Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 441 do 452 z 452
  1. #441
    i kilka innych edytoriali :D

  2. #442
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    No to czemu w naszym rankingu/glosowaniu na naj-konkurs nie ma glosow na Bravo/Mango? :) Do roboty! :)
    Bardzo groźny admin...

  3. #443
    Pierwsze kroki Awatar vikuss
    Dołączył
    02.2010
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez anno Zobacz posta
    Ja też byłam tego samego dnia na castingu i niestety dostałam negatywną odpowiedź. Może to dlatego, że postawiłam na naturalność, bez makijażu, włosy takie, jakie mam z natury. Jeżeli każą Ci zapuścić włosy i powrócić do naturalnego koloru to postaraj się. :) albo uderz do innej agencji.
    Pozdrawiam ;]
    Hmm, ja dostałam propozycje przyjazdu do Warszawy, mieli mi porobic pare zdjec itd, postawiłam na naturalnośc, niestety pech chcial ze ktos mi skasowal poczte i nie wiem jak sie dowiedziac jakak jest decyzja..

  4. #444
    Hej :D Brał ktoś ogólnie udział w IV edycji?? Ja brałem :) Tzn. wysłałem zgłoszenie, był casting i dziś dostałem odpowiedź, że zapraszają mnie na sesję. Dostał się jeszcze ktoś dalej??

  5. #445
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2011
    Wiek
    30
    Posty
    1
    .......................

  6. #446
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2011
    Wiek
    25
    Posty
    3
    Ja chce wysłać zgłoszenie ale no konkurs trwa do grudnia a ja jestem nowa więc do cyknięcia fotek mam jeszcze czas.. jak myślicie mam szansę..no fotek wam nie pokażę ale jestem 13 latką (ale mg brać udział według regulaminu), chudą, smukłą, duże oczy (i niestety sińce pod nimi) dosyć długie rzęsy, niska (ok 155 ;( ) ale w foto modelingu wysokim być nie trzeba...na obcasach chodzić umiem nawet 10 centymetrowych ale czy wzrost nie wyklucza? no i wiek ;)

  7. #447
    @Caffieberry

    Co do wzrostu to możesz mieć problem, bo do tej pory brali dziewczyny 170 cm - 180 cm, z tendencją do tej górnej granicy (mam na myśli oczywiście, poprzednie edycje). Ze zgłoszeniem lepiej się pospieszyć, bo już jedna sesja była, a zostały tylko dwie (lipcowa i sierpniowa).

  8. #448
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2011
    Wiek
    25
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez bartekbe Zobacz posta
    @Caffieberry

    Co do wzrostu to możesz mieć problem, bo do tej pory brali dziewczyny 170 cm - 180 cm, z tendencją do tej górnej granicy. Ze zgłoszeniem lepiej się pospieszyć, bo już jedna sesja była, a zostały tylko dwie (lipcowa i sierpniowa).
    Już wysłałam ale chyba mnie nie przyjęli bo parę minut po dostałam na maila wiadomość "dziekujemy za zgłoszenie do konkursu "ZOSTAŃ TWARZĄ BRAWO" z odpowiednimi osobami skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie" czy to oznacza że odpadłam? czy wam też takie coś przyszło?

  9. #449
    Tą wiadomość dostaje każdy, automat odpisuje, a to czy się dostaniesz czy nie zależy od nich tam co to przeglądają. I może kiedyś odpiszą ;)

  10. #450
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2011
    Wiek
    25
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez bartekbe Zobacz posta
    Tą wiadomość dostaje każdy, automat odpisuje, a to czy się dostaniesz czy nie zależy od nich tam co to przeglądają. I może kiedyś odpiszą ;)
    A ty wysyłałaś? Odpisali ci? Ja przy telefonie siedzę i się gapię na niego.. Ktoś inny dostał jeszcze tę wiadomość? Ja jak ja dostanę to jadę do Białegostok bo mi najbliżej a ttyy?? mam nadzieję że sie dostane na casting:swirl:

  11. #451
    Wysłałem, jeszcze nie odpisali. Nie nastawiam się na jakikolwiek odzew, uważam, że wysłałem im złą część mojego portfolio. Jeśli się dostane, to oczywiście do Warszawy. :P

  12. #452
    Wie o co chodzi Awatar kasienkaaa
    Dołączył
    07.2008
    Posty
    31
    ja dostałam wiadomość o przejściu do następnego etapu w Wa-wie, miałam sobie wybrać termin, jadę w następny poniedziałek :)

 

 

Podobne wątki

  1. Wybieramy najlepszą agencję!
    Przez sssecret w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 198
    Ostatni post / autor: 2011.01.12, 23:25
  2. Mango Models
    Przez kaashiaa w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 141
    Ostatni post / autor: 2009.09.04, 13:06
  3. maNGO MODeLS!!!!
    Przez hania.a w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 2008.11.12, 17:17
  4. Opinia o Mango Models
    Przez hortoomagiko w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 2008.02.09, 22:17
  5. Które są a które nie?
    Przez Margaretka w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 2007.08.24, 12:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •