Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24

Wątek: help

Mieszany widok

karolajna
    Guest

help

Witam. Mam pewien problem. Ostatnio wysłałam zgloszenie do D'vision i mi odpowiedzieli ze musze koniecznie do nich przyjechac, żeby się pokazać. Z tym, że do Warszawy a ja jestem z Białegostoku, czyli mam kawałek drogi. Powiedziałam o tym wstępnie mamie, ale ona mówi, żebym sobie to wybiła z głowy bo ona nigdzie nie jedzie. Tata jest w Szkocji wiec nie ma co na niego liczyć. Po za tym już wczesniej miałam propozycje od hook'a, ale mam powiedziała, że mam dać sobie spokoj. Nie wiem czemu tak się zachowuje... moze we mnie nie wierzy ..
    Macie może jakąłś rade, żeby ją przekonać?

cherry blossom girl Awatar ewaula
    Miałam identyczny problem, jestem z leszna i podróż do d'vision wydawala sie byc wileka wyprawa...a jak sobie przypomne szukanie tej siedziby w ogole..straszne. ale warto bylo. a co do mamy - musisz z nia jeszcze raz porozmawiac, uswiadomic, ze to jedna z najlepszych agencji w polsce. powodzenia!

karolajna
    Guest
    no probuje, ale moja mama jest jakas strasznie staroswiecka i ona nieprzyjmuje tego ogolnie do wiadomosci.

karolajna
    Guest
    nie macie zadnych sprawdzonych sposobow na rodzicow??

cherry blossom girl Awatar ewaula
    Trudno powiedziec - co mama to inny przypadek.

Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    mysle, ze powinnas ja przekonac, ze to dla Ciebie wazne... powinnas ja uswiadomic o co w tym chodzi... wspomnij rowniez o tym, ze dzieki temu mozesz zarobic... powiedz tez, ze skoro zapraszaja Cie najlepsze agencje w Polsce to znaczy, ze masz w sobie potencjal i szkoda byloby go zmarnowac...

Wie o co chodzi Awatar Klaudia.P
    Ja Ci powiem tak - cały czas mam jakieś propozycje , to z Warszawy , to z Poznania, to z Łodzi - i wielu innych miast. Niestety na większość z nich nie jeżdżę. Też mam daleko do Warszawy i na własnej skórze wiem jaki to jest wydatek jechać na koniec Polski. I takich pokrzywdzonych jak my jest więcej , zaręczam Ci. A mama jak to mama , jak się uprze to koniec. Musisz ją zrozumieć, taki nieplanowany, nagły wypad to duży problem w jej oczach i oczywiście wydatek. Możesz też próbować ją przekonać - może jednak się zgodzi ;) Ja niestety wiem co czujesz :(

terrorystka. Awatar LunQaaa
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    nie macie zadnych sprawdzonych sposobow na rodzicow??
    Ja musiałam rok udowadniać jak ważny jest dla mnie modeling.
    Byłam w tej samej sytuacji.

... "Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym

Stary wyjadacz Awatar Silence
    Mam ten sam problem :/. Może spróbuj ją przekupić :P
    moralne szambo.

karolajna
    Guest
    Silence przekupic? haha raczej nie :)

Anulak 100 wielkie dzieki ...!! :*

mysle, ze chyba wybiore sie do Warszawy i jednego dnia postaram sie byc w d'vision i avant :)

Banned
    możesz odwiedzić każdą ,tylko kwestia czasu czy wszędzie przyjdziesz punktualnie :)

REGGAE play. Awatar Karolina :))
    powodzenia i gratki :);)

karolajna
    Guest
    1 or 2 lipca jade do division . ha! ;d siwadectwo niezłe, narazie nic nie przeskrobałam . oł je

Uprawnienia umieszczania postów