Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 91
  1. #21
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2008
    Posty
    1

    Promedia

    obecnie pan Tomasz Jarząbkiewicz działa w Gorzowie Wlkp jako Promedia

  2. #22

    chyba tez mnie oszukali

    JA DZIS BYŁAM W POZNANIU W AGENCJI "MEDIA STAR" Z OGŁOSZENIA W GAZECIE...MAM PRZYJSC ZE ZDJĘCIAMI W PONIEDZIAŁEK NA ROZMOWE Z SZEFEM...TOMASZEM...ZAPOMNIAŁĄM NAZWISKA...WSZYSTKO CO TU OPISUJECIE ZE TO OSZUSTWO..ZGADZA SIE. ALE MACIE PEWNOSC ZE TA OAGENCJA W POZNANIU TO TEZ OSZUSTWO...CZYLI DAŁAM SIE NABRAC..?? PROSZE O KONTAKT GG JAKIES DZIEWCZYNY KTÓR wie cos na ten temat!!!

  3. #23
    Stary wyjadacz Awatar iza92
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Lubin
    Wiek
    31
    Posty
    308
    Dobrze jest chodzic po tym forum sporo rzeczy tu się mozna dowiedzieć!
    Cieszę się, że sa takie osoby które staraja si ostrzegać innych i za to wam dzięki:)
    a Oszukanym dziewczynom współczuje, ale ja osobiście bym mu tego nie podarowała.. Zbierzcie sie i zróbcie mu sprawe;D

  4. #24
    Wie o co chodzi Awatar ssylwia91
    Dołączył
    08.2008
    Posty
    73

    he

    uh... Warto wiedzieć.

  5. #25
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    95
    Podtrzymuje słowa Wampirka, Karolajna, Vito .

    Dobrze mówią i należy zachować spokój języka, ponieważ nie raz widziałem jak za zniewagę kogoś jeszcze oskarżony powoływał do sądu takich ludzi jak wy, i wyciskał z nich pieniądze. Co w sądzie powiecie że zapłaciłyście?? A sąd spyta- a rachunek Pani ma, który jest dowodem naciągania?? I na muszce robisz się Ty, a nie on. Porysujesz samochód? Hmmm po IP można ustalić nawet twoje położenie geograficzne wedle łącz w sieci. Jak ktoś porysuje mu samochód, nawet on sam sobie, to myślisz że odszkodowania nie będzie szukał? A skąd wiemy że to Ty? No przecież wyznajesz to na forum publicznym!
    Chcecie się odegrać , oskarżyć? To musicie mieć na to pieniądze, bo dobry adwokat, czyli taki który nie ciągnie sprawy by zarabiać, a taki co kończy sprawę raz dwa bo już dostał należne , niestety kosztuje.
    Jedynym dowodem w sądzie będzie to, że jesteście niezależnymi osobami, które mówią jedno "zostałam poszkodowana" i posiadają tę samą historie z paru miejsc w Polsce. Dowodem też są zdjęcia , jeżeli owe otrzymałyście Panie.
    Jeżeli wszystkie płaciłyście, a nie dostawałyście rachunków, to też urząd skarbowy się do owego Pana uśmiecha, bo widocznie z US się nie rozliczał. Na jego miejscu mocno bym się spocił i sam figury przez to nabrał. Nie dawajcie mu tu zdrowej pożywki do sprawy sądowej. No co wy!
    Wiem że mogą nerwy puścić, i was całkowicie rozumiem, ale naprawdę wyhamujcie.

    Niech to co zostało napisane będzie też przykładem na żerowanie na czyjejś nadziei, czyichś pragnień.
    Pamiętajcie koleżanki, które tak bardzo pragniecie tego chleba. Wedle komercji wy jesteście tymi głodnymi, a oni mówią że mają chleb. Bo gdy głodny nic nie ma, ma nadzieje, która ostatnia umiera.
    Komercja to chłodny świat , nawet tam gdzie się udaje, trzeba bardzo uważać. Świat ludzi którzy pragną być podziwiani i osiągać szczyty, jest światem egoistycznym, w którym myśli się o swoim, a nie jeszcze o czyimś.
    Nie dajcie się oszukiwać. Mądry pyta i nabiera wciąż mądrości , mądry doświadcza i przestrzega. Pytajcie i zwracajcie uwagę na doświadczenia jakie mają ludzie w świecie , w którym się znajdujecie. Stawiajcie kroki pewne, a nie te na lodzie, czy śliskich rzecznych kamieniach.

    Wam Panie życzę, aby jednak sprawa wynagrodzona była szczęściem w wypromowaniu dzieci:) One są ważne , więc spalajcie w większej mierze swe siły tam:) Nie raz jeszcze w życiu będą próbować oszukać, dlatego warto się zastanowić, czy wole być tym co ciągle się mści, czy jednak tym co kontynuuje swą drogę. Zdajemy sobie sprawę, że historie sądowe, mogą wiele radości i sił odebrać.
    Warto się zastanowić i ostrzegać innych.

    Bardzo mi przykro.
    Niech się wam darzy.
    ..
    U

  6. #26
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    RIO napisałeś normalnie desiderate :)
    Fotograficzny Portal Mody

  7. #27
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    95
    Cytat Zamieszczone przez Nikoshi Zobacz posta
    RIO napisałeś normalnie desiderate :)
    :D DZIĘKUJE:D
    Nie pytaj jak przez moje odpisywanie klawiatura wygląda:D HEHE litery mam na palcach zebrane, jak rolnik zborze na wozie:D

    Dzięki za uwagę i dobrej nocy:)
    ..
    U

  8. #28

    co do Rio....

    RIO taki cwany....jezeli juz doszło by do jakiej kolwiek rozprawy...dostalismy rachynek wpłaty tych pieniedzy....
    dostałysmy umowe, na umowie jest napisane ze zostały wpłacone wpisowe i jest podpis oraz stepel tej owej akencji "media star"
    wiec jabym tu tak niecwaniacyła bo nic otym niewiesz ..

  9. #29
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    95

    Jedwab słowa

    Cytat Zamieszczone przez Gosiunia969 Zobacz posta
    RIO taki cwany....jezeli juz doszło by do jakiej kolwiek rozprawy...dostalismy rachynek wpłaty tych pieniedzy....
    dostałysmy umowe, na umowie jest napisane ze zostały wpłacone wpisowe i jest podpis oraz stepel tej owej akencji "media star"
    wiec jabym tu tak niecwaniacyła bo nic otym niewiesz ..

    Piszesz żem taki cwany :) Chyba sobie terminy mylisz, bo podaje przypuszczenia, a nie wymijam cię na swoją materialną, czy podobną temu korzyść.

    Rachunkami się cieszysz, to dobrze, to znaczy, że US do niego się nie uśmiechnie, a przy tym macie o jeden sznurek mniej, za który można gościa pociągnąć, bo tu wedle prawa jest OKi. Pieniądze więc zostały podane firmie( może firmie, bo nie wiem jak on funkcjonował), która zgłosić może upadłość. I cześć pieśni. Jak w milionach przypadków, można tylko pokrzyczeć.

    Więc cwaniactwa tu nie uprawiam, tyko stawiam przypuszczenie i ostrzeżenie jak wampirek czy vito, o niestosownym podejściu do publicznych wyznań, pod tytułem co by się komu zrobiło. A jeżeli już tak śmiało po czyjejś wypowiedzi określasz cwaniakiem, to ciekawe, że tak nie potrafiłaś rozpoznać tego, któremu jednak się udało wycwanić nie jednego grosza od ciebie.
    Piszesz też , że nic nie wiem :)
    Na to spostrzeżenie się tylko uśmiecham, ponieważ co może wiedzieć X osoba o mnie, i to po paru słowach? Są tu ludzie na forum, z którymi jestem w dialogu na priva, i raczej wiedzą jak bardzo jestem pomocny, bo jednak coś wiem. A nawet pomagam w tym co winno mnie obchodzić tyle co większość ludzi - czyli NIC.
    Raczej wstrzymałbym też język na takie słowa, choćby ze względu na mały wstyd. Jaki? - jak widać jesteś matkom , więc kobietą o wiele bardziej starszą od tych wszystkich tu osób, które dopiero zaczynają swoją karierę w fotomodelingu, czy próbują swoich sił w tej branży. Wielu z nich nie popełniło takiego błędu, jak Ty, że dali się naciągnąć. Dobrze potrafili ci młodzi ludzie sprawdzić nie jedną agencje. Czasem nawet nie jednego fotografa, chroniąc się nie raz w ten sposób przed zboczeńcami. Postąpili bardziej roztropnie niż kobieta , która jest już matką. Zadbali o swą sprawę bezpieczeństwa w branży lepiej niż matka o swoje dziecko. Słowa zapewne nieco ostre i kujące, ale już dosadnie zobacz swój błąd i go napraw, bez większego manifestowania go. Co wiedziałaś więcej? Co mniej takiego wiem ja, lub ci młodsi i to sporo od ciebie? A może gdzieś wiesz za mało? Polak mądry po sprawie, (i co dodam więcej) i zazwyczaj jeszcze głośny.

    Zastanawia mnie jeszcze to, że kobieta , która chciała wypromować swoje dziecko i jest poszkodowana w tej sprawie, podczas rejestracji wybrała branże AGENCJA :) Ciekawe,- taki błąd, na tyle pozycji? Czy bieg w rejestracji był tak prędki, że zapisało się prawdę? Jak mamy kukać na ten post, przez pryzmat prawdy, czy zmowy agnecji?
    Przecież jako matka mogłaś podać jedną z 12 branży- w przypadku matki: INNA Nieraz takie błędy robili ci z agencji co niszczyli na forum wizerunek konkurencji.

    Ale nie będę się tego czepiał, tylko sygnalizuje o roztropność i uwagę w tym co się pisze, ponieważ my to ODBIORCY, tego co zapisane w twoich podaniach.

    Pozdrawiam
    ..
    U

  10. #30
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Czytam, czytam i... nic nie rozumiem.
    Rio, nie mozesz tego pisac jakos po ludzku, uzywajac slow i zwrotow frazeologicznych ktore rozumiesz?
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  11. #31
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    95
    Cytat Zamieszczone przez Vito Zobacz posta
    Czytam, czytam i... nic nie rozumiem.
    Rio, nie mozesz tego pisac jakos po ludzku, uzywajac slow i zwrotow frazeologicznych ktore rozumiesz?
    :) tak to bywa:D
    ..
    U

  12. #32

    RIO nic niewie!!!

    ten Rio nic otym niewie wiec niemacie co go słuchac i sie nim sugerowac..on tylko zakłada swoje teorie a na temat oco faktycznie tam chodzi i jak to wygląda niewie nic!!!!! posłuchajcie opiń dziewczyn które sie nabrały i mnie samej bo i tez sama nabarac sie dałam..:(

  13. #33
    hehe i widzisz...kolejne "coś" na to ze niejestes taki jak Ci sie wydaje ..ze palniesz pare trudnych słów do zrozumienie których pewnie i sam nierozumiesz, i wszystkimi manipulujesz...niejestem człowieku zadna matka tylko osobą która tez dała sie na ta agencje nabarc...i niejestedyna jak pewnie Ci sie wydaje. pozdrawiam

  14. #34
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Cytat Zamieszczone przez Rio Zobacz posta
    :) tak to bywa:D
    No wlasnie... Tak to bywa, ze wiele osob - silac sie na gornolotnosc - uzywa slow i zwrotow, ktorych nie rozumieja. Pomieszanie czasow, stosowanie zwrotow, ktore do siebie nie pasuja, pleonazmy itd, itp. I w efekcie wychodzi... belkot.
    Rio, blagam Cie, padajac prze Toba na kolana: pisz uzywajac zdan pojedynczych. I pisz swoimi slowami! Nie sil sie na oryginalnosc!
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  15. #35
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    95
    Cytat Zamieszczone przez Gosiunia969 Zobacz posta
    hehe i widzisz...kolejne "coś" na to ze niejestes taki jak Ci sie wydaje ..ze palniesz pare trudnych słów do zrozumienie których pewnie i sam nierozumiesz, i wszystkimi manipulujesz...niejestem człowieku zadna matka tylko osobą która tez dała sie na ta agencje nabarc...i niejestedyna jak pewnie Ci sie wydaje. pozdrawiam

    Krótko by było zrozumiale:

    - Nie manipuluje nikim (jeszcze nie powiedziałem nikomu: rób to, a to, podobnie jak ty już zaczęłaś mówić kto kogo ma słuchać;)
    - Nigdzie nie napisałem , że wydaje mi się iż jesteś jedyną poszkodowaną, raczej coś innego napisałem :) To, że raz ktoś napisze do ciebie lub jest z tobą w jakimś dialogu, nie znaczy że tylko o tobie pisze.
    - OKi rozumiem, że to kolejne miejsce gdzie nie można nic wyrazić

    Vito:) A ty polonista?;D Z Takim rozeznaniem i taką bystrością w tej sprawie nie wychwyciłeś gramatyki u koleżanki:)?? Uuuuu czyżby kolejna miłość fotografa do fotografa na serwisie?

    No nic nie wchodzę w to dalej, bo zaraz po głowach zaczniemy się okładać, a to totalnie bezsensu.
    Mam nadzieje, że sprawa z gościem się potoczy sprawnie i owocnie, że nikogo już on nie oszuka. Sukcesów
    ..
    U

  16. #36
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Cytat Zamieszczone przez Rio Zobacz posta
    Vito:) A ty polonista?;D
    Nie. Skonczylem architekture i dziennikarstwo.
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  17. #37
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    95

    To było dobre:)

    Cytat Zamieszczone przez Vito Zobacz posta
    Nie. Skonczylem architekture i dziennikarstwo.
    Architektura to miła sprawa:)
    Trochę mi się przejaśnia, gdyż w dziennikarstwie lubią taką szermierkę słowa - , na relacje z wybraną stroną rzucić hasło jak ziarenka dla ptaszków, i czekać aż głodne ptaszki się zlecą, bo ważne że jedzą , a nie ważne co jedzą:D
    To Ci wyszło:) Mam nadzieje, że tak samo projektujesz:) Sukcesów:)
    ..
    U

  18. #38
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Rio, skoncz juz prosze z off-topic.
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  19. #39
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2009
    Wiek
    38
    Posty
    1

    Panie Tomaszu kłamstwo i hamstwo ma krótkie nogi!!!!

    No nieźle! Sama się wpakowałam choć sumienie mówiło zastanów się dobrze. Na sesję jestem umówiona na czwartek 30 kwietnia i już wiem, że nie pójdę( a może pójde ale tylko w jednym celu) Mi pan Tomasz pierwszą cenę za sesję 100 zdjęć z czego 10 moge wziąść dla siebie a 2-3 wybieramy wspólnie do promocji zaproponował 780 zł, po chwili zobaczenia mojej skrzywionej miny zrezygnował i powiedział ze 360 zł gdy powiedziałam ze nawet to jest dla mnie za dużo to powiedział ze ostateczna cena to 290 zł bo za zamieszczenie zdjęć na sronie internetowej nie weźmie żadnych pieniędzy, czyli poprostu zrobi to gratis. Nadal się wahałam, wiec dał swój nr tel i jeden dzień na podjęcie decyzji. Teraz już wiem co zrobię i dziękuję za ta stronę i komentarze. Panie Tomaszu jak można byc tak bezdusznym????

  20. #40
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Posty
    4

    media star

    hej dziewczyny!
    wczoraj byłam na spotkaniu w agencji media star w olsztynie.
    czy ktoś wie o tej agencji? proszę pomóżcie, wpłaciłam 60zł i podpisałam umowę a 14go mam spotkanie z szefem...
    napiszcie jeśli wiecie coś o tej agencji!!!

 

 

Podobne wątki

  1. [Łódź] Casting na modelki - Agencja modelek Eithel
    Przez eithel.pl w dziale Praca i współpraca
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.12.29, 20:00
  2. "ACORDEON Agencja Artystyczna"
    Przez Daria_Z w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2007.08.14, 02:40
  3. Jaka powinna być dobra agencja??
    Przez Maryś w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 2007.04.01, 15:27
  4. [ Warszawa] Agencja reklamowa Ikon poszukuje nowych twarzy!!!
    Przez Agencja Ikon w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.03.30, 23:14
  5. Idealna agencja?
    Przez Robert w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 2006.01.13, 14:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •