nie mają nic wspólnego z szarfami - jeżeli któraś coś zdobywa to w wyniku głosowania jurorów a nie ze względu na ,,sponsorów'', Panie Znawco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jak sie nie znasz to sie nie odzywaj!!!!!!!!

  5. #45
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Cytat Zamieszczone przez Grazioso
    One nie będą się bawić w słowne przepychanki, wystarczyło im "wrażeń" na KAŻDYM etapie konkursu. [/B]
    Ohh jejj jakie one biedne nieszczęśliwe!! Miały wakacje w pięknym Pałacu z piękną okolicą aż za serce łapało, poleciały do Tunezji mieszkały w hotelu ***** gwiazdkowym jeździły na wielbłądach, qadach , poznały panią Pacułę, Liroya i wiele innych świetnych osób... ale one są "biedne"...no fatycznie.... większość dziewczyn marzy żeby być tak "biedne" jak one. Tyle przeżyły pięknych chwil i jeszcze narzekają.
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  6. #46
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    39
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez Grazioso
    One nie będą się bawić w słowne przepychanki, wystarczyło im "wrażeń" na KAŻDYM etapie konkursu. Niektóre z wypowiedzi są na tym forum :-) Szanowne Panie Researcherki :-)

    O tym, czy i kiedy zrezygnuję nie wy panienki będziecie decydować, za to grecki ;-) chór specjalistek od kryzysowego PiaRu - jak widzę - rośnie.

    Pokażcie zdjęcia reklamowe, edytoriale, kampanie, billboardy

    Pokażcie publikacje a nie fotki_z wakacji

    nie rozumiem twej irytacji , nie powiedziałam nic obrazliwego po tym zebys wypowiadała sie wyłącznie w swojm imieniu .
    Ps. radze delikatniej dobierac słowa i staraj sie nie obrażać ludzi .
    w ten sposób niczego nie osiągniesz .

  7. #47
    Wie o co chodzi Awatar wisienka
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    35
    Posty
    54

    Maxima Models i Foto Models Poland

    Monika- masz całkowitą rację:) Stoję po Twojej stronie i swego stanowiska nie zmienię.
    Te chamy i prostaki niech się pozamykają wreszcie, bo i tak nic nie zyskają swoją arogancją!!:mad:
    Dziewczyny doskonale wiedzą, na co idą-a pózniej w większości są zadowolone, tak jak Morelusia.
    Foto Models Poland jest prawym konkursem, a jeśli chodzi o edytoriale, bilboardy itp., to Joasia Paszko na bilboardach gościła 3 razy.
    Wielu obecnie znanym polskim gwiazdom, to właśnie Maxima otworzyła furtkę do sławy!!!:happy:
    Maximę polecam WSZYSTKIM dziewczętom i zawsze za nią będę stac murem!:p

  8. #48
    Banned
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    warszawa
    Posty
    5

    Konkurs Maxima-Models

    Nie rozumiem tej całej paplaniny na temat konkursu Maxima-Models,brałam udział w castingu i byłam w Egipcie.Piękne i niezapomniane przeżycie,które można było zobaczyć w Polsacie.Najciekawsze,że wypowiadaja się jacyś "niedokołysani faceci"którzy tam nie byli a mają najwięcej do powiedzenia."Traume"może miały te dziewczyny, które uważały się za "pempek świata" a które niczego nie osiągneły albo zostały usunięte za niestosowne zachowanie.Nie osiągnełam sukcesu na miarę np.Ilony Felicjanskiej ale dzięki temu konkursowi "zaiatniałam" i zdobyłam spore doświadczenie,biorę udział m.in. w wielu pokazach mody, spotkałam wiele fajnych dziewczyn . Też miałam wiele wątpliwości a i rodzice nie za bardzo chcieli się zgodzić ale postawiłam na swoim i wcale tego nie załuje.Przeżyłam wspaniałą egzotyczną przygodę.Wasze("chore") opinie zaczerpnięte są jedynie ze słyszenia,przepytajcie się innych dziewcząt,które brały udział w konkursie a najlepiej same wezcie udział (jesli się zakwalifikujecie)...

  9. #49
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez wisienka
    Wielu obecnie znanym polskim gwiazdom, to właśnie Maxima otworzyła furtkę do sławy!!!:happy:
    Maximę polecam WSZYSTKIM dziewczętom i zawsze za nią będę stac murem!:p
    To dlaczego nie ma, ani słowa o tych sukcesach na stronie Maximy, tylko jakieś bzdety??

    Cytat Zamieszczone przez barbi
    Nie osiągnełam sukcesu na miarę np.Ilony Felicjanskiej ale dzięki temu konkursowi "zaiatniałam" i zdobyłam spore doświadczenie,biorę udział m.in. w wielu pokazach mody, spotkałam wiele fajnych dziewczyn .
    No to w końcu kto te sukcesy osiąga, bo jakoś ciężko do nich dotrzeć :/ Ględzicie, chwalicie, ale w końcu któraś by mogła coś konkretnego napisać poza hasłami..
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  10. #50
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    A co to znaczy "niedokołysani faceci"??
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  11. #51
    Banned
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    27
    No cóż forum ma to do siebie ze można założyć sobie kilka nazw i wypowiadać się stwarzając wrażenie ze to kilka osób. Niestety nie każdy jest tak naiwny i głupi zeby uwierzyć we wspaniałe wyniki tej agencji poparte tekstami zainteresowanej osoby. Wnioski nasuwają się same Dziewczyny uczestniczące w konkursie mowią ze nigdy nie chcą mieć już nic wspolnego z ta agencja i nie dziwię się po rozmowie z nimi. Jeśli jest ktoś chce dowiedzieć się więcej szczegółów na temat konkursu i zasad na jakich jest organizowany oraz jak wyglądają relacje sponsorzy i wyniki na finale moze do mnie napisać @

  12. #52
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Panie Przemku jakim prawem usiłuje pan oczernić agencje gdy robi Pan zdjęcia na takim poziomie? http://www.cho.vectranet.pl/~plipski...20copy-czb.jpg
    także niech Pan o "bzdetach" lepiej nic nie mówi
    Maryśka czy mi się wydaje czy podważasz werdykt jury? I niestety nie masz racji bo większość dziewczyn zgłosiło się ponownie... czyżby to oznaczało że było im źle? NIe sądze...
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  13. #53
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez Monika8889
    Panie Przemku jakim prawem usiłuje pan oczernić agencje
    Po pierwsze, drogie dziecko, w żadnym miejscu nie oczerniałem agencji. Zadałem tylko konkretne pytania odnośnie sukcesów, o których trąbisz. Nic więcej.

    Cytat Zamieszczone przez Monika8889
    gdy robi Pan zdjęcia na takim poziomie? http://www.cho.vectranet.pl/~plipski...20copy-czb.jpg
    Bo mi sie to zdjęcie podoba i pokazuje moje wcześniejsze próby. A robię też zdjęcia takie:
    http://www.cho.vectranet.pl/~plipski.../wIMG_6131.jpg

    i takie
    http://www.cho.vectranet.pl/~plipski.../wIMG_4567.jpg

    albo takie
    http://www.cho.vectranet.pl/~plipski.../wIMG_0355.jpg

    lub takie
    http://www.cho.vectranet.pl/~plipski...4-2%20copy.jpg

    Bo mam taki kaprys i mogę..., ja nie jestem renomowaną agencją z wieloletnimi tradycjami i konkursem. Mogę sobie pozwolić także na bzdety...

    Cytat Zamieszczone przez Monika8889
    także niech Pan o "bzdetach" lepiej nic nie mówi
    I mogę pisać o bzdetach, bo taka agencja nie powinna chwalić się kalendarzykami jako osiągnięciami, chyba ze to Pirelli...
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  14. #54
    Banned
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    warszawa
    Posty
    5

    Maxima Models

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Lipski
    A co to znaczy "niedokołysani faceci"??
    a no tacy..."Chodziłem do niejednej szkoły:) Z wykształcenia jestem inżynierem elektronikiem, ale też technikiem mechanizacji rolnictwa, rolnikiem mechanizatorem hehe i ... i właściwie, to już wszystko, no w sumie mogę się jeszcze uważać za elektryka:))))"....i chyba za zboczeńca czytając o Tobie na Twojej stronie..."W fotografii najbardziej pociągającym dla mnie tematem są kobiety, najchętniej kobiety skromnie ubrane (czyli skąpo ubrane;), a jeszcze lepiej odziane tylko w swą urodę,..."Pochodzisz z jakiej prowincjonalnej miejscowości i myślisz,że jak wyemigrowałeś do Irlandii to już jesteś "europejczykiem" Właśnie dlatego że pociągają Cię kobiety nie powinieneś zajmować się fotografią.Zajmij się uprawianiem roli albo mechanizacją rolnictwa..."W domu i zagrodzie.

  15. #55
    A robię też zdjęcia takie:
    http://www.cho.vectranet.pl/~plipski.../wIMG_6131.jpg

    i takie
    http://www.cho.vectranet.pl/~plipski.../wIMG_4567.jpg

    albo takie
    http://www.cho.vectranet.pl/~plipski.../wIMG_0355.jpg

    lub takie
    http://www.cho.vectranet.pl/~plipski...4-2%20copy.jpg


    A to, to niby co to ma byc:questionm :questionm :questionm :questionm :questionm :questionm :questionm :questionm :questionm :questionm

    To są jakieś dziewczyny spod nie wiadomo czego :questionm
    Bo raczej nie modelki, ani tym bardziej nie fotomodelki- tłuszcz wylewa się z nich hektolitrami!!!!!!!!:bohoo: Małe to, nisko zawieszone...
    Na pastwisko! Krowy pasc!!!!:eek: A nie przed obiektyw się takie coś jeszcze wybiera!!!
    A co do tego Wróbelka-Elemelka, to suuuuuper fota- najlepsza fotomodelka!;) Dobry wybór:D

  16. #56
    Wie o co chodzi Awatar Madziulak
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Zielonka
    Wiek
    35
    Posty
    88
    hahahahahahahh
    Ja też umiem zrobić takie zdjęcia. I mam lepsze modelki ;)

    Brałam udział w konkursie i nie uważam żebyś miała sie czego obawiać. Myślę, że warto, bo na pewno niczego nie tracisz, a możesz zyskać.
    Dziewczyny z konkursu można podziwiać na okładach, bo sama widziałam.
    Szkoda tylko, że tak bardzo wypowiadają się osoby, ktore nie brały w tym udziału. Ja byłam w Tunezji i nie spotkało mnie nic niemiłego.
    pzdr serdecznie
    Magda Guz

  17. #57

    Zdjęcia... ach te przepiękne zdjęcia..... Elemelka, oczywiście!!!

    Jeżeli Pan, Panie Fachowcu, robi takie "wspaniałe" zdjęcia dziewczętom, to boję się pomyślec, gdzie te foty trafiają- bo nie sądzę, aby jakieś bardziej szanujące się wydawnictwo zechciało je obejrzec, a co dopiero zamieścic w którymś swoim czasopiśmie....:happy:
    Magda, faktycznie- nasze modelki, w porównaniu do modelek Pana Specjalisty, to jak Niebo i Ziemia......:crunk:

  18. #58
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez MORELUSIA
    To są jakieś dziewczyny spod nie wiadomo czego :questionm
    Bo raczej nie modelki, ani tym bardziej nie fotomodelki- tłuszcz wylewa się z nich hektolitrami!!!!!!!!:bohoo: Małe to, nisko zawieszone...
    176 cm to nie jest małe, ale mniejsza z tym. Za ten post przysługuje ban, przynajmniej czasowy.
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  19. #59
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez barbi
    Właśnie dlatego że pociągają Cię kobiety nie powinieneś zajmować się fotografią.
    Widzisz dziecko, fotografia to nie tylko dla pedałów zajęcie...
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  20. #60
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    36
    Posty
    13
    Oj, Przemku- niegrzeczny z Ciebie chłopczyk!!!:happy:
    Będzie lanie na kolanie!!!:) :) :) :)
    Ludzie, dajcie spokój z tymi kłótniami: Ty, Przemku zajmij się zdjęciami, a dziewczyny do nauki!!!:evil: Ale już:exclamati :exclamati :exclamati :exclamati

 

 

Podobne wątki

  1. Wybieramy najlepszą agencję!
    Przez sssecret w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 198
    Ostatni post / autor: 2011.01.12, 23:25
  2. Maxima Models
    Przez anka w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 2011.01.06, 20:57
  3. NEW MODELs from abroad for the next showrooms
    Przez fpintomgnt w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.12.23, 12:27
  4. Maxima models
    Przez paulinasmyk w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 2007.11.18, 21:03
  5. Które są a które nie?
    Przez Margaretka w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 2007.08.24, 12:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •