Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1
    Pierwsze kroki Awatar adamowawa
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    51
    Posty
    22

    Warszawa Szukam modelki (studio)

    Jak w tytule. Temat sesji zależy od preferencji modelki. [email protected]

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez adamowawa
    Jak w tytule. Temat sesji zależy od preferencji modelki. [email protected]
    może napisz coś o sobie, podaj link do Twoich zdjęć itp. takie 'suche' propozycje są postrzegane nie zbyt dobrze...:neutral:

  3. #3
    Pierwsze kroki Awatar adamowawa
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    51
    Posty
    22
    www.kivoart.pl zmieniam hosting wiec narazie nic nie widac :(. Chce poszezyc swoje pfolio o zdjecia modelek, ktore moze beda potem wykorzystane w reklamie.
    Adam Kulesza

  4. #4
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2006
    Posty
    60

    Juz napisałam gdzie indziej ale

    teraz jush konkret: Co to znaczy Chce poszezyc swoje pfolio o zdjecia modelek, ktore moze beda potem wykorzystane w reklamie.
    Modelki czy zdjecia, amoże jedno i drugie? I za ile to wykorzystanie?

  5. #5
    Pierwsze kroki Awatar adamowawa
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    51
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez Concentrina
    teraz jush konkret: Co to znaczy Chce poszezyc swoje pfolio o zdjecia modelek, ktore moze beda potem wykorzystane w reklamie.
    Modelki czy zdjecia, amoże jedno i drugie? I za ile to wykorzystanie?
    Zdjecia modelki moze beda wykorzystane, a jesli chodzi o pieniadze to.......... zalezy od wielu czynnikow, naklad, rodzaj wykorzystania (czasopismo, okladka, folder, billbord) itp.

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar jimena
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    36
    Posty
    209
    Cytat Zamieszczone przez adamowawa
    Jak w tytule. Temat sesji zależy od preferencji modelki. [email protected]
    i tak naprawdę z ogłoszenia nic nie wiadomo :devil: temat sesji zależy od preferencji modelki? czyli nie masz jeszcze pomysłu na to jak ma wyglądać sesja czy co? bo nie rozumiem :angry: :smart:

  7. #7
    Pierwsze kroki Awatar adamowawa
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    51
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez jimena
    i tak naprawdę z ogłoszenia nic nie wiadomo :devil: temat sesji zależy od preferencji modelki? czyli nie masz jeszcze pomysłu na to jak ma wyglądać sesja czy co? bo nie rozumiem :angry: :smart:
    Portret,moda
    a jesli masz jakies inne preferencje to zrobie fotki, gratis i tyle w temacie, jak ktos jest zainteresowany to wysle maila i dowie sie wszytkiego

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar Desiree
    Dołączył
    11.2005
    Wiek
    39
    Posty
    8
    a masz dostep do wlasnego studia, czy wynajmiesz? ja jestem szczerze zainteresowana.

  9. #9
    Pierwsze kroki Awatar adamowawa
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    51
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez Desiree
    a masz dostep do wlasnego studia, czy wynajmiesz? ja jestem szczerze zainteresowana.
    a jakie to ma znaczenie czy mam wlasne czy wynajmuje

  10. #10
    Pierwsze kroki Awatar Desiree
    Dołączył
    11.2005
    Wiek
    39
    Posty
    8
    poprostu chce wiedziec. takie ma znaczenie.

  11. #11
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez adamowawa
    a jakie to ma znaczenie czy mam wlasne czy wynajmuje
    Szczerze mówiąc - zasadnicze...
    Bardzo groźny admin...

  12. #12
    Pierwsze kroki Awatar adamowawa
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    51
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez Robert
    Szczerze mówiąc - zasadnicze...

    Więc proszę bądż taki miły drogi administratorze i powiedz mi jakie to ma znaczenie dla modelki

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Pruszków
    Wiek
    39
    Posty
    9
    Zgadzam się, więc jak jest z tym studirm ???:)

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Pruszków
    Wiek
    39
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez Robert
    Szczerze mówiąc - zasadnicze...
    Zgadzam się z Tobą, więc jak jest z tym studiem ?? :)

  15. #15
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez adamowawa
    Więc proszę bądż taki miły drogi administratorze i powiedz mi jakie to ma znaczenie dla modelki
    Ano ma takie znaczenie, ze mając wlasne studio jestes znacznie bardziej wiarygodny. Poza tym jesli ktos inwestuje we wlasne zaplecze studyjne, przewaznie traktuje to zajecie powaznie a wiec jest profesjonalista. Tlumaczyc dalej?
    Bardzo groźny admin...

  16. #16
    Pierwsze kroki Awatar adamowawa
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    51
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez Robert
    Ano ma takie znaczenie, ze mając wlasne studio jestes znacznie bardziej wiarygodny. Poza tym jesli ktos inwestuje we wlasne zaplecze studyjne, przewaznie traktuje to zajecie powaznie a wiec jest profesjonalista. Tlumaczyc dalej?
    Po części masz racje, ale studio to przede wszystkim oświetlenie (jest ono najwazniesze). samo pomieszczenie, bo chyba to macie na mysli to tylko 4 sciany. Otoz dysponujac profesjonalnym oświetleniem studio mozemy miec wszedzie (ulica, stara hala, magazyn,piwnica, klatka schodowa, stara cegielnia itd.) I nie zgodze sie z tym, ze tylko wlasciciel 4 scian jest profesjonalista, bo takie 4 sciany moze miec kazdy. moze postawic kilka lampek z ikei i robic zdjecia aparatem za 500pln i nie mow mi prosze, ze to fotograf robi zdjecia a nie aparat bo to totalna bzdura, tego typu watki przewiajaja sie na wszystkich forach.

    Adam.

  17. #17
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez adamowawa
    Po części masz racje, ale studio to przede wszystkim oświetlenie (jest ono najwazniesze). samo pomieszczenie, bo chyba to macie na mysli to tylko 4 sciany. Otoz dysponujac profesjonalnym oświetleniem studio mozemy miec wszedzie (ulica, stara hala, magazyn,piwnica, klatka schodowa, stara cegielnia itd.) I nie zgodze sie z tym, ze tylko wlasciciel 4 scian jest profesjonalista, bo takie 4 sciany moze miec kazdy. moze postawic kilka lampek z ikei i robic zdjecia aparatem za 500pln i nie mow mi prosze, ze to fotograf robi zdjecia a nie aparat bo to totalna bzdura, tego typu watki przewiajaja sie na wszystkich forach.

    Adam.
    Nie bardzo wiem, jak mam zrozumieć twoją wypowiedź. A co do tego co zrozumiałem, to jakbyś nie zauważył studio do zdjęć z udziałem modelek nie składa się tylko z 4 ścian ale i paru innych przydatnych rzeczy. Nie wszystkie wizażystki mają ochotę malować modelkę na podłodze w piwnicy, nie wszyscy fryzjerzy czeszą w samochodzie. Nie wszystkie modelki mają ochotę sikać pod płotem.
    A zdjęcia robi fotograf a nie aparat - jeśli uważasz ze aparat to współczuje. Aparat zapewnia tylko odpowiednie wsparcie techniczne i przy pewnym poziomie fotografii odpowiednia klasa sprzetu jest obowiązkowa. A na dodatek tak się składa, ze profesjonalni fotografowie studyjni posiadaja wlasne dobrze wyposazone studia bo jest to ich warsztat pracy.

    Sorry, ale z takim podejściem jakoś nie widze tego tłumu modelek stojących do ciebie w kolejce.
    Bardzo groźny admin...

  18. #18
    Pierwsze kroki Awatar adamowawa
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    51
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez Robert
    Nie bardzo wiem, jak mam zrozumieć twoją wypowiedź. A co do tego co zrozumiałem, to jakbyś nie zauważył studio do zdjęć z udziałem modelek nie składa się tylko z 4 ścian ale i paru innych przydatnych rzeczy. Nie wszystkie wizażystki mają ochotę malować modelkę na podłodze w piwnicy, nie wszyscy fryzjerzy czeszą w samochodzie. Nie wszystkie modelki mają ochotę sikać pod płotem.
    A zdjęcia robi fotograf a nie aparat - jeśli uważasz ze aparat to współczuje. Aparat zapewnia tylko odpowiednie wsparcie techniczne i przy pewnym poziomie fotografii odpowiednia klasa sprzetu jest obowiązkowa. A na dodatek tak się składa, ze profesjonalni fotografowie studyjni posiadaja wlasne dobrze wyposazone studia bo jest to ich warsztat pracy.

    Sorry, ale z takim podejściem jakoś nie widze tego tłumu modelek stojących do ciebie w kolejce.

    Stworzyles burze w topiku, ktory cie nie dotyczy, dlaczego?? bo uwazasz sie za madrale (pseudomadrale) nie chcesz skorzystac z ogloszenia to po co zabierasz glos??
    Fryzjer nie bedzie czesal a samochodzie??? Fryzjer bedzie czesal wszedzie (profesjonalny fryzjer) bo to jego robota i z tego zyje i jesli wymaga tego sytuacja to nawet w piwnicy. A jak nie chce czesac to trzeba zmienic fryzjera. Zatrudniam ponad 20 osob i jeszcze nie zdarzylo mi sie zeby ktos czegos nie chcial wykonac, natomiast wszystkich rozkapryszonych zwalniam natychmiast.

    Nie che mi sie z toba dalej gadac, mam inne poglady, a twoje nie interesuja mnie !!! I nadal nie czuje sie zobowiazany do tlumaczenia sie przed wami co do wlasnosci owego studia.

    Jeszcze jedna rzecz mnie rozbawila, cytat: Nie wszystkie modelki mają ochotę sikać pod płotem. Nie zajmuje sie problemami osob sikajacych pod plotem, ale zadzwon do strazy miejskiej oni ci pomoga.

  19. #19
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Żałosne i tyle. Ja w żadnym momencie cie nie obrażałem a ciebie najwyraźniej to bawi. Jedyne co napisalem w zwiazku z twoim 'ogloszeniem' to poparcie pytania o wlasne studio - ty rozpetales tę prymitywną rozmowę.

    Uważam, że poziom twoich wypowiedzi nie pasuje do tego forum i tej społeczości. Może cie to nie obchodzić, ale jeszcze jeden post w tym stylu i zostaniesz wyrzucony z forum.

    Pomijam już fakt, że nie byłeś w stanie zapoznac się z zasadami umieszczania ogłoszeń...

    Dla mnie koniec dyskusji.
    Bardzo groźny admin...

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2009
    Posty
    2

    Portal szuka modelki do nakręcenia reklamy

    Witam

    Poszukujemy dziewczyny do nakręcenia krótkiej reklamy nowego portalu, który wchodzi na rynek.

    Studentki i modelki mile widziani :)

    Sesja nagraniowa odbędzie się w Warszawie i będzie trwać ok. 2 godz. stawka za godzinę: 75-100 zł.

    Zainteresowanych proszę o przesłanie zdjęcia wraz z numerem telefonu na adres:
    [email protected]

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •