Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 366
  1. #41
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    35
    Posty
    3
    Ja byłam na castingu w Kielcach 8 maja. Było ok. 300 dziewczyn i się dostałam dalej!! :happy: Teraz trzymam kciuki za dziewczyny, które biorą udział w castingach w innych miastach. :) Życzę powodzenia!
    P.S. Komisja nie taka straszna

  2. #42
    Stary wyjadacz Awatar palinka
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Rzeszów :)
    Wiek
    33
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez windzia
    Ja byłam na castingu w Kielcach 8 maja. Było ok. 300 dziewczyn i się dostałam dalej!! :happy: Teraz trzymam kciuki za dziewczyny, które biorą udział w castingach w innych miastach. :) Życzę powodzenia!
    P.S. Komisja nie taka straszna
    Oooo gratuluje :) A jak długo to trwało? :) I w ogole to był taki zwykly casting.. czy jak to wygladalo? :D

  3. #43
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    36
    Posty
    22
    OoOo gRAtuluje i ja :D a jak wyglada ten caly casting???:))

  4. #44
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    36
    Posty
    22
    i ile dziewczyn pzreszlo dalej ???:))

  5. #45
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    35
    Posty
    4
    Ja startowałam 2 lata temu.Ale doszłam tylko do półfinału....
    W tym roku również startuję.

    A powiadomienie na pewno do Was przyjdzie! Trzeba poczekać:)
    Trzymajcie kciuki za mnie, a ja będę trzymać za Was, abyśmy się spotkały wszystkie w finale:) ale będzie suuuper!!!!!!!

  6. #46
    Wie o co chodzi Awatar Mortal_Angel
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    32
    Posty
    98
    a ja o tym nigdy nie slyszalam? :D wyslalam zgloszenie, ale niebardzo jestem swiadoma na czym to polega :P wytlumaczy mi ktos dokladniej?
    :angel: " Jak kochać to księcia. :angel:
    Jak kraść , to miliony!"

  7. #47
    Stary wyjadacz Awatar palinka
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Rzeszów :)
    Wiek
    33
    Posty
    174
    Bez względu na to gdzie sie mieszka przychodzą zawiadomienia o castingu? :) Tzn w każdym rejonie są castingi?

  8. #48
    Cytat Zamieszczone przez Mortal_Angel
    a ja o tym nigdy nie slyszalam? :D wyslalam zgloszenie, ale niebardzo jestem swiadoma na czym to polega :P wytlumaczy mi ktos dokladniej?
    Jak wysłałaś zgłoszenie, to możesz jedynie się cieszyć, bo w odpowiednim czasie Maxima przyśle Ci zaproszenie na casting regionalny. Jeżeli pomyślnie przejdziesz ten casting- to następnym etapem są Cwierćfinały w Warszawie. Pózniej juz tylko zgrupowanie półfinałowe i następnie finał w egzotycznym kraju:)
    Ja to wszystko przeżyłam w ubiegłym roku- było naprawdę super i do dzisiaj żyje to w moich myślach:)

    P.s: bardzo dobrze napisałaś- jak kochać, to tylko księcia, a jak kraść, to tylko miliony... BRAWO!!!!

  9. #49
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Posty
    25
    Dziewczyny ja też się dostałam:happy: powiedzcie mi na ile dni wyjezdza się do Wawy na ćwierćfinał???:) I jak on wygląda tam???:question: :question: Ile dziewczyn odpada,ile przechodzi dalej itp???Gorąco was pozdrawiam:)

  10. #50
    Cwierćfinały trwają kilka godzin, odbywają się w Warszawie w Hotelu Marriott.
    Jest wtedy ok. 100 dziewcząt, z czego do półfinału przechodzi połowa.
    Jest postawiona scena z wybiegiem, w jury zasiada ok. 20 osób.
    Wszystkie ćwierćfinalistki mają ogromną salę (garderobę) z wieszakami, lustrami i miejscem do siedzenia. Są 2 wyjścia: w stroju kąpielowym i w sukience koktajlowej lub wieczorowej. A pózniej już tylko werdykt....mierzenie i zdjęcia.
    Jest wielu fotografów, telewizja Polsat...
    I tak to właśnie wyglądało w ubiegłym roku...
    Pozdrowienia wszystkim tegorocznym kandydatkom:)

  11. #51
    Stary wyjadacz Awatar palinka
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Rzeszów :)
    Wiek
    33
    Posty
    174
    A wiecie może do kiedy trwają castingi? :) I czy będzie jakis w moim rejonie? (podkarpacie, Rzeszow). Wyslalam zgloszenie ale nic mi nie przyszlo... Moze im sie nie spodobalam :D

  12. #52
    Stary wyjadacz Awatar anoooch
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    143
    Cholerka ! jak załuję,że nie mam 16 lat .. Chętnie bym się zgłosiła. Takie przeżycia, i przede wszystkim , super zabawa.
    ah, ten wiek ;).
    ale cóż poradzić.
    Za dziewczyny trzymam kciuki. ;).
    Teraz będzie Twój czas ! :)

  13. #53
    Stary wyjadacz Awatar palinka
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Rzeszów :)
    Wiek
    33
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez anoooch
    Cholerka ! jak załuję,że nie mam 16 lat .. Chętnie bym się zgłosiła. Takie przeżycia, i przede wszystkim , super zabawa.
    ah, ten wiek ;).
    ale cóż poradzić.
    Za dziewczyny trzymam kciuki. ;).
    Z tego co wiem, to kazdego roku są edycje tego konkursu. Będziesz starsza to sprobujesz ;)

  14. #54
    Stary wyjadacz Awatar anoooch
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez palinka
    Z tego co wiem, to kazdego roku są edycje tego konkursu. Będziesz starsza to sprobujesz ;)
    Z pewnością się nie opre, ale troszkę żałuję,że dopiero 14 :(.
    Z jednej strony, trochę dziwie się ,że przedział 16-26 , powiedziałabym bardziej,że od młodszych zacząć, i na młodszych skończyć . :),
    Teraz będzie Twój czas ! :)

  15. #55
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Posty
    25
    MORELUSIA dziękuję za info:) nie wiesz może w jakim czasie będą się odbywać ćwierćfinały czy na początku czerwca odrazu czy co:question: Jeśli ktoś wie niech da cynk,bo mam nadzieję,ze nie przeszkodzi mi to w planach osobistych:sad: Dziewczyny cięzko przejść ćwierćfinal?:question: I gdzie odbywa sie półfinał?:question: BUZIAKI DLA WAS:love:

  16. #56
    Słyszałam, że Cwierćfinaly odbędą się na początku czerwca.
    Jeżeli jesteś fotogeniczna i masz ładną sylwetkę, to raczej nie musisz się martwić, czy przejdziesz dalej.
    A Półfinały zawsze odbywaly się w Warszawie.

  17. #57
    Wie o co chodzi Awatar Mortal_Angel
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    32
    Posty
    98
    hm. a ja jestem z Kalisza. to gdzie te castingi będą?:( przeciez tu nawet nie ma gdzie tego zrobić :PP a i nic mi nie odpisali.,. :(
    :angel: " Jak kochać to księcia. :angel:
    Jak kraść , to miliony!"

  18. #58
    Wie o co chodzi Awatar martasterna
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    36
    Posty
    53

    :)

    Hejka ja równiez sie zglosilam jakis czas temu . Odpowiedz na zgloszenie dostalam na nastepny dzien.. Morelusia napewno wie wiecej odemnie ale co do cwierc finalu to nie wiem czy bedzie na poczatku czrwca bo we Wroclawiu casting jest dopiero 5 czerwca...
    Morelusia jak mozesz to dowiedz sie kiedy jest cwiercfinal dokladnie bede Ci bardzo wdzieczna:)

    Pozdrawiam , zycze wszystkim powodzenia i gratuluje wszystkim co sie dostali:)

  19. #59
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    36
    Posty
    13
    Ćwierćfinał na 100% jest 15.06., bo koleżanka, która byla na castingu w Krakowie, po wybraniu jej do Ćwierćfinału, dostała konkretne informacje gdzie, o której i kiedy oraz co należy ze sobą zabrać.

    Jeżeli chodzi o Kalisz, to najbliżej masz do Poznania (29.05) lub do Wrocławia (05.06). Ja myślę, że zaproszenie powinnaś dostać, a nawet jeśli nie, to i tak powinnaś pójść na casting! Przecież dużo dziewcząt nie wysyła zgłoszenia do Maximy, a przychodzą na castingi :)

  20. #60
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Posty
    25
    ANGELKA na stówę 15 jest ćwierćfinał???:question: Wiesz o której godzinie?:question: Co Ci powiedzieli jak zapytałaś się ich?:questionm I powiec co trzeba ze sobą wziąść.:) :) :)

 

 

Podobne wątki

  1. Wybieramy najlepszą agencję!
    Przez sssecret w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 198
    Ostatni post / autor: 2011.01.12, 23:25
  2. Foto Models Poland
    Przez koniczynka20 w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 236
    Ostatni post / autor: 2009.05.16, 19:27
  3. Casting Foto Models Poland 2008
    Przez Madziulak w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 2008.04.13, 11:28
  4. Foto Models Poland do MORELUSIA
    Przez Monika_Młocek w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.11.24, 19:53
  5. Foto Models Internetu 2007
    Przez Margaretka w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 2007.11.23, 13:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •