Poka wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Doczy
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858

    [Pomorskie] Stale szukam nowych twarzy

    Jestem zainteresowany nawizaniem wsppracy z fotomodelkami z regionu miedzy Trjmiastem a Olsztynem na zasadzie "pozowanie za zdjcia".
    Zakres do uzgodnienia.

    Celem takiej sesji jest:
    1. rozbudowa portfolio oraz doskonalenie wasnego warsztatu;
    2. nawizanie pierwszego kontaktu do ewentualnej dalszej wsppracy przy drobnych projektach komercyjnych (zdjecia reklamowo-ilustracyjne - wynagrodzenie dla pozujcych)

    Wymagania:
    1. Penoletnio (ukoczone, a nie rocznikowe 18 lat) lub mozliwosc przybycia na sesje z rodzicem lub opiekunem prawnym;
    2. Wzrost nie jest istotny, istotniejsze s ...
    3. Interesujac uroda, proporcjonalna i atrakcyjna sylwetka, zadbane ciao
    4. Gotowosc uczestniczenia w sesji w weekendy (inne terminy take moliwe)

    Dysponuj amatorskim studio w Malborku - i wasnie tu gwnie odbywayby sie sesje. Przewiduje w przyszosci takze sesje plenerowe (wasciwa pora roku, tu, tuz). Nie jestem artyst, ale moge zapewni poprawne technicznie zdjecia, z powodzeniem nadajace sie w poczatkowym okresie tworzenia portfolio. Przykady mozna zobaczyc tu: http://www.fotosesja.pl

    Zgoszenia:
    Prosze o maila na adres tfp(mapa)fotosesja.pl zawierajacego:
    1. Dat urodzenia oraz miejscowosc zamieszkania
    2. Wymiary: wzrost, biust/talia/biodra
    3. Rozmiar ubrania
    4. 3-4 zdjecia nie przekraczajce 2 MB, pokazujace dobrze twarz i sylwetk lub link do galerii zdjec w sieci

    Ogoszenie wane do koca sierpnia.
    Zapraszam.
    Postaram sie odpowiedziec na wszystkie zgoszenie speniajce podane wyej warunki.

  2. #2
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Doczy
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Zainspirowany postem mazieg'a oraz faktem ze juz od pierwszej dekady stycznia bede mia chyba ciut wiecej czasu postanowiem reaktywowa swoje ogoszenie.

    Na poczatek zdjcia z sesji z forumowiczkami:

    A-ja


    Krokpokroku


    Kreolka


    oraz jedna fotka z ostatniej sesji (modelka nie jest forumowiczk), ktrej tu chyba nie pokazywaem:


    Zapraszam zatem do przeczytania uwanie pierwszego postu. Ogoszenie wane do odwoania.

    Do zamieszczonych w nim treci chciabym jeszcze doda kilka punktw, ktre powoduja czsto rzne zgrzyty:

    1. W zgoszeniach prosze o podawanie take dyspozycyjnoci. Im wieksza tym lepiej, co nie znaczy ze zaraz akty bede proponowa :)

    2. Nie akceptuje obecnosci na sesji kolezanek, chopakw, wujkw, mam itd. - mog z Toba przyjecha, przywita sie, a potem Ci odebrac, ale na czas sesji id sobie na kawe, zwiedzac zamek luib inne zajcia wasne

    3. Podane w ogoszeniu miejsce zamieszkania nie jest wpisane po to aby cos wpisac, ale dlatego, e zaley mi na tym, aby modelka nie tuka sie na sesje 5 godzin pocigiem - niestety to potem jest wymalowane na jej twarzy. Stosuje prost zasad - 2 godzinna podrz, to maksymalny czas dojazdu, po ktrym zmczenia nie bedzie wida.
    Bliskoc zmamieszkania to take atwoc w umwieniu terminu i dograniu godzin, a take bezproblemowy powrt, szczeglnie w przypadku, gdy sesja koczy sie ju prawie w godzinach nocnych.

    4. Penoletnioc lub obecnoc osobista rodzicw jest nieodwoalna, poniewa z kad modelka podpisuje umow. Przywoenie "pozwole od rodzicw", czy innych nie w mojej obecnoci podpisanych dokumentw nie wchodzi w gr - taki dokument moe podpisac np. kolezanka, starszy brat, czy inna osoba, ktra prawnie zrobic teog nie moe.

    Duzo tych zastrzee moze, ale... spokojniej potem pi :D

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar a-ja
    Doczy
    05.2007
    Lokalizacja
    Gdask
    Wiek
    36
    Posty
    229
    Czy ja w wypadku chci reaktywowania wsppracy te musz takiego maila wysya?;)

  4. #4
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Doczy
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez a-ja
    Czy ja w wypadku chci reaktywowania wsppracy te musz takiego maila wysya?;)
    Darai, no co Ty... na Twj temat wszystko wiem, a nawet wiecej :)

  5. #5
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Doczy
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Czas sie przypomnie.

    Taki pstryk z ostatniej sesji

    _____ fk ___________________________________
    Najnowsze: http://www.fk.maxmodels.pl/
    Strona WWW: http://www.fotosesja.pl/
    Stale szukam nowych twarzy

  6. #6
    karolajna
    Guest
    na 3 zdjeciu z pierwszej seri : ta dizewczyna ma na imie Karolina? zdaje mi sie ze ona lub podobna bra udzial w sesji dla eastern models przez posrednictwo fotki.pl

  7. #7
    Wie o co chodzi
    Doczy
    02.2008
    Lokalizacja
    Putusk
    Posty
    68
    Bardzo adne te zdjcia robisz dziewczynom fkk, nie opdzisz si myl. Wysaby mi na PW, czy e-mail wzr umowy z modelk? Masz uniwersaln dla modelki penoletniej i niepenoletniej, czy dla kadej z osobna?
    Probuj jak opracowa, nie chc rn ywcem z obiektywnych, ani od ciebie, ale te na pewno cudw nie wytworz sam. Jeli nie jest to jaki kopot wikszy dla ciebie to bardzo prosz.
    pzdr
    irek

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Doczy
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez wampirek
    Bardzo adne te zdjcia robisz dziewczynom fkk, nie opdzisz si myl. Wysaby mi na PW, czy e-mail wzr umowy z modelk? Masz uniwersaln dla modelki penoletniej i niepenoletniej, czy dla kadej z osobna?
    Probuj jak opracowa, nie chc rn ywcem z obiektywnych, ani od ciebie, ale te na pewno cudw nie wytworz sam. Jeli nie jest to jaki kopot wikszy dla ciebie to bardzo prosz.
    pzdr
    irek
    Wtrcam si offtopicznie

    FKK da ogoszenie o poszukiwaniu modelek, a zaczyna si ocenianie zdj i inna prywata. Przez takie dziaania kolejne forum padaj jedno po drugim

    Do rzeczy:

    Jaki jest sens tworzenia kolejnego wzoru "zgody_na_publikacj_wizerunku" jak w sieci egzystuj dobre przykady, publikowane przez najbardziej zainteresowanych czyli fotografw. WYSTARCZY POSZUKA
    "Use the Google, Luke..."

    Kto jak kto, ale admin forum o stockach mgby si na tym wyznawa, zamiast wymdrza bezpodstawnie tu i wdzie "jak_wy_panienki_jestecie_krzywdzone_przez_fotogr afujcych

    Pisaem, e wrci bumerangiem?
    Pisaem, no i wrcio :(

    OFF top off
    W wyborach miss, stwierdzenie "Da za wygran" nabiera zupenie innego znaczenia.
    - anonimowe

  9. #9
    Stary wyjadacz
    Doczy
    06.2007
    Wiek
    54
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez fkk
    Czas sie przypomnie.

    Taki pstryk z ostatniej sesji

    USTA USTA !!!!!!!!!!!

  10. #10
    Wie o co chodzi
    Doczy
    02.2008
    Lokalizacja
    Putusk
    Posty
    68
    Graziosso, offtopikujesz to prawda, ja tylko z grzecznoci napisz krtko. Napij si wody zanim co napiszesz. To naprawd pomaga nie pisa zbyt emocjonalnie - w twoim przypadku to naprawd koniecznie.
    pzdr
    irek

  11. #11
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Doczy
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez Grazioso
    Wtrcam si offtopicznie

    FKK da ogoszenie o poszukiwaniu modelek, a zaczyna si ocenianie zdj i inna prywata. Przez takie dziaania kolejne forum padaj jedno po drugim
    Piotr, to juz zaczepka a nie polemika. Sam tym sposobem dokadasz kolejny offtop. Jedyna korzyc, ze wtek na grze sie utrzymuje :P

    Wampirek - mam oddzielne umowy i s doc spersonalizowane pode mnie. Bazuj na tym co na obiektywnych, wiec skoro nie chcesz rnc ywcem to najlepiej wasnie na tamtym wzorze popracowac
    _____ fk ___________________________________
    Najnowsze: http://www.fk.maxmodels.pl/
    Strona WWW: http://www.fotosesja.pl/
    Stale szukam nowych twarzy

  12. #12
    Wie o co chodzi
    Doczy
    02.2008
    Lokalizacja
    Putusk
    Posty
    68
    ffk, rozumiem, dziki.
    Nie jest za ta na obiektywnych i za wzr posuy wystarczajco dobrze. Moe uda mi si czego nie sknoci.
    pzdr
    irek

 

 

Uprawnienia umieszczania postw

  • Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •