Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 101 do 114 z 114
  1. #101
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez wisienka
    No właśnie widac, że robisz to, co lubisz, bo całą dobę siedzisz przy kompie i zajmujesz się takimi bzdetami, jak wykłócanie się na forum z dziewczynami.
    A coś w temacie wątku masz do dodania??

    Cytat Zamieszczone przez wisienka
    No i, oczywiście, zdobyłeś to, czego tak bardzo pragnąłeś- wyjechałeś na emigrację do Irlandii za chlebem...
    Na pewno nie za chlebem:))) Już pomijając podłą jakość tutejszego chleba:)

    Cytat Zamieszczone przez wisienka
    Gdybyś faktycznie był człowiekiem spełnionym- zostałbyś w Ojczyznie i prowadziłbyś rewelacyjnie prosperującą firmę:exclaim:
    Skoro uważasz, że największe szczęście i sukces dla człowieka, to dobrze prosperująca firma, to strasznie prymitywna i ograniczona jesteś... Wyrazy współczucia i powodzenia w pogoni za "sukcesami".

    Cytat Zamieszczone przez wisienka
    No i jeszcze wygląd "cioty"- to również niepodważalny sukces......:exclamati
    Przynajmniej mam wogóle jakiś wygląd "modelko" bez imienia i nazwiska :P
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  2. #102
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Barbi - ban. Za "ciote".
    Bardzo groźny admin...

  3. #103
    Chciałabym skomentować niektóre wypowiedzi, ale nie będę popadała w dysksuję.
    Powiem tylko tyle dziewczynom- wszystko! Każdy konkurs, agencja, fotograf, modelka... Każdy! Ma jakieś braki, niedociągnięcia...
    Nie ma sensu, żebyscie tak bulwersowały się kiedy ktoś zwyczajnie pyta o coś czego nie widzi, bądź też nie wie. Zachowałyście się strasznie dziecinnie.

    A najbardziej spodobał mi się fragment, gdzie moniczka mowi:
    "zachowujecie się jak stado rozżalonych wilków"
    Hahahaha <dobre> <ok> :D:D:D:D

    Piękny epitet xD

    ---------------------------------koniec zwracania uwagi.

    Maxima? Jest wiele podzielonych opinii. Jednak zdecydowanie więcej jest krytyki. Nie piszcie mi tutaj, że dziewczyny tak piszą bo są zawiedzione, że ich nie przyjęto, bo choćby SPP również nie przyjmuje przecież wszystkich dziewcząt. Prowadzi ostrą selekcję, a jednak przejrzyjcie sobie wątki o tej agencji.
    Można? Widocznie tak.
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  4. #104
    Pierwsze kroki Awatar paolunia30
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Niebo
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez NataluSska
    Chciałabym skomentować niektóre wypowiedzi, ale nie będę popadała w dysksuję.
    Powiem tylko tyle dziewczynom- wszystko! Każdy konkurs, agencja, fotograf, modelka... Każdy! Ma jakieś braki, niedociągnięcia...
    Nie ma sensu, żebyscie tak bulwersowały się kiedy ktoś zwyczajnie pyta o coś czego nie widzi, bądź też nie wie. Zachowałyście się strasznie dziecinnie.

    A najbardziej spodobał mi się fragment, gdzie moniczka mowi:
    "zachowujecie się jak stado rozżalonych wilków"
    Hahahaha <dobre> <ok> :D:D:D:D

    Piękny epitet xD

    ---------------------------------koniec zwracania uwagi.

    Maxima? Jest wiele podzielonych opinii. Jednak zdecydowanie więcej jest krytyki. Nie piszcie mi tutaj, że dziewczyny tak piszą bo są zawiedzione, że ich nie przyjęto, bo choćby SPP również nie przyjmuje przecież wszystkich dziewcząt. Prowadzi ostrą selekcję, a jednak przejrzyjcie sobie wątki o tej agencji.
    Można? Widocznie tak.
    Jak nie chcesz popadać w dyskusję to nie komentuj:confused: Nie wiem co chcesz wnieść do tej rozmowy bo nic mądrego tu nie napisałaś:confused: przynajmniej ona potrafi używać epitetów bo Ty to chyba nic nie potrafisz.:) Więcej krytyki??? :happy: :happy: Tak jak jedna czy druga rozżalona mądrala pozakłada 7 kont i sie podpisuje pyza,marysia,basia czy stasia ... wiesz co...:swirl: :swirl: tak to sobie można :bomb: tutaj przynajmniej są dziewczyny które mają własne zdjęcia i każdy wie kim są a nie ukryte pod pseudonimami :swirl: gdyby te biedne nieszczęśliwe to byly konkretne osoby potrafiące się przedstawić to jeszcze jakoś to można zaliczyć do opinii,a resztę takich "anonimów"ja osobiście traktuję jak SPAM :):guns: :guns:

  5. #105
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez paolunia30
    tutaj przynajmniej są dziewczyny które mają własne zdjęcia i każdy wie kim są a nie ukryte pod pseudonimami :swirl: gdyby te biedne nieszczęśliwe to byly konkretne osoby potrafiące się przedstawić to jeszcze jakoś to można zaliczyć do opinii,a resztę takich "anonimów"ja osobiście traktuję jak SPAM :):guns: :guns:
    Hmmm, to samo sie tyczy zażartych obrończyń. Anionimowe osoby ukryte pod pseudonimami... Rozumiem że je też traktujesz jako spam.
    Druga sprawa w tym wątku jakoś nie było zbytnio rozżalonych dziewczyn. Zadanych zostało kilka pytań i poproszono o wyjaśnienie kilku wątpliwości, grzecznie i bez oczerniania, a w odpowiedzi można było zostać jedynie obrażonym. Co powiesz na takie zachowanie "modelek"?
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  6. #106
    Pierwsze kroki Awatar paolunia30
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Niebo
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Lipski
    Hmmm, to samo sie tyczy zażartych obrończyń. Anionimowe osoby ukryte pod pseudonimami... Rozumiem że je też traktujesz jako spam.
    Druga sprawa w tym wątku jakoś nie było zbytnio rozżalonych dziewczyn. Zadanych zostało kilka pytań i poproszono o wyjaśnienie kilku wątpliwości, grzecznie i bez oczerniania, a w odpowiedzi można było zostać jedynie obrażonym. Co powiesz na takie zachowanie "modelek"?
    Widziałam wiele zdjęć modelek z Maximy także nie ma co się ich czepiać:guns: to że bronią agencji dzięki której mają wiele pięknych sesji , wspomnień jest dla mnie normalne.:teeth: Nie wszystkie są anonimami bo jest tu kilka które mają zdjęcia i wiadomo kim są.Z tego co ja tu widzę to jedna z nich poprosiła grzecznie o zakończenie rozmowy:guns: :guns: :) skoro do ludzi to nie dociera trudno się dziwić że tracą cierpliwość:guns: ja też powoli zaczynam tracić :bohoo: bo po ludzku jak się mówi żeby nie ciągnąć tej dyskusji i nie doszukiwać się jakiś głupot:ouch: to jakoś wszystkim ciężko zrozumieć.:confused:

  7. #107
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez paolunia30
    Widziałam wiele zdjęć modelek z Maximy także nie ma co się ich czepiać
    Ja widziałem wiele zdjęć modelek z tego forum i co z tego?? Chodzi o konkretne osoby piszące w tym wątku, a te są jak najbardziej anonimowe.

    Cytat Zamieszczone przez paolunia30
    to że bronią agencji dzięki której mają wiele pięknych sesji , wspomnień jest dla mnie normalne
    Oczywiście, że normalne i bardzo szlachetne z ich strony, ale styl w jakim to robią już nie jest taki chwalebny i szlachetny.

    Cytat Zamieszczone przez paolunia30
    Nie wszystkie są anonimami bo jest tu kilka które mają zdjęcia i wiadomo kim są.
    Te najbardziej agresywne są anonimami. Co wcale nie dziwi...

    Cytat Zamieszczone przez paolunia30
    Z tego co ja tu widzę to jedna z nich poprosiła grzecznie o zakończenie rozmowy:guns: :guns: :) skoro do ludzi to nie dociera trudno się dziwić że tracą cierpliwość:guns:
    Tylko jej koleżanki tego nie rozumieją. Druga sprawa, to wątek dotyczy agencji Maxima Models, jest w dziale odpowiednim do tego wątku. Zadanych zostało kilka pytań, poproszono grzecznie o wyjaśnienie kilku wątpliwości. Nikt nie oczerniał, ani nie obrażał (a na pewne nie ja) agencji Maxima Models. Jakie odpowiedzi padły, to chyba sama wiesz i jak rozumiem nie masz do nich zastrzeżeń. Tłumaczenie brakiem cierpliwości jest niepoważne, bo nie było nic co by wymagało wielkiej cierpliwości...


    Cytat Zamieszczone przez paolunia30
    ja też powoli zaczynam tracić :bohoo: bo po ludzku jak się mówi żeby nie ciągnąć tej dyskusji i nie doszukiwać się jakiś głupot:ouch: to jakoś wszystkim ciężko zrozumieć.:confused:
    Nikt się głupot nie doszukuje. Graziosso zapytał o wymierne sukcesy modelek z agencji Maxima Models, ja pytam o poważniejsze sukcesy samej agencji, bo te na stronie mnie nie przekonują i co w odpowiedzi?? Wyzwiska, czepianie się zdjęć i osób pytających, nic więcej. Żadnych konkretów, tylko ataki... Rozumiem, że taki styl dyskusji jaki prowadzą modelki z Maxima Models (o ile to faktycznie modelki) Tobie odpowiada ??
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  8. #108
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    5
    Uważam że nie można nikogo obrażać a przede wszystkim Przemcia bogu ducha winnego. To że pojechał do Irlandi za chlebem to nie on jeden i ostatni. Widocznie tu mu nie wyszło - a zdjęcia właśnie robi dobre. :sad: A Wy pseudomodelki zajmijcie się nauką a nie głupotami i wyzwiskami, żeby Maxima wiedziała jakie chamskie ma obrończynie to by się do was nie przyznaławała. W każdym konkursie jest różnie - są wygrane i przegrane te ostatnie będa pluć na wszystkich i wszystko nawet na najbliższe koleżanki z konkursu. A jeszcze nie dawno chodziły za rączkę i były najlepszymi przyjaciółkami -zazdrość i zawiść jest okropna. :guns: Normalne dziewczyny traktują taki konkurs i możliwośc wyjazdu do egzotycznego kraju oraz spędzenie tam w dobrych warunkach tygodniowego pobytu jako wspaniałą przygodę , na którą może ich byłoby nie stać. A ambicje mają inne - skończyć studia i mieć ciekawą pracę.Jeśli chodzi o te anonimowe modelki takie jak Marysia czy jak ją tam inaczej zwią moje zdanie jest takie: że Marysi ktoś obiecał wygraną (może sponsor może organizator) a ona dała i w zamian nic nie otrzymała ani nie wygrała.No można się wkurzyć nie dziwię się jej - moja rada na przyszłość Marysiu spisz umowę bo co na papierze to na papierze a nie na gębę. Mnie konkursy osobiście nie interesują - ale na taki darmowy tydzień w egoztyce z dobrymi koleżanki chętnie bym pojechała.:) :) :)

  9. #109
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez margarita
    Jeśli chodzi o te anonimowe modelki takie jak Marysia czy jak ją tam inaczej zwią
    Margarita, zwą ją margarita - kolejna anonimowa modelka...
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  10. #110
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    5
    Drogi Przemciu nie modelka tylko inna branża - czytaj uważniej

    Pozdrawiam Cię gorąco:) :)

  11. #111
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez margarita
    Drogi Przemciu nie modelka tylko inna branża - czytaj uważniej
    Pozdrawiam Cię gorąco:) :)
    Nie zmienia to faktu, że anonimowa...
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  12. #112
    Wie o co chodzi Awatar wisienka
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    35
    Posty
    54
    Oj, mniejsza o większosc...:happy: :exclaim: :exclamati :exclaim: :exclamati

  13. #113
    Cytat Zamieszczone przez paolunia30
    Jak nie chcesz popadać w dyskusję to nie komentuj:confused: Nie wiem co chcesz wnieść do tej rozmowy bo nic mądrego tu nie napisałaś:confused: przynajmniej ona potrafi używać epitetów bo Ty to chyba nic nie potrafisz.:) Więcej krytyki??? :happy: :happy: Tak jak jedna czy druga rozżalona mądrala pozakłada 7 kont i sie podpisuje pyza,marysia,basia czy stasia ... wiesz co...:swirl: :swirl: tak to sobie można :bomb: tutaj przynajmniej są dziewczyny które mają własne zdjęcia i każdy wie kim są a nie ukryte pod pseudonimami :swirl: gdyby te biedne nieszczęśliwe to byly konkretne osoby potrafiące się przedstawić to jeszcze jakoś to można zaliczyć do opinii,a resztę takich "anonimów"ja osobiście traktuję jak SPAM :):guns: :guns:

    Po 1. nie mam 10 kont :D Niegdyś miałam jeszcze konto- moje pierwsze, z którego korzystałam bodajże pół roku, a w październiku 2007 roku założyłam to konto, z którego korzystam do dziś. Nie wiem skad Ci to przyszlo do głowy panienko, ze mam wiecej :| byc moze z wlasnego doswiadczenia. Nie wnikam.
    Również mam swoje zdjęcia, swoje udziały w pokazach i różnych imprezach. Nie będę dyskutowała z Tobą w tej kwestii. Nie mam potrzeby niczego nikomu udowadniac, tym bardziej Tobie :> Poza tym ja Twoich zdjęć również nie widzialam.

    Po 2. Radziłabym się dopytać co to SPAM:>

    Po 3. Ty do rozmowy równiez nic ciekawego nie wnioslas;D
    A i chcialam Cie uswiadomic ze forum dyskusyjne polega na tym by wyrazac swoja opinie i dzielic sie nia z osobami, ktore maja pewne braki w swojej wiedzy na coniektore tematy, czyli praktycznie rzecz biorac m.in. dla takich dziewczyn jak Ty.

    Po 4. Prosilabym Cię Robercie abyś zamknął już ten wątek, ponieważ nic mądrego juz raczej nie przeczytamy, a raczej jeszcze gorsze rzeczy.
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  14. #114
    Pierwsze kroki Awatar paolunia30
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Niebo
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez NataluSska
    Po 1. nie mam 10 kont :D Niegdyś miałam jeszcze konto- moje pierwsze, z którego korzystałam bodajże pół roku, a w październiku 2007 roku założyłam to konto, z którego korzystam do dziś. Nie wiem skad Ci to przyszlo do głowy panienko, ze mam wiecej :| byc moze z wlasnego doswiadczenia. Nie wnikam.
    Również mam swoje zdjęcia, swoje udziały w pokazach i różnych imprezach. Nie będę dyskutowała z Tobą w tej kwestii. Nie mam potrzeby niczego nikomu udowadniac, tym bardziej Tobie :> Poza tym ja Twoich zdjęć również nie widzialam.

    Po 2. Radziłabym się dopytać co to SPAM:>

    Po 3. Ty do rozmowy równiez nic ciekawego nie wnioslas;D
    A i chcialam Cie uswiadomic ze forum dyskusyjne polega na tym by wyrazac swoja opinie i dzielic sie nia z osobami, ktore maja pewne braki w swojej wiedzy na coniektore tematy, czyli praktycznie rzecz biorac m.in. dla takich dziewczyn jak Ty. .


    Heh:confused: Nie wiem co ty mówisz wogóle do mnie:glasses: czy ja mowilam o tobie?:glasses: stwierdzilas ze na forach jest wiecej krytyk wiec to podsumowalam-krytyke pisze predzej 1 osoba ktora pozakladala 10 kont.Nie mowilam tez o twoich zdjeciach:confused:Wogóle o Tobie nie mówiłam.Czyżbyś miała coś na sumieniu?:question: A nie wiem jak Ty ale Spam to ja kasuje i nie zwracam na niego uwagi-tak samo jak na anonimowe żale:swirl:

    Cytat Zamieszczone przez NataluSska
    Po 4. Prosilabym Cię Robercie abyś zamknął już ten wątek, ponieważ nic mądrego juz raczej nie przeczytamy, a raczej jeszcze gorsze rzeczy.
    w jednym się zgadzamy.Zamknijcie tą chorą dyskusję.:guns:

 

 

Podobne wątki

  1. Wybieramy najlepszą agencję!
    Przez sssecret w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 198
    Ostatni post / autor: 2011.01.12, 23:25
  2. Maxima Models
    Przez anka w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 2011.01.06, 20:57
  3. NEW MODELs from abroad for the next showrooms
    Przez fpintomgnt w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.12.23, 12:27
  4. Maxima models
    Przez paulinasmyk w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 2007.11.18, 21:03
  5. Które są a które nie?
    Przez Margaretka w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 2007.08.24, 12:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •